Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Xbox’ın stoklara gelmesiyle Playstation’ın stoklara gelmesinin bir alakası yok, insanlara gereksiz umut pompalamayın, boşuna bilgisayar başında bekletmeyin.

Herhangi bir amazon’a ps5 geldiğinde diğer amazonlara da gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 27 Ekim 2020; 21:55:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zfr cn kullanıcısına yanıt
    Neredeyse 15 aydan fazla garantisi olan tek ds4'lü cihazı 3.200'den koydum satışa 3-4 gün oldu kimse sormadı bile daha :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt

Ben ilk çıktığında media marketten almıştım. Dediğim gibi v2 kol sol analogda bazen takılmalar oluyordu. 100 liraya tamir oluyormuş dedi alıcı. Onun fiyatını düştüm 50 lirada pazarlıkla düştüm. 2450 liraya verdim. Sizin fiyatınız normal ama piyasa alım gücü kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zfr cn -- 27 Ekim 2020; 21:41:58 >
  • zfr cn kullanıcısına yanıt
    Yanlız sipariş durumu, stok durumu, ülkenin durumu vs derken bu işten ister istemez soğumaya başladım. Fiyat artıyor bizim için, bu ülke durumunda 5 bin lira konsola para verince oyunları ne olacak sorusu.. stok açılacak mı derdi.. açılsa bile sorunsuz alabilecekmiyiz derdi..
    5'te oynarım oyunları diye Pro'da ki oyunları da oynamamaya başladım bıraktım kenarıya.
    Bu iş nereye gidecek acaba çok merak ediyorum.

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Bilgi için çok teşekkürler hocam ama bir daha kurcalamayalım bencede belli olmaz bunların sağı solu

• Tamamdır beyler ben sadece içimiz rahat etsin diye şey ettim :) sizlere de haber edeyim dedim..Daha kurcalamam..

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Yok hocam iyi yapmışsın zaten içimiz rahatladı azda olsa teşekkürler :))

Bu is suna benzemeye doğru gidiyor ... adam 300 -400 bin tl ye araba alır borç.harc... aslında. o.para etmez avrupada.20 bin 30 bin dir .. ama.10- 15 katını verir mecbur.. ama gider odemeler hayat şartı kredi derken ..benzinlik te.50 tl benzin alır... burda konsolu aldik şimdi de.benzinini yani oyunları nasil alacağız konusu cok konuşulur.

Inanın cok üzücü ülkemiz inanılmaz guzel ve potansiyelli ama ülke menfaatinden cok başka şeylerin oldugu.. durusutlugun enayilik göründüğü. yüzde.30 elit tabaka yaratıp yuzde 70 i yönetmenin kafası.. cok uzar daha..

• Alanlar mecburen oyun fiyatlarını düşünecek çıktıktan sonra. 80€ bir oyun. Şu an Euro 10₺ ye dayandı. 1 hafta sonra biden seçilince döviz ne olacak asıl ona bakmak lazım. 620₺ den devamlı ps5 oyunu satmazlar. Ben ilk defa yıllardır ps kullanıcısıyım böyle bir rezil dönem görmedim insanlar oyun arşivi yapacaklarına 1 oyunu nasıl alır bitirir satarım derdine düşmüş durumda. Ben bu strese giremem varson olmasın

Sarı siteye koy en çok trafik orda işine karismak istemem ama hızlı satılsın dersen 2900-3000tl baremine indir ayrıca her zaman ucuza koyan oluyor ve alternatifi var herkesin standart ps4-slim-pro ben 1ay önce satıp Euro'ya gectim

• Noldu gecen gun ki arkadas iptal olmustu gift carddan haber var mi ?

• WaBoSe kullanıcısına yanıt
    3.200'ye koyup 3.000'e vermek niyetim. Ancak kimse yazmıyor.

Aklınızdaki fiyat oysa fiyatı kırın 3050 gibi alicida zaten sizin ürünü 3bine vereceğinizi anlar veya direk 3bin yapıp pazarlık yoktur yazin ilana

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt

Aynen hocam iptal oldu ama hesabı açtırdım . Şöyle bir şey yaptım uk deki kuzenimin adresini ekledm ve 350 gbp gift card aldm kendime stok açılınca kasım aralık ocak gibi kuzenime yollıcam o da bana getircek hemde gereksiz vergiden kurtuldum :) herseyde hayır varmış .

• aragorn187 kullanıcısına yanıt
    Kac poundlik gift card aldiniz da banlandi o gun ? Ya yazik ya neyse ilerde gelir illa gec olsun guc olmasin gefmis olsun

Sacmalik aslinda neyi iptal ediyorsun yani tamam dondur ama iptal etme onsiparisleri millet sabahlayip aldi onlari

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt

Şöyle oldu hocam eşimin kartı ekliydi 400 gbp aldım ama hesap kilitlendi . Zaten söyliyim eğer hesabınızda başkasının kartı varsa parayı çektiğinde büyük ihtmal iptal olucak malesef çünkü ne dediysek olmadı . Bende kendi kartımdan aldm o zaman sıkıntı olmadı . Dediğim gibi böyle dijital versiyonu 350 gbp ye gelicek en azndan vergisi olmıcak belki ocak gibi sipariş vericem ama olsun en azndan gbp yi sabitledim .

Aldiginiz 400 gpb noldu peki hocam ? Geri iade mi ettiler ? Peki karrttan 400 gpb cekimi oldu da mi geri yatti ? Nasil oldu iade ?

• 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.