Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (1141. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon tr karaborsa fiyatına satış yapıyor. Rezalet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Den57

Amazon tr karaborsa fiyatına satış yapıyor. Rezalet

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

• Yine yaptı ve satıldı sanırım.

• yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    Evet ara ara 8.895 tl den koyuyor karaborsaci amzn
  • yuzi_35 kullanıcısına yanıt

Evet gece ilaveten zam yaparak sattılar. Stokları bitirdiler maalesef.

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu
  • Ben bundan sonra gelecek partilerde zam bekliyorum. İnşallah yanılırım.
  • Amazon bu zam isinin oncusu oldu sanki umarim sony turkiye bu ise bir el atar ve sabit kurunu degistirmez
  • Bu tarz satıcılara izin vermemesi gerek aslında Amazon'un sonuçta Tr resmi satış fiyatı belli olan bir ürün, digital 6000 diskli 7500 tavan fiyat koymalı satacaksan bu fiyata yoksa git Trendyolda sat demeli. Amazon tr kendi kalitesini düşürüyor böyle yaparak tabi bu vampirlerin de ekmeğine yağ sürmüş oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: jiraiiya

Bu tarz satıcılara izin vermemesi gerek aslında Amazon'un sonuçta Tr resmi satış fiyatı belli olan bir ürün, digital 6000 diskli 7500 tavan fiyat koymalı satacaksan bu fiyata yoksa git Trendyolda sat demeli. Amazon tr kendi kalitesini düşürüyor böyle yaparak tabi bu vampirlerin de ekmeğine yağ sürmüş oluyor.

Hocam sıkıntı şu satıcı amazon oluyor zaten amazon dısında 2 satıcı var biri 9000 diğeri 11000 ne ilan açmış.

• Millet hep bu amazonu över bizim teknosa medimarkt vatan gibi firmaları yerin dibine sokar ama amazon çok gözümden düştü benim gibi düşünenler vardır. Görünen o ki teknosaya vatana falan kaldı işimiz en azından düzgün fiyattan satıyorlar.

• Suç hala amazonda sananlar var :)))

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Suç hala amazonda sananlar var :)))

Çok yanlış bir yorum. Biz de biliyoruz euro dolar almış başını gidiyor. Ekonomiye hepimiz sallarız geçeriz o işin kolay kısmı. Satış fiyatı 7500TL olan konsolun neden 7500TL olduğunu oturup tartışalım ama satış fiyatı üzerinden amazon dahi bunu yapıyorsa evet suç amazonda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 7 Mayıs 2021; 20:41:39 >
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Konu amazon yurtdışı konusu, ben göremiyorum fahis fiyata saticinin amazon oldugu yurtdisi bir satis? N'apiyor 500euro olan konsolu 800€ dan mi satiyor?

Ayrıca baska ulkelerde 500birime alınırken biz 7-8bin birime aliyorsak hic kusura bakma bence suc ekonomide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 7 Mayıs 2021; 21:51:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Konu amazon yurtdışı konusu, ben göremiyorum fahis fiyata saticinin amazon oldugu yurtdisi bir satis? N'apiyor 500euro olan konsolu 800€ dan mi satiyor?

Ayrıca baska ulkelerde 500birime alınırken biz 7-8bin birime aliyorsak hic kusura bakma bence suc ekonomide.

Konuya uygun mesaj olmadığını belirtin evinize kadar gelip elinizi sıkıp tebrik edeyim. " Suçu hala amazonda sananlar var :)" diye yazıp şimdi de konu yurt dışı amazon demeniz abes kaçtı. Neyse gereksiz uzatma taraftarı değilim hayırlı akşamlar.

Asıl konudan sapıp kelime oyunları ile laf sokma yarışına girersek ben de size konunuzun başlığını düzenleyin yurt dışı ibaresi görmüyorum derim. Yani özetle birbirimizi yemek yerine iyiye iyi kötüye kötü diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 7 Mayıs 2021; 20:53:25 >
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    :)) Basta belirtmem gereken yurtdisi icin acilmis bir konuda tr Amazon'u konusmaniz ve asil suc ekonomide iken gelip amazon a sallamaniz olmamis.

Ben " Suçu hala amazonda sananlar var :)" yazarken yurtdisi amazonu kastedildigini varsayarak böyle bir cumle kurdum ki burasi tr icin acilmis bir konu degil ki ilk mesajda bununla alakali bir ibare yok.Konuda ilk mesaji okumamissiniz demek ki sasirmadim :)))) Bununla alakali son soyleyecegim konu basliginin boyle olmasinin sebebi var burda bir cok kez tartisildi bu durum ama sen okumadığın icin bilmemen doğal :)

Siz alirken pahali olunca pis kaka oluyor madem biz de cok iyi fiyata aldik o zaman amazon mukemmel ki gerçekten oyle. Su konu sayesinde alan kisilerin hepsi ucuza aldi aksini iddia eden yalan soyluyordur
    :) Sen 500birime alamiyorsan sucu amazonda arama malum yerlerde ara bence sana tavsiyem.

Neyse dediginiz gibi uzatmayalım, herkes istedigi yerden nasil isine geliyorsa oradan alsin burada aglamanin kimseye faydası olmayacaktir. Kac kere belirtmeme ragmen hala burada shop4tr, tr teknoloji magazalari, amazon tr vb yerlerle ilgili kimse mesaj yazmasin konu disina cikmayalim, bunlarla ilgili açılmış konular var zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 7 Mayıs 2021; 22:31:21 >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    Ps5 stoğu takip eden arkadaşlar 2 konuyu birlikte takip ediyor. Burda da arkadaşın yazdığı konu; diğer ülkelerdeki amazonlar fiyatları sabit tutarken, amazon türkiyenin fahiş fiyattan satış yapması eleştirildi. Burda kimse ekonomiyi kur farkını tartışmıyor. Onlar zaten hepimizin yaşadığı gördüğü durumlar. Amazon türkiyenin fahiş fiyat uyguladığı bir gerçek. (Şuan resmi bir zam haberi gelmedi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresbey -- 7 Mayıs 2021; 21:37:53 >
  • aresbey kullanıcısına yanıt
    Hocam takip eden baska konularida takip etsin bunda sıkıntı yok ama tr amazonu bu konuda konuşmak konunun acilma amacina uymuyor zaten tr satis yapanlari konusabilecek konu varken. Konuyu ne zamandır takip ediyorsunuz bilmiyorum ama defalarca bu konuda yazilmamasi icin uyari mesaji attim konuya.Yurtdisi stok haberi, yardim isteyene yardim, ne nedir nasil yapilir gibi mesajlari konusursak konuyu takip eden yurtidisi amazonlardan almak isteyenlere ve konunun amacina uygun davranmis oluruz.

• Ziraat bankası özelinde Dolar hesabı ile yurt dışından satın almak mümkün müdür acaba? Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• 10 bin TL'den de koysalar satılır. Şaka gibi.

• Arkadaşlar selam yurtdışı amazonları takip ediyorum. Türkiye ye gönderim yapan ülke var mı? Bilgisi olan paylaşabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.