Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (1096. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10941095109610971098
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnşallah kargoya verilmiş gözüküyor ama aramex le geldiği için anca 15 güne gelir
  • Aramex süreci neden böyle uzun sürüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burdaki ptt gibi düşünün yavaş yavaş :)

• 12 mart teslim olarak gönderildi görülüyor nihayet benimkisi. Share gift receipt' tıkladığım da dualsense çıkıyor bunu hediye mi ettiler diye garip bir soru soracam bilgisi olan var mı arkadaşlar :) belki 2 hafta beklettiler özür mahiyetinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mosquito -- 2 Mart 2021; 18:54:9 >
  • Nazar degdi. Kargo hasar gormus, amazona geri iade edildi...

• -Rango- kullanıcısına yanıt

çok geçmiş olsun hocam, kargo kendisi mi teslim etmeden geri yollamış yoksa siz mi farkettiniz? Umarım ellerinde stok vardır daha fazla mağdur etmeden hızlıca kargolarlar tekrardan

• darkknight061 kullanıcısına yanıt

Tesekkurler hocam. Bana hic gelmedi kargo, Turkiye'ye gelmis sonra direkt amazon'a iade edilmis.

Benim paket de iade ediliyor aynı sizinki gibi nakliye sırasında sıkıntı olmuş şansa bak
  • Arkadaşlar şans falanndegil bu amazonun huyu bu. 3 Aralık ingiltere mağdurları var sırf bu yüzden 10 larca kişinin paket iade edildi. Zamaninda dhl ile konuştuk pakette hasar vs yok ürün amazon tarafından geri çağırıldı dediler. Jeff e kadar mail attık ceo ofisinden bize geri dönüş oldu bir kac mail trafiği yaşandı sonunda 10 pound hediye çeki verdiler yolladılar. Ne dediysek dinletemedik.

16 Şubatta .com dan normal kargo ile tr'den sipariş veren herkesin paketi iade edilecektir emin olabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 3 Mart 2021; 7:37:6 >

Herkese aynı yalanı mı söyleyecek bu amazon acaba.

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu
  • Gerçekten inanılmaz bir firma ya, kocaman bir şaka olmalı bu. Aklım almıyor dünyanın en büyük alışveriş sitesi nasıl böyle bir saçmalığı yapar, niye yapar?

• Ps5 geliyor diye 1 yıllık ps plus hesabı falan aldık bide dahada ps5 bulamayız zaten. bu ps+ hesabını iptal edebiliyor muyuz

• Uza -00- kullanıcısına yanıt

Playstation sitesinde şöyle bir bilgi var hocam:

"Aboneliği kullanmaya başladıktan sonra bile, ilk işlem tarihinden itibaren 14 gün içinde abonelik hizmeti satın alma işleminizi iptal edebilir ve para iadesi talep edebilirsiniz. Para iadesinden hizmeti kullanmanızı yansıtacak şekilde orantılı olarak kesinti yapılabilir. Bu durumda hesap işlem geçmişinizde iki işlem görüntülenir: başlangıçta ödenen tutarın tamamının cüzdanınıza iadesi ve ardından hizmet aldığınız sürenin bedelinin borç olarak düşülmesi."

• Amazon italyadan aldığım digital için 10.75 Euro’luk iade yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jermines -- 3 Mart 2021; 9:33:16 >

Tamamdır hocam teşekkür ederim. İade talebini oluşturdum bakalım. Gene bahtsız bedeviliğim peşimi bırakmadı. Vatanı kovalayım bari Jeff bezos dedik Media Mrkt çıktı adam püh.

• Uza -00- kullanıcısına yanıt

Benim kargo biraz geç verilmişti, 1 martta. Sanırım biraz bekliyorlar iptal etmeyi, hasar bahanesi biraz daha gerçekçi olsun diye:) gerçekten biriktirip kenara attığımız paramızla rezil oluyoruz hocam ben de bilmiyorum ne yapacağımı...

Prki bunlar yalandan iptal ettilerse amaç ne
  • Ben de bilmiyorum ki hocam. Mantıken düşünüyorum, bir ürün stokta bulunmuş, müşteriye assign edilmiş ve kargolanmış. Bunlarla uğraştıktan sonra neden bir satıcı ürününü geri çağırır ki? Acaba diyorum bunlar Türkiye'ye giden ürünleri bir uçakta topladı ve bu uçakta gerçekten hasar mı gördüler? Ama koskoca Aramex Türkiyeye sadece bir uçakla mı kargo taşıyor bu da ayrı bi soru. Ortada bir hasar yoksa ki hiç de düşük bir ihtimal gibi durmuyor, gerçekten yaptıkları inanılmaz saçma ve terbiyesiz bir iş.

• Arkadaşlar mail atılabilecek heryere mail atıp hakkınızı arayın. 3 Aralıkta Digital edition siparisim iptal edildi. İngiltere Amazon tarafından ve aynı gerekçe ile.
    O donem ben ve benim gibi en az 20 kiso vardı forumda siparisi iptal edilen.

Iptal nedeni stok yokluğu. Adamlar sadece barkod oluşturup yolluyorlar içeride ürünü göndermiş gibi yapıp belirli bir yerden geri çeviriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 3 Mart 2021; 10:46:50 >
  • 
Sayfa: önceki 10941095109610971098
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.