Şimdi Ara

Amazon Olayı Hakkında Açıklama ve Tartışma Ana Konusu (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
763
Cevap
15
Favori
65.741
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gizlilik anlaşması gereği tam tarih veremiyorum ama yukarda ne zaman tag eklenmeye başladığını yazdım. Sanırım bu yeterlidir. Ötesi sizin kararınız.
  • Olayın içeriğine tam hakim değilim ama eğer donanımhaber veya murat bu konu sayesinde para kazanıyorsa sonuna kadar hak etmişlerdir.

amazon konusu yıllardır forumda var ve üyeler, misafirler dahil bu konu sayesinde bir çok fırsat yakalamıştır.

muratı zaten yıllardır donanım hardware forumundan biliyorum, dh forumda en çok emek vermiş kişilerden biridir. onlarca rehberi vb. konusu mevcut.

şimdi çıkıp da dh veya herhangi biri amazonla partnerlik yapıyor diye kimsenin itiraz etmeye hakkı yok bence. akşama kadar burada takılıp, yorum yazıp, fırsat yakalayacaksınız sonra gelip dh bizim üzerimizden para kazanıyor diyeceksiniz. yok öyle dava.
  • Amazon şuan türkiyeye ürün göndermiyor bunun sebeni nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir daha böyle bir olayın yaşanmaması dileğiyle ... Ahmet hocam malum benim hesapta gümlemişti . Yönetici arkadaşlarla konuşmamda gereksiz olduğu anlaşılınca açılmıştı . Durduk yere banlanan onlarca hesap ne olacak ?
  • çarşı karıştı
  • Josh kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık dememin nedeni gizlilik sözleşmesi ile ilintili. Bu konu hakkında daha fazla konuşmayacağım.

Partner programına dahil olduğumuz ilk mesajda belirtildi zaten duyuru şeklinde.

Link'lerin gizlenmesi diye bir durum söz konusu değil. Link'lerde sadece kısmı gösterip parametreleri gizlemek forumun düzeni açısından daha doğru bir iş. Sadece Amazon için değil diğer her yerde böyle çalışıyor süreç. Bunun bir çok faydalı nedeni var. Üstüne gelince görebiliyorsunuz tam link'i.

Mesajın değiştirilmesi gibi bir durum söz konusu değil. İmla hatası, üyelerin yararına olacak şekilde link'lerin kolay tıklanabilir hale getirilmesi gibi anlamı bozmayacak düzenlemeler yanlış bir hareket değil.
  • birader yeter tamam he sen haklısın. herkes anladı meseleyi tamam daha fazla sıvama.
  • ahmet. kullanıcısına yanıt
    Evet tarih verememenize şaşırmadım. herşeyi gizli saklı yaptığınız gibi tarih verme durumu da gizli olmalı zaten! Gerisi bana kalmış sözünüze binaen de paylaşım yapmıyor ve benim gibi düşünenleri de yapmamaya davet ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senceroo kullanıcısına yanıt
    Gizlilik sözleşmesi var diyorum belge paylaş diyorsunuz. Ortamı yeniden germeye çalıştığınız algısı uyandırıyorsunuz.
    Geçiceksin o gizlilik sözleşmesini vs. referral sisteminden ötesi yok aranızda, amazon gibi alışveriş devi kıçıkırık bir foruma ihtiyaç mı duyacak? Buna inananın zekasından şüphe ederim.

Siz anca mesaj silin. Amazon vs. size 5 gömlek büyük gelir.
  • Aranızda anlaşma varsa Amazon'la konuşursunuz Türk üyelerinin hepsine konuyla alakalı açıklayıcı bir mail gönderirler herkes durumu anlar konu kapanır.

Sözleşme falan olduğunu inanmıyorum, başından o kadar paniklemenizden belliydi bu işi sıvadığınız. Boşa burada milleti kandırmakla uğraşmayın.

