Şimdi Ara

Amazon Kindle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
3.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amazon kindle fire kullanıyorum ve artık ürünü kurcalaya kurcalaya uzmanı oldum sayılır....
    sormak ya da öğrenmek istediğiniz konuları buraya yazabilirsiniz.....

• bakalı cok uzun zaman oldu unutmusum gecmiste turkiye pazarına kapalıydı
    degisiklik oldumu
    kindle fire turkiye icerigi ne durumda? market vs turkiye acıkmı? programlar uyumlumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kentacdis

bakalı cok uzun zaman oldu unutmusum gecmiste turkiye pazarına kapalıydı
    degisiklik oldumu
    kindle fire turkiye icerigi ne durumda? market vs turkiye acıkmı? programlar uyumlumu

merhablar öncelikle amazon hala Türkiye de kapalı...
    Türkiyede amercan id register yapabilrisiniz bölece market açılır yada android yükletip normal tablet şeklinde kullanabilrisiniz....
    kindlelarda amazon dışında (bir kaç program hariç) indirilen diğer uygulamaları otomatik yüklemiyor ya da indirmiyor.....
    easy installer yapmanız lazım....
  • custom rom mu kullanıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScuttleButtin

custom rom mu kullanıyorsun?

hayır orjinal yazılımını kullanıyorum
  • amazon kindle fire hd aldım profil ayarları nasıl yapılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetylmz

amazon kindle fire hd aldım profil ayarları nasıl yapılıyor

makine register edildimi???
  • edilmedi ama profile girdiğimde başka birisinin e postası görünüyor ve ofis's kindle registered da ofis's kindle yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetylmz -- 16 Mart 2013; 12:28:47 >
  • ve hiçbirşey indirmiyor normal shop bölümünden shop bölümü vs tüm özelliklerini orjinal yazılımıyla nasıl kullanabilir ayrıntılı açıklarmısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetylmz -- 16 Mart 2013; 12:29:44 >
  • Merhaba, ben Kindle Paperwhite almayı düşünüyorum, ilk kitap okuyucum olacak o yüzden bir tecrübem yok. Kullanım amacım Türkçe e-kitapları okumak. Kindle epub desteklemiyor, epub kitapları internette anlatılan yöntemlerle mobiye çevirirsem sorunsuz şekilde okuyabilir miyim ?

Birde pdf konusu var. Dergileri ve grafiklli içerikleri okurken sanırım sorun çıkıyormuş, ben normal klasik kitapların pdf halini okumak istiyorum. Bu pdf'leri sorunsuz şekilde okuyabilir miyim ?

Son olarak İstanbul Bilişim garantili olarak bu cihazı sattığını söylüyor, garanti konusu hakkında bilginiz var mı ?

Yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.
  • quote:

ve hiçbirşey indirmiyor normal shop bölümünden shop bölümü vs tüm özelliklerini orjinal yazılımıyla nasıl kullanabilir ayrıntılı açıklarmısınız

hocam öncelikle maakine register yapılmış daha önce yani aldığınız kişi amazonu bu kindledan kullanmış...
    ister bu hesaba devam edin (içindekileri kaybetmezsiniz)....
    ya da makineyi registeri iptal edin yeni register yapın ama dikkat edin amazon tr de satılmıyor bu yüzden register ederken mutlaka american id ve posta adresi kullanın....tr yyaparsanız sizi amazondan banlar ve bu hesapla giriş yapamazsınız ve de yeniden register yapmanız gerekir.....
    bunun için internette bir çok american fake id yerleri var birtanesini yapın size sahte kredi k . yapıyor kullanıma kapalı kayıt olmanızı sağlar.....

quote:

Orijinalden alıntı: farukyil92

Merhaba, ben Kindle Paperwhite almayı düşünüyorum, ilk kitap okuyucum olacak o yüzden bir tecrübem yok. Kullanım amacım Türkçe e-kitapları okumak. Kindle epub desteklemiyor, epub kitapları internette anlatılan yöntemlerle mobiye çevirirsem sorunsuz şekilde okuyabilir miyim ?

Birde pdf konusu var. Dergileri ve grafiklli içerikleri okurken sanırım sorun çıkıyormuş, ben normal klasik kitapların pdf halini okumak istiyorum. Bu pdf'leri sorunsuz şekilde okuyabilir miyim ?

Son olarak İstanbul Bilişim garantili olarak bu cihazı sattığını söylüyor, garanti konusu hakkında bilginiz var mı ?

öncelikle hocam e ink ekran mı yoksa renkli ekran mı karar verin...(renkli ekran kullanıyorum eskiden touch kullandım ama renkli daha iyi bence ama (şarj yarı yarıya azalıyor)

benim touch mda Türkçe karakterlerde sorun vardı...ama size gelecek olan nasıl bilmiyorum....

hocam bir de e ink ekran(yani renksiz ekranlar) gölgelendirme tekniğiyle çalışıyorlar yani dergilerde çok fazla gri ve siyah oklabilir dergi işinizi görmez gibime geliyor...
    ama gözünüzü yormaz ve de batarya konusunda oldukça iyidir....
    pdf konusunda sorun çıkartmaz ama dergi konusunda istediğiniz şeyi vermez.....

hocam istanbul bilişim garantisi uluslar arsı değil kendi garantileri...herhangi bir durumda oraya göndereceks,niz ve uğraşacaksınız bence temiz yurt dışından gelmiş bir tane alın fiyatı dsaha ucuz hem de uğraştırmaz.....
    is. bil. yurt dışından getirip satıyor....
    son olarak Amazon Kindle Türkiye de satılmıyor yani kapalı ülke amazonda sadece yurt dışından shipping le ürün geitrebilir veya e kitap alırsınız.....

