Şimdi Ara

Amazon Philips Hue Play 357TL - YENİDEN - 23.03 Güncel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
7.279
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.amazon.com.tr/Philips-915005733701-Hue-Play-Siyah/dp/B07FXRS4ZW/

Genişletme paketi : 299

fiyat gayet uygun..

Takip edenlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZoLBaN -- 23 Mart 2020; 20:30:5 >

• Vatan uzun süredir 459 dan satıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir TV izleyeceğim diye buna okadar para verilmez tabi benim düşüncem onun yerine 50 tl ye renk değiştiren led var TV arkasına takılan o daha mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    20 lira ucuzmuş , takip ediyordum aldım.
  • Bunu anlamadım pek ışıkları biz mi ayarlıyoruz yoksa televizyon ile senkronize olup philips ambilight gibi kendisi değiştiriyor mu gelen görüntüye göre

• sağ sol 2 tane alıcan birde hub alıcan en az 1500tl ye patlıyacak direk git amblight li televizyon al daha ucuza gelir.
  • erco35coast kullanıcısına yanıt
    Ambilight olmayan bir TV ile tam senkronize kullanmak için bu saydıklarınız da yeterli değil. Yeni çıkan ve fiyatı 230 USD olan HDMI Sync Box gerekiyor. Sync box ile gerçekten görüntü ve ses ile ışıkları senkronize edebilen bir sistem kurmuş oluyorsunuz. Yani ancak bu şekilde dahili Ambilight yapısına kavuşabilirsiniz. TR gelir mi biliyorum ama Sync Boz da tek başına en az 1500TL olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Ambilight olmayan bir TV ile tam senkronize kullanmak için bu saydıklarınız da yeterli değil. Yeni çıkan ve fiyatı 230 USD olan HDMI Sync Box gerekiyor. Sync box ile gerçekten görüntü ve ses ile ışıkları senkronize edebilen bir sistem kurmuş oluyorsunuz. Yani ancak bu şekilde dahili Ambilight yapısına kavuşabilirsiniz. TR gelir mi biliyorum ama Sync Boz da tek başına en az 1500TL olacaktır.
    1500tl de ona verirse 3000 eder bu sistemi kuran alnına da enayi yazsın
  • Bende bir sürü hue ampul var. Bir tanesini tv’nin arkasına sallandırsam aynı işi görür. Saçma sapan bir şey bu.

Hue süper ama o da çok pahalandı. Zamanında iyi aldık.

• erco35coast kullanıcısına yanıt
    Sadece TV yanında kullanmak için düşünülürse fiyat göze biraz yüksek gelebilir ama bu parçalar harici ambilight alternatifi sunuyor. Kaliteli panelli bir Sony TV veya projeksiyon sistemi/perdesi ile gerçek bir ambilight tecrübesi istiyorsa kişi bu sisteme başvurabilir. Ambilight'ın olayı sadece renkli ışıklar göstermek değil. Görüntü/ses ile senkronize bir şekilde çevresel aydınlatma yapması. Bu açıdan ucuz LED ışıklar ile karşılaştırmak yanlış olur. Senkronizasyon için de HDMI Synch box gerekiyor. Laptop üzerinde çalışan yazılımlar ile alternatif çözümler de var ama Synch Box tam olarak o iş için pazara sürüldü. Ambilight TV kullanıyorum. Eğer fiyatlar biraz daha makul olsa projeksiyon sistemim için de harici ambilight düşünürdüm ama mevcut fiyatlar biraz yüksek.

HDMI synch box güzel bir Android Medya Player olarak kurgulansa idi fiyatı anlamlı olurdu ama bu haliyle bence çok yüksek. Kullanmak için yanına daha Brdige, Led Işıklar, Play vs. gerekiyor.

Sonuçta bir konfor ve keyif ürünü ve Philips de ona göre fiyatlama yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 30 Ekim 2019; 14:31:54 >

• linkte ref= yok tıklanabilir :)
  • tv için alacaksanız uğraşmayın direk ambilght tv alın ben öyle yaptım
  • https://www.instructables.com/id/DIY-Ambilight-With-Raspberry-Pi-and-NO-Arduino-Wor/

oyle cok hastasi olmasam da kendin yap projeleri hosuma gidiyor.
  • Benim tv de var amblight. 10 filmden birinde aklıma geliyor açıyorum.

Haaa güzel bir ambians yaratıyor o ayrı konu. Özellikle tv duvara asılı yada arkasında bir şey yok sadece duvar varsa.

3 lü setinden alıp uzak koşelere koyup odayı iyice pavyona çevireyim diye düşündüm bir ara ama 850TL istiyorlar 3lü sete. Beklemeye aldım.
  • Xbox ta uygulama indirsek
    Bu aparat ile sadece olabilir mi?
  • Amazon Philips Hue Play 357TL - YENİDEN - 23.03 Güncel

tv'nin arkasındaki usb'lerden birine bunlardan bağlayın, ambians olsun, vermeyin böyle şeylere para

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extravaganza -- 31 Ekim 2019; 10:36:27 >
  • Ben kendim boblight ile 100ledlik yaptim lg tvye arkasina aski ile taktim guzel oldu cok ugrastim meraklisina bilgi verebilirim.
    https://www.youtube.com/watch?v=oRIuZn8agSs&app=desktop

• Güncel - Yeni kampanya geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garuda

linkte ref= yok tıklanabilir :)
    tıkladıktan sonra yönlendirmede geçiriyor dh
  • Philips ses konusunda 10 yıl geriden geliyor ürünleri görsel olarak iyi ama ses olarak berbat ötesi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.