Şimdi Ara

Amazon Olayı Hakkında Açıklama ve Tartışma Ana Konusu (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
763
Cevap
15
Favori
65.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Erdi'yi anlarım da mesutu nasıl geçiyorsunuz? Vitaminsizlerden değilsiniz galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Diego bi dur allasen zaten ortalık karışık

• Hakaret ve küfür etmeyen ve foruma girememiş kullanıcıların hesapları ne zaman açılacak?
  • Yıllardır bu forumdayım. Az da olsa bir şeyler anladım. Açıkcası hiç şaşırmadım. Dh yine düzgünce çıkıp şunu şunu oldu demek yerine ıh mıh yapıyor, üste çıkmaya çalışıyor. Hiç şaşırtmadın donanımhaber hiç.

• el-harezmi_0 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Çekilişin aktif olması için +150 cevap gelmelidir, bunun için uğraşıyorum.

• Avanta A kullanıcısına yanıt
    Amcaları çok düşünüyorlarsa mini sürümün yanına bir de amca sürüm yapsınlar sadelestirilmis. .

Hatta büyük punto olsun linki tutturması zor olursa diye de logoya attach yapsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrem54 -- 4 Ağustos 2017; 9:28:39 >
  • Forumun bir ücreti varsa, emeğin de vardır. Girdi sahibi kişi de Forum gibi gelir sağlama hakkına sahiptir.

• quote:

Orijinalden alıntı: pyr@mid

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet.

Dilim döndüğünce ve mantıklı yaklaşımlar oldukça her şeyi yanıtlamaya gayret edeceğim ancak sizin attığınız mesaj, tarafınızda zaten bir şeylerin noksan olduğunu ortaya koyuyor. Bu üslupta olan hiçbir söyleme cevap vermeyeceğim.

tamam, oyunu, karşımdaki kişi güzel bir şekilde cevaplayacak şekilde değiştiriyorum. yalnız yazdığınız şeyi anlamadım, sanki "zaten kafanızda bir karara varmış gibisiniz, bundan dolayı cevap veremem" demek istiyormuşsunuz da farklı bir şey yazmış gibisiniz. bende noksan olan bir şey yok, fazla olan tek şeyim ise, karşı tarafın bu denli ... yaklaşımını anlayamayacak kadar hümanist olmak (noktalı kısmı aşağıdaki kısmı okuduktan sonra siz doldurunuz) öncelikle "noksan" derken ne demek istediğinizi yazarak cevaplayınız lütfen.

anlamadığım için bu amazon konusunda konu sahibine soru sordum. mesajımı sildi. sonra tekrar sordum. tekrar sildi. sonra tekrar sordum, sonra tekrar sildi.
    sonra hesabıma girmeye çalışınca "bu hesabın onay maili gelmemiştir" yazdı. 12 yıllık hesabıma. siz öyle olmadığına inansanız da sizi siz yapan milyonlarca bireyden biriyim. "mühendis murat çok emek verdi" kisvesi altında yapılan yönlendirmenin 10 katını haketmişimdir ahir forum hayatımda. ben bu forumda ilk uzun konumu başlattığımda mühendismurat kısa şortuyla balkonda oynuyordu. ama gelin görün ki, onay mailim gelmediğinden giremiyordum.
    sonra hesap açtım konuyu sorabilmek için. yeni hesabımla destek kısmına "pyr@mid hesabım neden banlandı, giremiyorum". sonra siz ne yaptınız? o hesabımı da 3000 yılına kadar banladınız. bir de şaka yapar gibi "nedeni: " yazdınız. yani sebebi bile yoktu. ve bu destek talebim "kapalı" yani görülmüş, işleme alınmış, karar verilmiş ve uygulanmış bir talepti.

sonra 3. bir hesap açtım. "arkadaşım, ben neden banlanıyorum, yanlışım ne ki, sebep göstermeksizin bir hesabı nasıl banlarsınız?" diyebilmek için bile uğraşıyorum. bakın bu 2 hesabı zaten ahlaksız ve adaletsiz bir şekilde kapatılan, yani elimden alınan hakkımı savunmak için açmak zorunda kalıyorum. yeni bir hak talep etmedim. yenen hakkımı sorgulamak için bile uğraş veren benim. (ülkemizin küçük bir demosu) yani bu forumda hiç yoksa "emek hırsızlığı" var. günlerce "kendi" hesabıma girebilmek için uğraştım.

şimdi murat hocam, bu şeyleri yaşamış ve birden bire tüm yazdıkları silinmiş ama hesabı tekrar "sebepsizce açılmış" birine, "sizin zaten bir yargınız var" derken bir şeyleri mi geçiştiriyorsun, yoksa "kusura bakmayın bilmiyordum bunları, haklısınız" mı dersin?

bunları cevaplarsan insanlara değer verir olduğunuzu, müşterinizi dikkate aldığınızı gösterirsin. ha tabi bir de silme şansınız var?

hala cevap veren yok. forumdaki yöneticilerden biri olsam utanırdım

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet.

