Şimdi Ara

Amazon Kindle Fire (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
4
Favori
20.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gps
    kamera
    yok bunlar da dikkate alınmalı.
  • dun amazon yeni bir guncelleme yaptı.
    Guncellemeyi otomatik yapıyor mudahale edemiyorsunuz bile.
    bu guncelleme sonucu root iptal oldu.
    yeniden root yapmaya da izin vermiyor cihaz.
    simdi xda developerstan takip ediyorum.
    biri mutlaka cozecek bu isi :)
  • Ya iyice sinirimi bozdu cihaz..

Şu an amazon benim kendi sitesinden app indirmemi de kaldırdı. ABD den adres telefon girmeme rağmen sonradan anladı durumu ve şu maili attı:

Hello,

I see that you attempted to purchase "The Adventures of Sherlock Holmes" while in a different country than the United States listed on your Amazon account. Certain Kindle titles are not available everywhere. We are reaching out to you to ensure the best possible service for your account.

If you have moved to a different country, you can easily update your country for your Amazon account atwww.Amazon.com/manageyourkindle

If this is not the case, and you would like to share information that you live in the United States, we can be reached by fax at 001-206-266-1838 from outside the US, or 206-266-1838 from within the US. Helpful information includes:
    – Passport
    – Military ID
    – Permanent Resident Card
    – Driver’s License
    – Other state photo identity card

We want to assure you that we handle this information in a secure manner: these are dedicated fax lines, staffed in an area with limited employee access. The fax is never printed, just converted to an electronic image that is used to check the country, then the image is deleted.

Best regards,

Allahtan başta malum yüklemeleri yaptım da başka androidlerden app çekebiliyorum yoksa işim yaştı...

• Oh be sonunda kindle fire icinde ana konu bolumu olusmus. Bilgilerin burada toparlanmasi cok iyi olmus. Artik yavas yavas kullanici listesi yapsak bile olur.

Aleti Amerika'dan gelen bi arkadasimla getirttim. Bestbuy magazasndan elden aldi. 199$ malum fiyati. Vergisi ile 217 dolara geldi.

Kutusu ambalaji bile Güzel tasarlanmis cok begendim. Tablete gelince soyle diyim meslek olarak bir apple kullanicisiyim ve iphone, ipod hayatimda hep var ama tablet icin Amazonu tercih ettim. Hic de pisman degilim. Gercekten ince dusunulmus bir yazilim var ve kaliteden hic odun verilmemis. Tabletin goruntu ve dokunmatik kalitesi cok iyi. Malzemesi cok saglam gorunuyor. Arkasi mat elden kayip dusmuyor. Ekranin isigi fazlasiyla acilabiliyor. Acik havada guneste yolda birakmaz. Sesi gayet temiz. Alacak arkadaslara tavsiye ederim. Bu fiyata gore oldukca yuksek kalitede oldugunu dusuyorum.

Eksi yonleri de var tabi. Bence en onemlisi Turkiye'den kullanimda market sorunu var. Yukarda cozum yontemlerini arkadaslar paylasmislar. Ilaveten custom romlarla klasik honeycomb ve ICS versiyon standart surumlerde yuklenebiliyor. Nette videolari var.

Bide cok komik ama sanki koca kafali bir bebek gibi biraz denge sorunu var. Hem biraz agir geldi hem de tek elle kullanimda zorlandim. Videolarda izlerken daha çiti piti gelmisti ama simdi alistim sayilir.

Umarim konu gelisir de uzun sure kullaniriz tabletimizi. Herkese hayirli olsun.

• Selam Arkadaşlar. Bu hafta sipariş ettiğim Kindle Fire gelecek. Yeni güncellemeden sonra ilk yapmam konusunda önerileriniz varmı. İlk cihazı açtığımda nelere dikkat etmeliyim yada neler yapmalıyım. Beni yönlendirirseniz çok memnun olurum.
  • Gecen hafta amazonun update isleminden sonra (ki otomatik yapıyor mudahale edemiyorsun) root iptal olmustu.
    Simdi cozmusler asagıdaki linkte detaylı video var.
    http://www.androidpolice.com/2011/12/23/exclusive-how-to-easily-root-the-amazon-kindle-regardless-of-its-software-version/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADO_USK

Selam Arkadaşlar. Bu hafta sipariş ettiğim Kindle Fire gelecek. Yeni güncellemeden sonra ilk yapmam konusunda önerileriniz varmı. İlk cihazı açtığımda nelere dikkat etmeliyim yada neler yapmalıyım. Beni yönlendirirseniz çok memnun olurum.

Aldığınız zaman root edip mi kullanmayı düşünüyorsunuz. Eğer root etmeksizin kullanmayı düşünüyorsan bu forumda 4 aralık tarihli ham13e ait işlemleri yap. Ama bunları yaparken amazon üzesi olman gerekiyor. Amazon üzeliğini yeni bir gmail hesabıyla yap. Ve o hesabın adresini USA olarak yaz. Ve amazonun herşeye rağmen seni bulup yeni bir şey indirmeni kapatma ihtimaline karşı hazır açmışken bir sürü app yükle. ama arkadaşın bahsettiği easy installer çok hayati.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekede

quote:

Selam Arkadaşlar. Bu hafta sipariş ettiğim Kindle Fire gelecek. Yeni güncellemeden sonra ilk yapmam konusunda önerileriniz varmı. İlk cihazı açtığımda nelere dikkat etmeliyim yada neler yapmalıyım. Beni yönlendirirseniz çok memnun olurum.

