Şimdi Ara

Amazon indirim günü 15 Temmuz Black Friday'den daha fazla indirim! Prime üyelerine...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
9
Favori
1.464
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon prime day adında bir indirim yapacakmış 15 Temmuz'da ve sadece 1 gün!

Dediklerine göre Black Friday'den daha fazla indirim olacakmış...

Sadece prime üyelere olacağı söyleniyor. Prime üyeliğin deneme hesabını o tarihlere getirip ücretsiz olarak bu indirimleri yakalamak mümkün olabilir...

Ayrıntılar için :http://www.amazon.com/b/ref=pin15_us_gw_d_h1_pre-event_nonprime?_encoding=UTF8&node=11448061011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=desktop-hero-F&pf_rd_r=1JMZ90DPRBYMA89GGHV2&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=2123528502&pf_rd_i=desktop

konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olanlar konuyu zenginleştirirse güzel olur. Fırsat henüz başlamadığı için konu dışına yazdım...

not: ben yüksek kapasiteli micro sd kart için takip edeceğim bu indirimi... fırsat gören olursa haber etsin lütfen.

• prime deneme alayım dedim ama 30 günlük deneme sonrası otomatikman yılda 99 dolar aidat kesiliyormuş o nedenle olmadım. dikkat
  • Deneme alın yenilenme tarihinden önce iptal edin olsun bitsin

Ben 2 sene önce deneme almıştım, biraz önce denedim tekrar alabildim. Soydun beni amazon
  • Takipteyiz
  • Dolar:2.69

Dolar o zamana kadar düşer ve fiyatlarda black friday zamanı fiyatlarının altında olursa güzel olur.

Bakalım neler olcak

Bu arada black friday zamanı dolar 2.2 küsürdü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de geçen senelerdedeneme için aldığım ve 30 gün dolmadan iptal ettiğim prime hesabım için tekrar Prime Free Trial yaptım, kabul etti. İki gün kargo bedava dedi, bilseydim prime deneme hesabımı 13 Temmuz da aktif eder, bedava kargo şansından da yararlanırdım. Neyse bakalım, diğer arkadaşlar bunu göz önünde bulundursun en azından.
  • Prime deneme üyeliği ile bedava kargo vs yararlandıktan sonra prime ı iptal ederseniz ne oluyor? Ben yanlış hatırlamıyorsam bu durum için bedeli alınır vb. gibi bir madde var diye prime a üye olmaktan son anda vazgeçtim.
    Deneyip, satın alıp yararlananların yorumlarını alabiliriz.
  • ozdek kullanıcısına yanıt
    Ben daha önce yararlanıp 30 gün süresi dolmaya yakın prime üyeliği iptal ettim. Hem bedeli nasıl alabilir ki sonradan? Alışveriş yaparken sanal kart kullanıyorum.
  • Bedel geri alma denen birşey yok, bende 2.ye bedava aldım prime
    Ayrıca free shipping sadece amerikada geçerli.
  • LegendM kullanıcısına yanıt
    Free shipping de şöyle avantajlı oluyordu; borderlinx, amerikadaniste vs. kullanarak alışveriş yaptığımızda amazondan oradaki sanal adresimize kadar ulaşımını ücretsiz yaptırırdık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: axilic

Free shipping de şöyle avantajlı oluyordu; borderlinx, amerikadaniste vs. kullanarak alışveriş yaptığımızda amazondan oradaki sanal adresimize kadar ulaşımını ücretsiz yaptırırdık.

Tabi mantıklı bu dediğiniz
    Ben hiç kullanmadığım için aklıma gelmedi, çok fahiş fiyatlardan türkiyeye gönderim yapılıyordu. Hala öylemi?
  • LegendM kullanıcısına yanıt
    Paket ölçülerine göre (desi hesabı) değişiyor, döviz kurunun yükselmesi de önemli etken tabi. Black friday de o siteler de gönderim ücretlerinde indirime gidiyorlar. Nakliyesiyle birlikte dahi Türkiye dekine göre yarı fiyatına gelen birkaç ürün almıştım. Şimdi de kindle için takipteyim, 15 Temmuz u bekleyelim görelim.
  • bende 13-14 temmuz gibi üyeliği alıp 16 temmuzda iptal edicem büyük ihtimal 99 dolar kesilmez kesin bilen arkadaşlar varmı ?
    @axilic
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

bende 13-14 temmuz gibi üyeliği alıp 16 temmuzda iptal edicem büyük ihtimal 99 dolar kesilmez kesin bilen arkadaşlar varmı ?
    @axilic

Ben Prime'ı denemedim ama mantığı Spotify 1-Month Free ile aynı gibime geliyor. Yani kredi kartı bilgilerinizle abone oluyorsunuz, daha sonra istediğiniz zaman iptal ettiriyorsunuz, 30 gün içerisinde iptal ettirdiğiniz sürece herhangi bi ücret kesilmiyor sizden. Ama 30 günü geçtikten sonra -herhangi bir alışveriş yaparsanız- kesilme ihtimali var.
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    1 ayı geçirmedikten sonra para kesmiyor amerikada kullandım. Sorularınız varsa alabilirim.
  • Ayrıca Prime üyesi olmak için Amazon kredi kartınızdan 1 $ provizyon alıyor. Onu da arkadaşlara belirteyim. Bloke olan kredi kartımla sorun yaşayınca öğrendim bu detayı. Çekememişler adamlar 1$'ı, benim de hesabım tam olarak Prime'a geçmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 8 Temmuz 2015; 2:36:24 >
  • amazonda paypal ödeme var mı?
  • Amazonda ininal kartla alisveris varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar boşuna taglı referanslı link paylaşıp durmayın. alayını şikayet edip sildiriyorum.
  • Arkadaşlar biri bilgilendirirse sevinirim.

Para çekileceğinden korkan arkadaşlar neden sanal kart tanımlamıyorlar öğrenebilir miyim ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.