Dilim döndüğünce ve mantıklı yaklaşımlar oldukça her şeyi yanıtlamaya gayret edeceğim ancak sizin attığınız mesaj, tarafınızda zaten bir şeylerin noksan olduğunu ortaya koyuyor. Bu üslupta olan hiçbir söyleme cevap vermeyeceğim.

tamam, oyunu, karşımdaki kişi güzel bir şekilde cevaplayacak şekilde değiştiriyorum. yalnız yazdığınız şeyi anlamadım, sanki "zaten kafanızda bir karara varmış gibisiniz, bundan dolayı cevap veremem" demek istiyormuşsunuz da farklı bir şey yazmış gibisiniz. bende noksan olan bir şey yok, fazla olan tek şeyim ise, karşı tarafın bu denli ... yaklaşımını anlayamayacak kadar hümanist olmak (noktalı kısmı aşağıdaki kısmı okuduktan sonra siz doldurunuz) öncelikle "noksan" derken ne demek istediğinizi yazarak cevaplayınız lütfen.

anlamadığım için bu amazon konusunda konu sahibine soru sordum. mesajımı sildi. sonra tekrar sordum. tekrar sildi. sonra tekrar sordum, sonra tekrar sildi.
    sonra hesabıma girmeye çalışınca "bu hesabın onay maili gelmemiştir" yazdı. 12 yıllık hesabıma. siz öyle olmadığına inansanız da sizi siz yapan milyonlarca bireyden biriyim. "mühendis murat çok emek verdi" kisvesi altında yapılan yönlendirmenin 10 katını haketmişimdir ahir forum hayatımda. ben bu forumda ilk uzun konumu başlattığımda mühendismurat kısa şortuyla balkonda oynuyordu. ama gelin görün ki, onay mailim gelmediğinden giremiyordum.
    sonra hesap açtım konuyu sorabilmek için. yeni hesabımla destek kısmına "pyr@mid hesabım neden banlandı, giremiyorum". sonra siz ne yaptınız? o hesabımı da 3000 yılına kadar banladınız. bir de şaka yapar gibi "nedeni: " yazdınız. yani sebebi bile yoktu. ve bu destek talebim "kapalı" yani görülmüş, işleme alınmış, karar verilmiş ve uygulanmış bir talepti.

sonra 3. bir hesap açtım. "arkadaşım, ben neden banlanıyorum, yanlışım ne ki, sebep göstermeksizin bir hesabı nasıl banlarsınız?" diyebilmek için bile uğraşıyorum. bakın bu 2 hesabı zaten ahlaksız ve adaletsiz bir şekilde kapatılan, yani elimden alınan hakkımı savunmak için açmak zorunda kalıyorum. yeni bir hak talep etmedim. yenen hakkımı sorgulamak için bile uğraş veren benim. (ülkemizin küçük bir demosu) yani bu forumda hiç yoksa "emek hırsızlığı" var. günlerce "kendi" hesabıma girebilmek için uğraştım.

şimdi murat hocam, bu şeyleri yaşamış ve birden bire tüm yazdıkları silinmiş ama hesabı tekrar "sebepsizce açılmış" birine, "sizin zaten bir yargınız var" derken bir şeyleri mi geçiştiriyorsun, yoksa "kusura bakmayın bilmiyordum bunları, haklısınız" mı dersin?

bunları cevaplarsan insanlara değer verir olduğunuzu, müşterinizi dikkate aldığınızı gösterirsin. ha tabi bir de silme şansınız var?

hala cevap veren yok. forumdaki yöneticilerden biri olsam utanırdım

Hocam bende takipçisiyim olayın. Neden cevap verilmiyor merak ediyorum, rezilliğin daniskası!

• Gençler daha neyi tartisiyorsunuz

Adam yaptik oldu diyor Forum bizim kafamiza gore takiliriz diyorlar.Kimi kime şikayet ediyorsunuz.

Tiklamayin linke girmeyin konuya.

Ya da yeni forum acin destek verelim.

• Vay canına neler neler olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya arkadaşlar adam gibi girip yazsanıza biz para için yapıyoruz para olmadan zor bu işleri yapmak size söylemeliydik haklısınız ayıp ettik hakaret ettiğimiz için özür dileriz yalan da söylemek durumunda kaldık panikledik çünkü elimize yüzümüze bulaştırdık.

alın size sizin yerinize özür mesajı yazdım söyleyeceğiniz bu

yok efendim kodları değiştiriyorz çunku insanlar anlamıyor.. e kardeş demezler mi sonuna neden referans ekliyorsun madem diye??

sizi sevmiştik çünkü size güvendik kendimizden gördük bizden biri gibi geldiniz ama çuvalladınız özür mesajı bile yazmayı beceremediniz şeffaf olmaya çalışacakmışsınız çalışmayın kardeşim olun !!!

baştan söyleseydiniz zaten gelir ortaklığı sebebiyle para kazanıyoruz diye biz her linki seve seve tıklardık sizin olayınız yalan söylemek

bir de hala yalanı surdurup duyuruları istediğimiz zaman kaldırıp istediğimiz zaman koyma hakkımız var demişsiniz ya hala yalana yalanla devam ediyorsunuz ayıp ya ayıp..

