Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (1100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10981099110011011102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Wisconsin nereymiş benimki oraya bile varamamıştı galiba Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu
  • İsmini göremedim ama benimle burda iptal edilen diğer arkadaşınkide Kentuckye girmişti. Onunkide iptal oldu. İptal olmayan diğer arkadaşların aramex dökümünde kentucky üzerinden değilde başka biyerden geliyor gözküyordu. Onlar iade olmadı diye anımsıyorum.

• Ürün stoğu girdiğinde almaya çalışırken kullanılan browser fark ediyor mu ??

Ben Safari kullanıyorum.. Fark varsa başka bir browser da kullabilirim..

• G.Ceylan kullanıcısına yanıt

Uygulama üstünden almak daha sağlıklı

• Bu amazon.de en son ne zaman dijital stok açtı ya? Ben en son haftalar önce diskli stoğu açtığını hatırlıyorum.
  • Uza -00- kullanıcısına yanıt

3 martta gelen güncellemeler ilginç. Hasarlı kargonun nesini teslim aldı kargo şirketi?

• darkknight061 kullanıcısına yanıt
    Güncellemeler ne bilmiyorum ama kargoda hasar görmüş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jermines -- 4 Mart 2021; 11:39:36 >
  • gkhn09 kullanıcısına yanıt
    2 şubatta diskli ve dijital açıldı
  • jermines kullanıcısına yanıt

ben kargoda hasar gördüğünü düşünmüyorum hocam ya. Çünkü kargosu iptal olan arkadaşların hiçbirinde şirket almamıştı, Amazon'un uydurmaları diye düşünüyorum. Benim paketin uçağı da dün kalktı diye bildirim geldi ama hala güvenemiyorum uçak düştü kargonuzu kaybettik diyecekler gibime geliyor Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt

Buyrun hocam, bu charging adapter saçmalığı ne hiçbir fikrim yok ama diğer arkadaşlara da hep böyle yazılmış galiba :)

1 Martta kargolandı, 2 martta da şirket teslim aldı benim paketi.

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkknight061 -- 4 Mart 2021; 11:51:14 >
    O zaman hareket durumu şöyle. Wisconsin den Chicago ya gidiyor oradan uçağa biniyor. Beklemedeyiz bakalım.
  • ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt

Amazon binaları arasındaki taşımaya ben çok inanmıyorum ya. Benim ilk Indianada idi kargo, sonra Illinois'e yolladı amazon. Sonra Wisconsin, sonra da tekrar döndü Illinois'den kargolandı. Hepsi yakın eyaletler evet ama yani niye böyle bir yol izlediler diye soruyor insan

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 10 Mart 2021; 12:48:27 >

sizin paketi kargo şirketi almış görünüyor; belki sistemsel hata yüzünden undeliverable gözükmesine rağmen size teslim edilebilir, benzer durum amazon.de'de başıma gelmişti.

Aramex'e girip kodunuzla track edince ne çıkıyor açıklama?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cetany C kullanıcısına yanıt

Kodu yazıyorum aramexte dönüp duruyor. Hiçbirşey göstermiyor ki. Mobil uygulama indirdim orda gözüküyor ordada

to-ankara

from-plainfield-US den başka hiçbirşey çıkmıyor.

• Cetany C kullanıcısına yanıt

Kargocu teslim alıp kendi mi oynayacak napacaksa. İyice türk kargo firmalarına döndü iş Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

Bir bakarsınız para da iade olur, konsol da gelir Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10981099110011011102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.