Şimdi Ara

AMAZON MİKROFONLU KULAKLIK 33TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.756
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• AMAZON MİKROFONLU KULAKLIK 33TL
  • Bunlar ne ara 35 lerden satilmaya baslamis ya. Benim gozumde hala ederi 10-15 lira. Vah vah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp üstüne bin lira daha verip ayni isi yüzde 15 daha iyi yapan bir cihaz alırım daha iyi

• Tavsiye edebileceğiniz, bunun şöyle bir üst kalitesi yok mudur ?

Çağrı merkezi modelleri var uçuk. Bunlar da çok uyduruk.

• Çıtır çıtır kırılır bunlar almayın aldırmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

Tavsiye edebileceğiniz, bunun şöyle bir üst kalitesi yok mudur ?

Çağrı merkezi modelleri var uçuk. Bunlar da çok uyduruk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OsmanlıKafası -- 27 Ekim 2020; 15:7:49 >

• ASELSAN çok iyiymiş.
    Bilgisayara bağlayabilsem keşke.

• Eşimin Rosetta Stone'dan Almanca çalışması için aldım bir tane, ben şahsen o kadar da kötü olacağını düşünmüyorum, Türkiye'de çok fazla yorum yok ama, amazon uk'de £5'a satılıyor, epey yorum var f/p olduğu yönünde. tabii onlar için 5 birim para tam bir f/p ama, en azından kur karşılığından ucuza geldi amazon tr'de de..

üstte paylaşılan snopy de fena durmuyor ama, aynı iş için 30 TL fazla vermeye ne gerek var?

• OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt

Telefona uymuyormu 3.5 mm gibi duruyor değişik mi yoksa

• Öyle mi boyle mi derken bitti.

• Bende vardi kullandım hiç bir sıkıntı yok..bizim türk halkına bu ürünü pahalı satacaklar ki kaliteli zannetsinlerr:):)

• -nothing2lose- - kullanıcısına yanıt

Uymuyor diyorlar.

• celtic pride kullanıcısına yanıt
    Yabancı dil öğrenirken direkt yüz yüze duymak önemliyken, araya teknolojik kısıtlamaların girdiği bir sistemde niye daha kaliteli ses aktarmaya ve duymaya ihtiyacınız olsun ki? Nasıl olsa yazarak öğrenecek değil mi!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vjdrsjejv kullanıcısına yanıt

hocam yanlışınız var. Bu uygulama, yüz yüze olan bir uygulama ya da bir chat uygulaması değil, offline olarak çalışıyor. Programda mikrofon, verilen örneğin doğru telaffuz edilip edilmediğinin kontrolü için kullanılıyor. Uygulamanın açılışında sesinizi tanıtıyorsunuz ve daha sonra mikrofona söylediklerinizin kontrolü yapılıyor. Kaldı ki, ben hiçbir zaman aman aman kaliteli olduğunu söylemedim, ama şunun arkasındayım: Muadil olarak verilen ve amazon'daki ürünün 2 katına satılan snopy'den çok da aşağı kalır bir yanı yok. Sonuçta ikisi de Çin üretimi.

İngilizce biliyorsanız, kulaklıkla ilgili detaylı yorumları aşağıda okuyabilirsiniz. Amazon uk'de 5 pound'a satılan bir ürün, buradaki fiyatı kur karşılığından bile düşüktü.

https://www.amazon.co.uk/Trust-21517-Headset-Microphone-Computer/dp/B01MCZCJKV?th=1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.