Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon’a bugün series x gelmiş bitmiş. Belki bir ihtimal ps5’de gelebilir. Alacak olanlar tetikte kalın :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazon'da defalarca siparişimin ve hesabımın iptal olması akabininde Vatan'dan ön siparişi verdim kafam rahat... İsterseniz ekleyebilirsiniz listeye  

Kenara koyduğum Euro değerlendi ve teslimat süresi daha da erken olucak + garanti olayı da kolay olacak.

de bir ara Türkiye'ye göndermiyordu diğerlerini bilemem ama fr'den alanlar dikkatli olsunlar ipler iyice gerildi...

Bide arkadaşlar devlet konsola ek vergi getirdi ciddi bir kitle yurt dışından getirecek bunu uyanıp gümrükte size ekstra vergi bindirmesinler ben hükümetin bunu farkederse tepkisiz kalacağına hiç ihtimal vermiyorum...

• meXel_ kullanıcısına yanıt

İnşallah artık gelsin stoklara vallahi bıktım ya  Saatte bir kontrol ediyorum stokları

• Çıkış tarihinde mağazalarda bulabilirmiyiz bir kısmını peşin verip gerisini taksitle almayı düşünüyorum da ?

• Ulan tam tubitak tan adam akıllı bir burs çıktı aylık iyi para veriyor ama bu bile yetmiyor. Millet eskiden bu bursla altına araba falan çekerdi dedim neyse araba olmasa bile en azından bi ps falan alırım eve; ulan şimdi 2 ay falan hiçbir şey yemezem anca alıyorum :DDDdddd

Alan arkadaşlara hayırlı olsun popülerde görünce daldım valla bildirim falan kusura bakmayın   

• pfaff100 kullanıcısına yanıt
    Ön siparişleri o fiyattan verip, sonra hemen yükseltirler gibi geliyor bana.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Benim de ayni sekilde siparisim uk'den ve doviz hazir ama sonuc itibari ile TL cinsinden cebimizden cikacak olan para surekli artiyor.
    Gumruk vergisinin kalkma gibi bir durumu yok en iyi ihtimalle %20'ye dusecek ama onun uzatilmasina kesin gozle bakiyorum.
    Dijital versiyon alanlar her turlu uyguna kapatacak. 2021'de Turkiye'ye geldiginde nasil bir fiyattan satilir hic bilemiyorum ama ben bu ulkede teknolojinin ucuzladigini daha gormedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msty85

Benim de ayni sekilde siparisim uk'den ve doviz hazir ama sonuc itibari ile TL cinsinden cebimizden cikacak olan para surekli artiyor.
    Gumruk vergisinin kalkma gibi bir durumu yok en iyi ihtimalle %20'ye dusecek ama onun uzatilmasina kesin gozle bakiyorum.
    Dijital versiyon alanlar her turlu uyguna kapatacak. 2021'de Turkiye'ye geldiginde nasil bir fiyattan satilir hic bilemiyorum ama ben bu ulkede teknolojinin ucuzladigini daha gormedim.

Bu kur devam ederse böyle, dijital versiyon Türkiye'ye geldiğinde şu anki diskli fiyatına satılır. Hiçbir türlü beklemenin anlamı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: aknctn

Amazon'da defalarca siparişimin ve hesabımın iptal olması akabininde Vatan'dan ön siparişi verdim kafam rahat... İsterseniz ekleyebilirsiniz listeye  

Kenara koyduğum Euro değerlendi ve teslimat süresi daha da erken olucak + garanti olayı da kolay olacak.

de bir ara Türkiye'ye göndermiyordu diğerlerini bilemem ama fr'den alanlar dikkatli olsunlar ipler iyice gerildi...

Bide arkadaşlar devlet konsola ek vergi getirdi ciddi bir kitle yurt dışından getirecek bunu uyanıp gümrükte size ekstra vergi bindirmesinler ben hükümetin bunu farkederse tepkisiz kalacağına hiç ihtimal vermiyorum...

İsterse konsol kadar vergi olsun Ne bf lerde bundan daha fazla siparişler verildi, bu devede kulak kalır.. Verginin tamamını amazon karşılıyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meXel_ kullanıcısına yanıt

Hangi amazon ?

• weehwet kullanıcısına yanıt

.de sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: meXel_

Amazon’a bugün series x gelmiş bitmiş. Belki bir ihtimal ps5’de gelebilir. Alacak olanlar tetikte kalın :D

ben iptal etmiştim belki onu satışa koymuştur toplu sipariş açmadılar bence

• Ps siparişiniz duruyor mu peki hocam Amazon da ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Ps siparişiniz duruyor mu peki hocam Amazon da ?

xbox series x iptal ettim ps duruyor

• LuqueTr kullanıcısına yanıt

yok hocam baya alan oldu xbox konusunda

• quote:

Orijinalden alıntı: meXel_

yok hocam baya alan oldu xbox konusunda

iptaller vardır belki içinde çünkü ben iptal edeli baya oldu

• LuqueTr kullanıcısına yanıt

olabilir hocam doğrudur

• hocam dijital versiyonu toplam ne kadara patladı vergilerle size

• Evet amazon siparşim iptal oldu ama hesabı açtırdım . Bende 19 unda amazona gelirse ingilteredeki kuzenimin adresi yazdım oraya göndericem o buraya getircek artık

• abdul1907 kullanıcısına yanıt

diskli 567 euro

• 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.