Şimdi Ara

Amazon İkinci El Satış (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
978
Cevap
205
Favori
184.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: professionaldreamer

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01GOS2OXM/ref=oh_aui_i_d_old_o0_img?ie=UTF8&psc=1

42.5 numarası sadece ev içinde 1 kere denendi. 140 tl ye vereceğim. Numarası uymadığı için satıyorum. 1 numara büyüğü olan var ise takas önceliğimdir.
    Silinebilir. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi professionaldreamer -- 15 Eylül 2017; 12:8:20 >
  • Zamanında Tr gönderilyorken veya bir şekilde Aşağıdaki listedekilerden alan ve alış fiyatından vermeyi düşünen varsa pm atması yeterli...

Kasa: corsair 460x ,570x

Monitor: asus rog pg278q , pg279q, pg348q veya en az 2k 144hz g-sync öZellikli modeller

Mousepad: Razer Firefly

Mouse: G502 Spectrum , Razer Deathrader Chroma

Monitor için ölü pixel ve ışık süzmesi ips glow video ile çekip whats up ile görmek istiyorum...
  • Şehir belirtin bence tüm ilanlarda. şimdi Murata da yazıyorum. başlığa eklesin. tek tek şehir sormayalım ürünlerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tundra36

merhabalar hiç açılmamış gaza gelip alınmış kulaklık. :) 80 euro ya almıştım. İlgilenen arkadaşlar mesaj atabilir.

Razer Kraken 7.1 Chroma RGB Işıklı Sound USB Oyun Kulaklığı
    https://www.amazon.de/gp/product/B00MVT7BAA/ref=od_aui_detailpages01?ie=UTF8&psc=1

arkadaşlar 350 liraya bırakıyorum. Ya da kutuyu açıp kullanacam ps4 de. karar sizin ;)
  • arkadaşlar bu ürünü aldım ayağıma biraz dar geliyor oda koşu ayakkabısı olduğu için sanırım. 110TL ye almıştım indirim varken. Oda başka ürünlerle alarak kargo ücretsiz olmuştu. Yani demek istediğim kargo ücretide olsaydı 150 tl tutardı. Almak isteyen varsa 100 TL ye bırakırım daha aşağısı olmaz. İşime yarayacak ürünler ilede takas yapılabilinir. İstanbul içi elden tercihimdir. (Resim eklemedim ciddi alıcı olursa pmden gönderirim)

sgul2002 nickli üyeye satılmıştır. Bu kadarda ilgi göreceğini bilmiyordum. Çok mesaj geldi :)

Skechers Erkek Go Run 400-Swift Outdoor Fitness Ayakkabısı 42 Numara
    https://www.amazon.de/gp/product/B01N64MIQN/ref=oh_aui_detailpage_o03_s00?ie=UTF8&th=1

Amazon İkinci El Satış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lori2 -- 25 Ağustos 2017; 14:36:20 >

• hiickimse kullanıcısına yanıt
    Şehir Ankara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir içinde 42 42.5 numara olmak üzere Spor veya günlük ayakkabı aramaktayım. İletişime geçebilirseniz sevinirim.
  • ALINIK 41 NUMARA SPOR AYAKKABI ACİLL

• Arkadaşlar 41 ya da 41.5 numara ayakkabı ve saat vs satan olursa ulasabilr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G602 veya g502 alinik sifir tercih

• ryzen işlemci yada B350,x370 va mı
  • Alınık logitech z-623

• Alınık 47-47.5 numara spor ayakkabı
  • SATILIK

Vinsic 28000 mah hızlı sarj destekli (qc 3.0) 3 adet usb çıkışlı powerbank satılıktır. Kutusu açılmadı.

200TL

• SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeqcain -- 21 Eylül 2017; 21:22:41 >
  • Qc 2-3 destekli sarj aleti ve usb kablo.

Askeri taktik ekipman.

43 (27cm) spor ayakkabi.

Kaliteli led fener; ihtiyacim var..

• Hiç kullanılmadı, ayağıma büyük geldiği için satıyorum.
    Antalya'da oturanlar tercih sebebidir. (175 tl)
    Numarası: Size 9.5 (43.5)
    https://www.amazon.com/Salomon-Mens-Sense-Link-Running/dp/B00KWK48EW?th=1
  • gtx 1060 6g getirtmis olan varsa pm. daha ust model uygun varsa da gorusulur.

• Alınık

Render için Laptop bakıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.