Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (1013. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10111012101310141015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşime söylerim arasın, bilgi için teşekkürler.
  • Reca ederim hocam.
  • İşte bunlar hep karaborsa.
  • digital alabilmistim sattım onu ben diskli kovalıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon Kanada, Türkiye'ye gönderim yapmiyor
  • This item cannot be shipped to your selected delivery location. Please choose a different delivery location.
    Digital de bu uyarıyı verdi
  • Dijital satısta kanada amazonda arkadaslar ama ben yine ekleyemiyorum sePete bir türlü. Gerci gönderim yapmıyorsa cokta kovalamaya gerek yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonscot -- 27 Ocak 2021; 19:40:10 >
  • toprak12345 T kullanıcısına yanıt
    Diskli olan da uyarı vermemişti digital de kabak gibi çıkardı karşıma 😊
  • Ya Kanada ya geliyorsa Amazon.com a gelsin artık :D
  • amazon kanada'da digital satışta ama bize gönderi yok. Yazık valla aylardır bekliyoruz

• Digital de geldi gönderim yapmıyor bize Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu
  • gokaykac kullanıcısına yanıt
    Ben dijitali sepete bile ekleyemedim neyse gondermiyormus hayirlisi olsun
  • kafayı yedik yemin ederim. 🤪

• Her konsol çıkışında böyle. PS4 çıktığında da hemen alamamıştık. Rezil rüsva işler.

https://www.cnnturk.com/teknoloji/ps5-ps4-gibi-stok-sorunu-yasamayacak Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertvontrier -- 27 Ocak 2021; 21:8:59 >
  • Ben pes edip Xbox Series X aldım bugün. İyi fiyata denk getirdim (sıfırını elden 6300'e aldım). Yaz sonuna doğru stok sorunu düzelince Xbox'ı elden çıkarıp PS5 dijital alacağım. Kendimi paralamak istemedim daha fazla.

• mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Konsol çıkışında en kötü 6500 TL olacakmış. 😂 millet ne sallıyordu geçen sene 3500 e falan alırız diye o aklıma geldi. Hey gidi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jermines -- 27 Ocak 2021; 21:18:56 >
  • Amerika ve Kanada'yı doyuramadı Sony

• Gamestop stok açacakmis bundle şeklinde, bize gönderiyorlar mi?

• Elensar77 kullanıcısına yanıt
    Hayır
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_lindemann

amazon kanada'da digital satışta ama bize gönderi yok. Yazık valla aylardır bekliyoruz

Amerika'ya gönderim açık ise amerikapostam.com ile aynı amazon'dan alır gibi gümrük vergisi ve kargo işlemlerini onlara yaptırıp alabilirsiniz. Ekstra olarak aldıkları komisyon miktarını ödemiş olursunuz.

• 
Sayfa: önceki 10111012101310141015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.