• quote:

Orijinalden alıntı: Sucktus

ya arkadaşlar adam gibi girip yazsanıza biz para için yapıyoruz para olmadan zor bu işleri yapmak size söylemeliydik haklısınız ayıp ettik hakaret ettiğimiz için özür dileriz yalan da söylemek durumunda kaldık panikledik çünkü elimize yüzümüze bulaştırdık.

alın size sizin yerinize özür mesajı yazdım söyleyeceğiniz bu

yok efendim kodları değiştiriyorz çunku insanlar anlamıyor.. e kardeş demezler mi sonuna neden referans ekliyorsun madem diye??

sizi sevmiştik çünkü size güvendik kendimizden gördük bizden biri gibi geldiniz ama çuvalladınız özür mesajı bile yazmayı beceremediniz şeffaf olmaya çalışacakmışsınız çalışmayın kardeşim olun !!!

baştan söyleseydiniz zaten gelir ortaklığı sebebiyle para kazanıyoruz diye biz her linki seve seve tıklardık sizin olayınız yalan söylemek

bir de hala yalanı surdurup duyuruları istediğimiz zaman kaldırıp istediğimiz zaman koyma hakkımız var demişsiniz ya hala yalana yalanla devam ediyorsunuz ayıp ya ayıp..

Şunu söyleyip murat kovduklarını açıklasalar affederim şahsen

• Amazon a şikayet maili atıldı.

Not. Bu mesajın ss ini aldım silerseniz paylaşacağım

• Hele bi önce forumun bildirim uygulamasını düzeltin.

• ado102 kullanıcısına yanıt
    Mesajları sürekli sildiklerinden ve bildirimleri de temizleme işlemi yapıldığından hatalar meydana geliyor. Bütün bu işlemleri kayıt altına aldık bu forumda hesap güvenliği olmadığını düşünüyorum. BTK ve Bimer üzerinden yetkililerle iletişime geçilecek bu konu hakkında suç duyurusunda bulunacağım. Silinen mesajların çoğunda kural ihlali yok o yüzden suç teşkil ediyor hesapların engellenmesi. Bütün atılmış mesajlar kayıt altına alındı ve delil olarak kayıt altına alınmaya devam edilecek.

Burada paylaşım yapan herkes sayfa kaydı, tarih zaman kaydı birde ip numaralarını kayıt altına alması gerekiyor. Mesajlarınızın silinmesi durumunda bana özelden sadece görsellerini gönderebilirsiniz destek almak isterseniz. BTK ve Bimere başvuru metninizi paylaşabilirim. Şuan metin hazırlanıyor en kısa sürede süreç başlatılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 4 Ağustos 2017; 14:47:20 >
  • Konuda ip numaralarınızı isteyenler türemiş. İp numaralarınızı isteyenlere, sizi whatsapp gruplarına davet edenlere güvenliğiniz nedeniyle itibar etmeyiniz.
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    İp no erişimin yapıldığı bilgisayar ve veri trafiğinin incelenmesi için delil olarak sunulması açısından önemlidir. BTK ve Bimer üzerinden yapılan şikayetlerde veri güvenliğini ilgilendiren konularda ip no tespiti site domain adı ve görsel kayıtlar delil olarak sürülür. Ayrıca bu ip nolarını bana göndermeyecekler BTK ve Bimer e başvurularında kullanacaklar. Bana görselleri göndermeleri gerekiyor forum kurallarını ihlal edip etmediklerini tespit yapıp durumdan haberdar olmak isteyenlere destek sağlayabilmem için.

Sizin içinde ayrı parantezler açılacak ilerki süreçlerde bana atmış olduğunuz mesajda yöneticilerle bağlantınız olduğu kanıtlandı ve mesajlarınız silindi bunları da delil olarak sunacağım. İnsanları yanlış yönlendirme yaparak üzerime iftira atmaya devam ederseniz hakkınızda ayrıca maddi ve manevi tazminat davası açma hakkımı saklı tutacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 4 Ağustos 2017; 14:30:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Konuda ip numaralarınızı isteyenler türemiş. İp numaralarınızı isteyenlere, sizi whatsapp gruplarına davet edenlere güvenliğiniz nedeniyle itibar etmeyiniz.

Düşüyo mu böyle

• Amazon "olayı"

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.