Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (1008. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10061007100810091010
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Güzel fiyat, bize de kısmet olur umarım.

Alıntıları Göster

İnşllh hocam bu işi ticaret olarak değil de oyun sevdalası olan herkesin bu fiyatlardan cihaza sahip olmasını canı gönülden istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O banka hesabi. Kredi karti ayri. Simdi enpara cep subesine baktim onunla ilgili menu yok. Telefon acip sorman lazim
  • kart konuları konuşulduğundan soruyum dedim, biraz konu dışı ama, normal kredi kartına para yatırarak limiti üstünde alışveriş yapılabiliyor mu, bileniniz var mıdır, teşekkürler.

• Evet istediğin kadar yükleyebilirsin benim kart 4800 limit 5200 var şuan 400 fazla attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joel_Miller

Bedava lan. Bütçesi az ve pc'si olmayan, ama oyun oynamak da isteyenler için müthiş bir seçenek bence. Durumum olmasa alır bağlardım bir de gamepass çakardım gül gibi oynardım.

Bence Tr'de toprak kadar bile değer görmemesi ile alakalı bir durum da olabilir. Bedava versen almayacakmışız gibi bir halimiz var. Dünyada 220 kadar ülke var bir tek biz de aylardır üst üste aralıksız Xbox stoğu oldu. Biraz yazık biraz da gülünç. Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 26 Ocak 2021; 15:40:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olabilir hocam zaten son zamanlar 4.500-4.700 arasındaydı fiyatı. 7.800 e satılan Xbox Series X'te 7.500 e kadar düştü son fiyatlarda. Bütçe dostu ve yüksek performans veren bir konsol zaten daha da düşebilir ilerleyen haftalarda.

• En düşük fiyatlı konsol 1300 tl düşmüşse diğerleri çok daha fazla düşecek kesin
  • 2 ay önce aldığım ps5 digital için amazon.uk 137,90 TL iadeyi gerçekleştirmiş 👏🏻👏🏻👏🏻
  • 3 aralık dijital olanı için 15£ iade etmiş amazon.

• altairstar kullanıcısına yanıt
    Enpara Banka kartıydı benimki ondan gecikti herhalde, teşekkürler hocam
  • Zaten o yüzden 1000 sayfa ya hep aynı şeyler dönüp duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokaykac

Zaten o yüzden 1000 sayfa ya hep aynı şeyler dönüp duruyor.

1000 sayfaya çıkmış olmasının sorumlusu ben miyim? 1000 sayfa 1001'e çıkmasın diye 1000 sayfayı okuyarak sizin hikmet dolu mesajlarınızı mı aranayım?

• arkadaşlar bu stok işini nasıl takip ediyorsunuz.5-10 sayfa okudum ama tam bulamadım.

kaç aydır bekliyorum ne zaman siteye girsem stok yok.

hangi ara ekleniyor ve tükeniyor

• 6 adet ürün getirme gümrük sınırını aşan var mı hiç? Farkında olmadan 6.siparişim olmuş ve son 3'ü şuan kargoda. İptal de edemedim kargolandı maalesef.

• ajajya kullanıcısına yanıt
    Gümrük biraz fazla çıkabilir hocam.
  • xreaLy kullanıcısına yanıt

Deneyiminiz oldu mu? Gümrük fazla çıkması sorun değil hepsi amazon siparişi zaten.

• İnanılır gibi değil fakat amazon.co.uk Tr’de ki gümrük vergisi düşmesini gerekçe göstererek tam 74.05 pound iade yaptı. Diğer arkadaslara hep 10 küsür pound iade olmuş, bana neden böyle oldu anlayamadım, an itibariyle hesabıma 754 tl geldi. Ps5 digital versiyonu eylül 2020’de ki ön siparişte yakalamış ve para çekimi 18 kasım’da gerçekleşmişti. O zaman dijitale 4824 tl ödemiştim. Bu iadeyle birlikte 4000’e falan gelmiş oldu hala şoktayım 🤣😱

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meXel_ -- 26 Ocak 2021; 20:18:31 >
  • meXel_ kullanıcısına yanıt
    Sevindim adınıza süper olmuş valla amazon gibisi yok:))
  • 
Sayfa: önceki 10061007100810091010
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.