• kindle fireda tek sorunum kaldı kredi kartı bilgileri onları nasıl yazacağım
  • quote:

kindle fireda tek sorunum kaldı kredi kartı bilgileri onları nasıl yazacağım

hocam ben fake kredi k. hesabı yükledim çünkü paralı oyun indirmedim... ama arkadaşlarım kendi kredi kartlarıyla oyun aldılar...
    ben eğer tr kredi kartı kullanınca hesabı kabul etmiyor diye biliyorum
    eğer siz paralı oyun alacaksanız kendi kredi kartınızı koyun almayacaksınız
    fake americanid gibi sitelerde sahta kredi kartı bilgileri var alışveriş yapmaz sadece olduğu görünür....
  • hangi siteden bulabilirim fake kart bilgilerini ve şimdilik fake yapıp sonradan değiştirebilirmiyim kredi kartı bilgilerimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetylmz -- 17 Mart 2013; 17:20:42 >
  • Siteye girmiyor egellemişler siteyi herhalde birde orada sadece numara sormuyor ona ek olarakl bir kaç alan daha var doldurulması gereken onlara ne yazacağız ve numarayı kafamdan sallasam olmazmı veya siz bana bir tane yazsanız ve sonradan kart bilgilerini değiştirebiliyormuyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetylmz -- 17 Mart 2013; 18:25:28 >
  • quote:

Siteye girmiyor egellemişler siteyi herhalde birde orada sadece numara sormuyor ona ek olarakl bir kaç alan daha var doldurulması gereken onlara ne yazacağız ve numarayı kafamdan sallasam olmazmı veya siz bana bir tane yazsanız ve sonradan kart bilgilerini değiştirebiliyormuyum

pm attım işinizi görecek her şey var bir tek posta kodu yok....
    posta kodu===eyalte posta kodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: jervis

quote:

ve hiçbirşey indirmiyor normal shop bölümünden shop bölümü vs tüm özelliklerini orjinal yazılımıyla nasıl kullanabilir ayrıntılı açıklarmısınız

hocam öncelikle maakine register yapılmış daha önce yani aldığınız kişi amazonu bu kindledan kullanmış...
    ister bu hesaba devam edin (içindekileri kaybetmezsiniz)....
    ya da makineyi registeri iptal edin yeni register yapın ama dikkat edin amazon tr de satılmıyor bu yüzden register ederken mutlaka american id ve posta adresi kullanın....tr yyaparsanız sizi amazondan banlar ve bu hesapla giriş yapamazsınız ve de yeniden register yapmanız gerekir.....
    bunun için internette bir çok american fake id yerleri var birtanesini yapın size sahte kredi k . yapıyor kullanıma kapalı kayıt olmanızı sağlar.....

quote:

Merhaba, ben Kindle Paperwhite almayı düşünüyorum, ilk kitap okuyucum olacak o yüzden bir tecrübem yok. Kullanım amacım Türkçe e-kitapları okumak. Kindle epub desteklemiyor, epub kitapları internette anlatılan yöntemlerle mobiye çevirirsem sorunsuz şekilde okuyabilir miyim ?

öncelikle hocam e ink ekran mı yoksa renkli ekran mı karar verin...(renkli ekran kullanıyorum eskiden touch kullandım ama renkli daha iyi bence ama (şarj yarı yarıya azalıyor)

benim touch mda Türkçe karakterlerde sorun vardı...ama size gelecek olan nasıl bilmiyorum....

hocam bir de e ink ekran(yani renksiz ekranlar) gölgelendirme tekniğiyle çalışıyorlar yani dergilerde çok fazla gri ve siyah oklabilir dergi işinizi görmez gibime geliyor...
    ama gözünüzü yormaz ve de batarya konusunda oldukça iyidir....
    pdf konusunda sorun çıkartmaz ama dergi konusunda istediğiniz şeyi vermez.....

hocam istanbul bilişim garantisi uluslar arsı değil kendi garantileri...herhangi bir durumda oraya göndereceks,niz ve uğraşacaksınız bence temiz yurt dışından gelmiş bir tane alın fiyatı dsaha ucuz hem de uğraştırmaz.....
    is. bil. yurt dışından getirip satıyor....
    son olarak Amazon Kindle Türkiye de satılmıyor yani kapalı ülke amazonda sadece yurt dışından shipping le ürün geitrebilir veya e kitap alırsınız.....

Renkli ekran düşünmüyorum düşündüğüm model siyah beyaz Paperwhite. Dergi vb. şeylerle ilgilenmiyorum, yalnızca türkçe e-kitapları okumak için almayı düşünüyorum. Mesela dünya klasiklerinden herhangi bir kitabı okuyacağım. Bu kitabın pdf halini düzgün şekilde okuyabilir miyim bunu merak ediyorum?

• quote:

hocam dergi sormuştunuz....onun dışında pdf sorun çıkartmaz...(renk hariç)

• quote:

quote:

hocam dergi sormuştunuz....onun dışında pdf sorun çıkartmaz...(renk hariç)

Dergi okumuycam demek istemiştim yanlış anlaşılmış :) Sadece klasik kitapları okumak amacım mesela sefiller. Bilgi için teşekkürler.

• quote:

quote:

Siteye girmiyor egellemişler siteyi herhalde birde orada sadece numara sormuyor ona ek olarakl bir kaç alan daha var doldurulması gereken onlara ne yazacağız ve numarayı kafamdan sallasam olmazmı veya siz bana bir tane yazsanız ve sonradan kart bilgilerini değiştirebiliyormuyum

pm attım işinizi görecek her şey var bir tek posta kodu yok....
    posta kodu===eyalte posta kodu

posta kodunu filan hallettimde kredi kartı sorundu bugün deneyeceğim tşk edrm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetylmz -- 18 Mart 2013; 12:17:19 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.