Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (1009. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10071008100910101011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

amazon.fr diskli

• Amazon gibisi yok yok! Çalışanlarına çok kötü davranan bir firma ama servis kalitesine diyecek birşey yok. Ah bir de şu stok sorunu çözülse...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece size yapılan bir atıf var mj mesajımda?
    Biz ve bizim gibiler böyle uzatmasa tekrar tekrar aynı olgularla sorularla dönmese emin olun 200 sayfa olmaz döner döner okuruz insanları meşgul etmeyiz. Üyelere konu başına yorum limiti gelse hiç böyle problem kalmaz. Ki bu konuya girmemize vesile olan yorum sizin ilk yorumunuzdan sadece birkaç saat önce yazılmıştı.
  • Amazon de banada 20 euro kadar iade yapmıştı ama size bayaa iyi bir iade gelmiş 700 küsür lira çok şanslısın 😁👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle0666 -- 26 Ocak 2021; 21:53:28 >
  • meXel_ kullanıcısına yanıt
    İyi olmuş valla.Benim dijital iadesiz 3900 kusure denk geldi bir de iade olursa süper olur 😀
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam size de gelir herhalde çoğu kişiye gelmiş. Güzel oldu valla 😂😂😂 bildiğin bedavaya aldık yahu
  • Ne kadar şanslısınız bi bilseniz biz halen stok kovalıyoruz 😅😅
  • Konsolu alsak da iadesi kalsa yahu... Oyun oynamak istiyorum ama pc'de oynamak isteyeceğim kalite seviyesinde oyun bulamıyorum zevkime de uygun olacak şekilde. Gow oynamam lazım gow. Hemen ardından uncharted 4 çakmak istiyorum. Çok beğendim ps3 oyunlarını da remake olarak oynamak gibi bir fantezim var şuanda.

• volcy123 kullanıcısına yanıt

Hocam nasil bu kadar ucuz olduAmazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

• meXel_ kullanıcısına yanıt
    Benim de co.uk'den dijital surum ama iadesi 13.64 pound olarak gozukuyor. Siz bayagi sansliymissiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

Ne bu? Ben anlamadım. Bari siz değerlendirin eğer cihaz satıyorlarsa.

• Türkiye'ye gelmiyor benim bildiğim
  • Kesin mi gelmedigi ben de sıradayım su an

• Flooo kullanıcısına yanıt
    Deneyin hocam denemekten zarar gelmez
  • Bende şansınızı deneyim ama ben de sadece amerika için geçerli diye biliyorum hatta Amerika PSN hesabıyla giriş yapmak gerekiyor alabilmek için. Sony yılbaşında açıklama yapmıştı “Ps direct’i Avrupa’ya da getirmeyi planlıyoruz” diye
  • Arkadaslar selam bende de guruk iadesi olmus ancak vakifa 28 euro olarak yansimis bu tlye mi donecek ekstrede yoksa birdahaki euro alisverisverisimden dusecek mi
  • Ya arkadaş neden sadece Amerika'ya stok gelip duruyor bari Amazon'a gelse de biz alsak
  • PS Direct ABD dışına gönderim yapmıyor
  • Viserion87 kullanıcısına yanıt

Bankayı arayıp tl ye çevirin öyle yapıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

19,73 euro geri yattı benim de.

amazon.fr diskli

Dostum günaydın. Benim ailem Fransa'da yaşıyor. Ben de Amazon.fr üzerinden Fransa'daki ailemin adresini göstererek almak istiyorum. Daha önce yurt dışı uzantılı Amazon sitesinden alışveriş yapmadım. Bana dikkat edeceğim hususlar ile alakalı bilgi verebilir misin? Ailemin adresine göndertip Türkiye'ye gelen biri ile getirtmeyi düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 10071008100910101011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.