Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    17 Eylül, saat 04:13

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shellot kullanıcısına yanıt
    O gün keşke yatmasaydım, bi uyuduk 3 gündür nöbetteyiz hala denk gelemedik 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni parti siparişlerin ne zaman açılacağı kesinleşti mi?
  • AnacoN kullanıcısına yanıt
    Tarih vermezler rastgele açarlar bence. Tarih verirlerse patlar gene çünkü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnacoN

Yeni parti siparişlerin ne zaman açılacağı kesinleşti mi?
    Hayır herhangi bir bilgi yok
  • Shellot kullanıcısına yanıt
    Herhangi ek bir vergi çıkarsa bize yansımıyor yani? o zaman fransadan almanın bir esprisi yok

• PVH kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hızlı cevabınız için, beklemeye devam o halde. Birde bu alet kasımda çıkacak. Amazon kargoya verince çekiyor parayı, dolar o zamana 10TL olursa iyi kazık yeriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnacoN

Teşekkür ederim hızlı cevabınız için, beklemeye devam o halde. Birde bu alet kasımda çıkacak. Amazon kargoya verince çekiyor parayı, dolar o zamana 10TL olursa iyi kazık yeriz...
    Türkiyede yediğin kadar olmaz dostum 10 tl olsa bile benim verdiğim ön siparişte digital edition ve kulaklık var 5750 tl yapıyor tr de bu fiyata zorrr.

• Frasiyav kullanıcısına yanıt
    Evet yansımıyor, Fransadan alanlar Almanyada stok kalmadığı için oradan aldı zaten.

• bir arkadaş sormuş ben de merak ettim her ne kadar olası bulmasam da. amazon.tr’den satışa sunulduktan sonra da almanyadan falan alabiliriz değil mi gönderimi kesmezler

• Frasiyav kullanıcısına yanıt
    Hiç belli olmaz çünkü önsipariş öncesine kadar amazon.de tr ye gönderim yapmıyordu PS leri.
  • Abysm Nucleus kullanıcısına yanıt
    Siz nerde oturuyorsunuz?

• İlk üye olumunda ücretsiz Amazon prime aktif edilebiliyor bir ay. Ps5 alırken Amazon prime bir işe yarıyor mu ? Kargolama seçeneklerinde filan ?

• resh_aykut kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı siparişlerinde prime kullanılamıyor.

• amazon.de den alan arkadaşlar ne kadar kargo parası ve vergi ödediler?
  • elimdeki telefonun değeri 700 TL civarında Vodafone marka akıllı telefon onuda zamaninda telefon bayim varken aldım teşhir olarak gelmisti.ondan oncede note 2 kullandım bozulana kadar kendimi zorlayıp iyi bı telefon alabilirmiyim evet alabilirim ama ne gerek var heves etmiyorum elimdeki cihaz gayet yeterli.Ama PS için heves ediyorum ve oyun oynamayı seviyorum.insanin bi şekilde stresten kurtulmasi lazım herşey ateş pahası sadece konsollar değil yeme içme teknoloji aklınıza ne gelirse
    Ben bazı şeylerden kısıp konsola yöneldim ha aslinda iyi bı üst düzey PC isterim ama bütçem yok okadar malum ev gecindiriyoruz.amazondan alamassam trden almayacağım mesala Sony nin fiyat politikasını eleştirmiyoorum cihaz fiyatı konusunda vergiler ve kur işleri değiştiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: NoExx

şimdi hangi ürün daha mantıklı ? Cd li olan versiyon mu cd siz olan mı ? :) Amazon.comda açıldıgı gibi sipariş vericem
    ben oyunları kardeşlik sistemiyle hep dijital olarak aldım bi kere olsun cd takmadım konsola o yüzden bende dijital versiyonunu alcam cdli olana gerek yok diye düşünüyorum ama oyunların koleksiyon sürümünü falan alırsanız ilerde o zaman cdli konsola ihtiyacınız olur ona göre düşünün derim.
  • dimontales kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bilgi için
  • Taksit olmuyor değil mi :D
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.