Şimdi Ara

Amazon İkinci El Satış (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
978
Cevap
205
Favori
184.946
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    48 oldu mu hocam büyük gelmedi mi bende Nike adidas genel de 46 giyerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acu540 A kullanıcısına yanıt
    Ben kundura46 spor 48|

• Arkadaşlar merhaba

Kahve makinesi arıyorum. Tercihen nescafe ama alternatif olursa da değerlendirebilirim.
  • 1 TB Xbox One S aldigim fiyata, 1000 TL.

Ilgilenen PM atsin lutfen. Ayrica yaninda bitirdigim oyunlardan da hediye verecegim.
  • amazon.de türkiye ye göndermiyormuş, nvidia shield anroid tv arıyorum uçuk fiyatlar isteyenler dışında satmak isteyenler pm atsın.
  • selamlar, şunlardan arıyorum satmak isteyen olursa pm lütfen. ödeme havale ile olur. yer şanlıurfa

GTX1060 6GB veya 1070 ekran kartı, Seagate 1 TB Firecuda Gaming SSHD, EVGA 750 G3 PSU, 500gb ssd
  • Tasinabilir usb 3.0 hdd ariyorum

Tercihen 2tb

• xbox one s + çift kol , 1000 tl tertemiz
  • sefaMseven kullanıcısına yanıt
    Ben 42 - 42,5 giyiyorum. Eğer olursa Zincirlikuyu metrobüsten teslim alabilirim

• TaoTronics Bluetooth kulaklık arıyorum satmak isteyen pm atsın lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanaykutoğlu

Ben 42 - 42,5 giyiyorum. Eğer olursa Zincirlikuyu metrobüsten teslim alabilirim

Ürün gideli çok oldu hocam

• Logitech z623 veya z625 arıyorum.

Sıfır veya az kullanılmış ikinci el.

PM ile ulaşabilirsiniz.

• Satılık Turuncu Kordonlu Huawei Fit akıllı saat. Ekstradan siyah kordon da aldım.
    Bana maliyeti 320 TL civarı. Bu fiyattan satabilirim isteyen olursa. Bana maliyetini yazıyorum, lütfen şu fiyat olur mu demeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oymak.beyi -- 11 Eylül 2017; 11:32:55 >
  • corsair vodi rgb wireless kulaklığımı satıyorum
    poşeti kutusu herşeyi üzerindedir.
    kesinlikle acılmamıştır.
    başka bir ihtiyacım olduğu için satıyorum
    pazarlık yapılır
    fiyat:500tl

Amazon İkinci El Satış
    link:https://www.amazon.com/gp/product/B013GMX9HE/ref=oh_aui_detailpage_o02_s00?ie=UTF8&psc=1Amazon İkinci El SatışAmazon İkinci El Satış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefaMseven -- 11 Eylül 2017; 23:11:37 >

• 1050 ekran kartına sahip laptop arıyorum. İst içi veya kocaeliden elden teslim alabilirim. Usa veya tr klavye olabilir. İsterseniz siz amazondan getirtin fark etmez üzerine bir miktar ugrasma bedeli koyup bana satabilirsiniz. Kartımda sorun oldugu için nakit alacagım.

Özellikle baktıgım modeller lenovo y520 7300 işlemci ve 1050 ekran kartı (2 veya 4 gb fark etmez)

Acer vx 15 7300bişlemci 1050 ekran kartı modeli.
    Edit 551 712 14 54 ulaşabilirsiniz. Whatsapp veya arayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mental Yatırım -- 11 Eylül 2017; 18:7:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakmaradyolog

Ürünün ayrıntılı özelliklerini bu linkten bulabilirsiniz

----->LİNK<------
    Ürünü amazondan 2016 aralıkta almıştım. İstenirse order kısmını gösterebilirim
    İstediğim fiyat 100₺
    Önce ücret sonra kargo şeklinde ( kargo alıcıya ait istediği firma ile gönderebilirim) ticaret gerçekleştirebilirim yada Antalya merkez de elden teslim
    Kulaklığı kullanma fırsatım olmadı sonrasında iPhone 7 alınca o aradaki aparatı taşımaktansa bluetootha geçiş yapmaya karar verdim.

Sıfırı 130 zaten dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyvahnecdet

quote:

Orijinalden alıntı: cakmaradyolog

Ürünün ayrıntılı özelliklerini bu linkten bulabilirsiniz

----->LİNK<------
    Ürünü amazondan 2016 aralıkta almıştım. İstenirse order kısmını gösterebilirim
    İstediğim fiyat 100₺
    Önce ücret sonra kargo şeklinde ( kargo alıcıya ait istediği firma ile gönderebilirim) ticaret gerçekleştirebilirim yada Antalya merkez de elden teslim
    Kulaklığı kullanma fırsatım olmadı sonrasında iPhone 7 alınca o aradaki aparatı taşımaktansa bluetootha geçiş yapmaya karar verdim.

Sıfırı 130 zaten dostum.

Fiyatı düzenledim 75₺ ye çektim

• 42-43 numara bot ya da su geçirmez ayakkabı arıyorum satan varsa ulaşabilir.
  • Merhaba. Elinde Nautica Voyage parfüm olan varsa ilgilenebilirim.
  • Konu 2. el konusuna dönmüş. Amazondan alınan 2. el veya sıfır ürünler başlığına dikkat etmeyen insan dolmuş yine ortalık..
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.