Şimdi Ara

Amazon Oyuncaklarda İndirim! (3. Dalga) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
8.406
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ruination1

Hocam teşekkürler, 14 senelik üyeyim aslında ben. Sizi de takip ediyorum hatta bir program yapmıştınız ona nasıl ulaşabiliriz onu sorayım.

Konuya şaşırma sebebim şu, 30-40 dk içerisinde hepsinin birden tükenmesi garip geldi. Muhtemelen amazon kendi sattığı oyuncaklara yaptığı genel indirimi bir tık hamlesi ile iptal etti. Normalde bu kadar çeşidin bir anda bitmesi zor.

Alıntıları Göster
    Hoşgeldiniz derken burada bu tür ürünler hemen tükeniyor onu kastetmek istemiştim :) Uygulama adını özelden paylaşayım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Çocuk kaç gündür HULK BUSTER diye başımın etini yedi. Eğer var ise burdan alan. Ondan satın alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biri de suradan "tesekkurler" yazsin. sen kacirdin ben kacirdim kim aldi bunlari :)

ben yetisemedim.

• Yasim 28 nerf aldim kendime en ucus 200 kusur liralara var baska yerde, çocukluğumu yasayacagim

• Haber veren arkadaşa çok teşekkürler, 1 ay sonra dünyaya gelecek kızımın 3 yıl sonra oynayabileceği oyuncaklarını aradan cıkardım :) zamanı gelince çıkarıp çıkarıp sürpriz yapacaz artık

• hani link biz yaşamayalım mı
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    Hocam yukarda var ya link

• Daha önce ara ara tekrar indirime girdiği olmuştu olur mu acaba tekrar ?

• Ben bu başlığı nasıl kaçırdım ya. Geçenlerde linkteki ürünü aldım 56liraya . Efsane bir oyuncak ama yetişkinlere zira bu yaşta çocukların bunu yapması gerçekten zor.
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B079X85NFG/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • Ürünler tekrar stoklara girmiş. Tabi fiyat tepelerde geziyor. 4. dalgayı bekliyoruz :)
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    3 dalga gelmiş geçmiş konuların hiç birini görmedim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.