Aldığınız zaman root edip mi kullanmayı düşünüyorsunuz. Eğer root etmeksizin kullanmayı düşünüyorsan bu forumda 4 aralık tarihli ham13e ait işlemleri yap. Ama bunları yaparken amazon üzesi olman gerekiyor. Amazon üzeliğini yeni bir gmail hesabıyla yap. Ve o hesabın adresini USA olarak yaz. Ve amazonun herşeye rağmen seni bulup yeni bir şey indirmeni kapatma ihtimaline karşı hazır açmışken bir sürü app yükle. ama arkadaşın bahsettiği easy installer çok hayati.

Çok teşekkürler Sayın sekede.

• Arkadaşlar Merhaba. Kindle Fire'ım geldi. Amazon Shop dan gerekli programları indirmek için yazdığınız her şeyi yaptım. Önce Gmail'den USA location'lu sahte bir isimli
    mail aldım. Ardından Fakenamegenerator den USA da bir adres ve CC yarattım ve Amazon'da bir account açıp Kindle'ımı register ettim. Ve bunları değişik 6-7 farklı şekilde yaptım. 10-15 adet farklı CC denedim. Hepsinin sonunda da aynı mesajı aldım. "The Amazon Appstore is not yet available in your region".
    Lütfen neyi yanlış yapıyorum yada artık bu sistem işe yaramıyormu bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Acil yardım rica ediyorum. Saygılar.
  • 1-click ayarlarını yaptınız mı? Amazon.com'da 1-click settings'te girdiğiniz kredi kartını payment method olarak ayarlamanız gerekiyor.
  • Evet yaptım Sn. Emre The Sorcerer. Click ayarlarının yapıldığı sayfada sağ tarafta "Click ordering is turned ON" kısmı var. Orası ON mu yoksa OFF mu olmalı. Ben ikisinide denedim fakat app yüklemeye kalktığımda mesaj değişmiyor. Bir türlü Amerika'dan olmadığımı anlıyor sanırım. Başka bir şey aklınıza geliyormu acaba?
  • Arkadaşlar sonunda oldu. leonimo arkadaşın dediği gibi sorun kredi karttan çıktı. Fakat belki 20 değişik numara denedim. Amerikan Express 3726xxxxxxxxxxxx başlangıçlı kart ile sorun halloldu. "Click ordering is turned ON" olmalı. Bu etkiliyormu bilmiyorum fakat şu anda bu şekilde.
  • quote:

Arkadaşlar sonunda oldu. leonimo arkadaşın dediği gibi sorun kredi karttan çıktı. Fakat belki 20 değişik numara denedim. Amerikan Express 3726xxxxxxxxxxxx başlangıçlı kart ile sorun halloldu. "Click ordering is turned ON" olmalı. Bu etkiliyormu bilmiyorum fakat şu anda bu şekilde.

American express kart numarası kullandım. Tüm store açıldı..:) Çok teşekkür ederim.
  • arkadaşlar bu cihazda vınnla bağlantı usb den olurmu birde harici harddisc bağlanabilirmi
  • Turkce dil secenegi var mi acaba?
  • 3 G ve USB girişi yok. Micro USB ile iletişim. Türkçe seçeneği de yok..
  • Selamlar Kindel fire register yaptım tüm uygulamalar sorunsuz çalışıyor fakat benim sorunum my account register dayken web sayfaları çok ağır çalışıyor google bile 3-4 dk. da açıyor fakat deregister yaptığımda enter lamamla açması bir oluyor . register pozisyonunda web sayfalarının hızlı açılması için yapmam gereken bir ayar varmı , deregister yaptığım dada indirdiğim uygulamalar çalışmıyor benı bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.
  • arkadaşlar selam,

bugün kindle fire aldım, büyük bir heyecanla forumu okudum, denileni yaptım! yok olmuyor.. amazon.com hiçbirşeyi indirmeme izin vermiyor.. amerikan adresli hesabım, adres vb. herşeyi girdim.. ama kabul etmiyor.. arkadaşlardan biri american exp. kart demiş ama nereden bulucam amr. exp. kart numarası?
    yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Teşekkürlerr..
  • quote:

Orijinalden alıntı: morkmaz

arkadaşlar selam,

bugün kindle fire aldım, büyük bir heyecanla forumu okudum, denileni yaptım! yok olmuyor.. amazon.com hiçbirşeyi indirmeme izin vermiyor.. amerikan adresli hesabım, adres vb. herşeyi girdim.. ama kabul etmiyor.. arkadaşlardan biri american exp. kart demiş ama nereden bulucam amr. exp. kart numarası?
    yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Teşekkürlerr..

http://mediakey.dk/~cc/wp-dyn/credit-card-number-generator.php adresinden yarattırabilirsin. Oradan türettirip gir. Fakat bende yaklaşık 20 değişik kart nosu denedim. Sonunda oldu. Problem kart no sundan oluyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.