Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vergi ve kargo nekadarki ben 58euro + vergi ye aldım kargo ücreti yok psyle söylediğim için
    Zaten tr fiyatı o civarda olur burdan al daha mantikli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt

o zaman arada 2bin lira gibi bir fark kalıyor amazondan almaya değmez. Benim görüşüm bu yönde. Birde kur sürekli yükseliyor türkiye garantili bu fiyata almak daha mantıklı gibi zaten ocakta 10bine yakın olur fiyatı

• Arkadaşlar yurtdışından mağazadan alınan ürünlerin sony garantisi heryerde geçerli mi yoksa sadece alındığı ülkede mi geçerli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dımmışali

Arkadaşlar yurtdışından mağazadan alınan ürünlerin sony garantisi heryerde geçerli mi yoksa sadece alındığı ülkede mi geçerli?

Sony türkiye kabul etmiyor

• LuqueTr kullanıcısına yanıt

İllaki bir yerden pislik yapacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dımmışali

Arkadaşlar yurtdışından mağazadan alınan ürünlerin sony garantisi heryerde geçerli mi yoksa sadece alındığı ülkede mi geçerli?

Ediyor bir sene sony turkiye garantisi vardi benim pronun almanya dan almistim

• Kart değiştirme hala açılmadı fr de kulaklık değişiyo konsolu değişemiyorum canlı desteğede bağlanmak istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Kart değiştirme hala açılmadı fr de kulaklık değişiyo konsolu değişemiyorum canlı desteğede bağlanmak istemiyorum

Kulakligi nasil degistiricez ? Hangisine basmam laizm bir tarif edermisiniz

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt

Changer le mode de paiement

• xraxion61 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler dostum peki kart ekle ordami cikiyor?

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum girmedim hiç konsolda çıkmasını bekliyorum

• weehwet kullanıcısına yanıt

Ds4 v2 yi, 699 a satıyorlor :), dualsense 899-999 filan olur en az, kulaklık da 1800-2000 arası tahminim

• dimontales kullanıcısına yanıt

nasıl değmez 2000 TL az paramı TR garantili olsa ne olacak ? Amazonda da garanti var zaten

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    Bazı arkadaşlara amazon’a tekrae göndermek büyük külfet geliyor. Süreç uzun geliyor. O yüzden TR garantili tercih ediyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

nasıl değmez 2000 TL az paramı TR garantili olsa ne olacak ? Amazonda da garanti var zaten

Az değil ama stok mu var hocam? Adamların ne zaman stok açacağı bile belli değil

amazondan kaç sene garantili birde oda var

• waleur5 kullanıcısına yanıt

2 sene Amazon garantili hocam.

• Dark Saga kullanıcısına yanıt

xboxlardamı öyle acaba fransadaki falan, iyimiş

bro 650 euro edecek paranı euro olarak kenara atıyorsun, elbet stok açılacak? ne bu acele yahu. ilk sahip olanlardan birisi olmazsan birileri linçleyecek mi seni? niye insanlarda ilk parti stok bitince bi daha gelmeyecek gibi bir algı var abi. 2000 TL e gider 4 tane oyun alırsın, 2000 TLe az diyorsan zaten yurtdışı kovalamana gerek yok 10.000 TL bile olsa alırsın trden.

650 euro edecek parayı EURO olarak kenara koymak önemli burada, 6300 lira ediyor şuan, 6300 TL nakit tutarsan geçmiş olsun. ben konsolu 22 eylülde sipariş verdim 5750 liraydı. 1 ayda sonunda cebimden şuan 600 tl daha fazla çıkacak, ama paramı TL de tutmadığım için sorun etmiyorum.

para amazon tarafından çekilene kadar muhtemelen 6500-6600 TL e falan denk gelecek.

• waleur5 kullanıcısına yanıt

xboxta garanti esnekliği var, istersen afrikadan al türkiyede garantisi geçerli

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.