Ne zaman Amazon açıklama yapar o zaman inanırım size.
    Gizlilik sözleşmesinin son sayfasında

Amazon LLC EU Adına Donanımhaber LTD. ŞTİ. Adına

(İmza) (İmza)

Şeklinde bir bölüm olacaktır. Bu kısmı paylaşmak gizlilik sözleşmesine halel getirmez. Varsa böyle bir evrak üst kısımlarını karartmak suretiyle sadece atılan imzaları paylaşın bizimle de biz de inanalım bir şeyler imzalandığına?
    Kapattığınız hesapları açacak mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet.

Yaklaşık dememin nedeni gizlilik sözleşmesi ile ilintili. Bu konu hakkında daha fazla konuşmayacağım.

Partner programına dahil olduğumuz ilk mesajda belirtildi zaten duyuru şeklinde.

Link'lerin gizlenmesi diye bir durum söz konusu değil. Link'lerde sadece kısmı gösterip parametreleri gizlemek forumun düzeni açısından daha doğru bir iş. Sadece Amazon için değil diğer her yerde böyle çalışıyor süreç. Bunun bir çok faydalı nedeni var. Üstüne gelince görebiliyorsunuz tam link'i.

Mesajın değiştirilmesi gibi bir durum söz konusu değil. İmla hatası, üyelerin yararına olacak şekilde link'lerin kolay tıklanabilir hale getirilmesi gibi anlamı bozmayacak düzenlemeler yanlış bir hareket değil.

Haydaa siz kurallara uyuyor muydunuz acaba? Gizlilik sözleşmesi diyorsunuz? Bütün olay zaten sizin kurallara uymadığınız için olmadı mı?

Ayrıca istatistik anlaşmasıydı ne ara partner oldu yav?

Bizle kafa mı kırıyorsunuz?

• Father Torque kullanıcısına yanıt
    Nerede fırsat varsa oradan alabilirsiniz. Kimse fiyatı pahalıysa .com linkini .de olarak değiştirmez. Hatalar olmuştur ama böylesi bir yayın politikası kesinlikle izlenmeyecek.
  • Elestiri kaldiramiyorsaniz kapatin gidin dukkani

Milletin 12 yillik 15 yillik hesaplarini banladiniz sirf elestirdi diye

Bakin adam hakaret etmedi sadece elestirdi diye

Konu yuzlerce deleted user le doldu tasti sirf elestiriyor diye

Kim bilir belki beni de deleted user yaparsiniz bu mesajdan sonra.Nasilsa guc sizde para sizde biri gider digeri gelir

• netstat kullanıcısına yanıt
    konunun yazdıklarınızla alakası bile yok, okuyup anlayınca konuşalım. yoksa anlamadan "bildiğim kadarıyla" gibi söylemler paralı hesaplarınkine karışır hocam.

• Esasen hesabı banlanan üyeler forumu dava etse de yönetim kendine çeki düzen verse. Hakaret vb. yoksa bu direkt ifade özgürlüğünün engellenmesine giriyor. Anayasa 26. madde.

edit: bunu yazdığım için beni de banlarlar kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schlimazi -- 1 Ağustos 2017; 18:3:23 >
  • schlimazi S kullanıcısına yanıt
    Haksız yere kapatılmış bir hesap varsa zaten açılır ki bizim acımasızca bu konuda eleştiren arakdaşların hesapları da açılmış hesaplardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizaya

quote:

Orijinalden alıntı: denizaya

Şimdi ekşisözlükten geldim, donanımhaber çok ağır bir dolandırıcılık yapmış diyorlar, olayın özeti var mı takip edemedim. amazon dan ps4 siparişim bundan etkilenir mi? dh yönetimi nasıl pislik yapıyorlar? kargo önce onların ofisine mi gidiyor?

kaç yıldır forumdaydım neler olmuş ya.

Ya dh çalışanları amazon dan gelcek kutunun içinden birşey alıp, değiştirir mi? amazon dan gelcek kargo direkt evime gelsin istiyorum, dh yönetimi açmasın paketimi lütfen.

Abi kusura bakma da bu nedir

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.