Şimdi Ara

Amazon İkinci El Satış (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
978
Cevap
205
Favori
184.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acer helios 300 satıyorum, sıfır kutu 4650 TL, kargo ücretsiz (PAZARLIKSIZ FİYATTIR)
  • Evet arkadaşlar

Stere o Amfi arayanlar iletişime geçsin

Yamaha A-S701 Stereo Amfi

Amazon.de üzerinden aldım hala kargo ile bana ulaşıyor ve geldiği gibi aldığım fiyattan ilgilenen arkadaşa vereceğim.

Satma sebebim takip ettiğim 9.2 kanal bir avr vardı ve indirime girdi biraz daha kendimi zorlayarak üzerine ekleyip onu alacağımdan satıyorum.

fiyat 2200tl

ilgilenenler pm ulaşabilirler.Gümüi gri renktir.Amazon İkinci El Satış

• HATIRLATMA

-İkinci el ilanı atıp hadi buraya bakın, dükkanıma bakın vs. tarzı paylaşımlar yasaktır.

-Hesabı kullandırma, çek, kupon vb. paylaşımlar yasaktır

-Fiyat yazmamak ve yuvarlak cümleler kurmak asla yoktur, mesajınız gereken bilgileri net bir şekilde içermelidir.

-Satan kişi ürünü sattığı zaman mesajını SATILDI, ürün arayan kişi aradığını bulduğu zaman ALINDI şeklinde düzeltmelidir.
  • Logitech M330 Silent Plus Wireless Large Mouse (Black)

https://www.amazon.com/Logitech-Silent-Wireless-Large-Mouse/dp/B01JPOLKDW

kargosu dün geldi 1 gün kullandım beğenmedim tık sesi fln yok alışmıyım tıklama sesine birde elime ufak geldi.

sıcak diye almıştım faturası 12$ ama 9$ verene vereyim kullanmayacağım zira.

Satildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magrofon -- 15 Temmuz 2017; 19:49:49 >
  • https://www.amazon.de/gp/product/B00KWK27YU/ref=oh_aui_detailpage_o05_s00?ie=UTF8&psc=1

Columbia Bayan 38 Numara. Arkadaşlar ürünü 40 euroya 163 TLye geldi bana.Kız arkadaşım için almıştım harika bir ayakkabı ama kalıbı küçük.37-37.7 giyene olur gibi. Almak isteyen iletişime geçebilir.160 TL ye satıyorum

Bu veya dengi bir ayakkabıyı 38 numara denemenizi tavsiye ederim.
  • ALINIK G502

ALINIK MX300 525GB veya MX300 750GB veya makul fiyatlı 480GB ve üzeri SSD.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALINIK trident 8 gb ram 3466 mhz
  • Arkadaşlar Columbia marka bayan ayakkabısı ablam için aldım, biraz küçük geldiği için aldığım fiyata satıyorum. Orjinal kutusu ve etiketleri üzerindedir. 36 numaradır ayakkabı.

https://www.amazon.de/gp/product/B00ADSV83C

fiyat: 125 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhnkndy -- 16 Temmuz 2017; 9:14:13 >
  • Arkadaşlar ayakkabı ayağıma yarım numara küçük geldiği için satıyorum. 1 kere giydim sadece. Ayağımı vurdu. Giymeyi düşündüğüm için kutusunu vs. atmıştım.

Skechers USA Men's Boyar Lented Slip-on Loafer 12 numara 30cm

us 12, uk 11, eur 46, cm 30, bra 44

https://www.amazon.com/gp/product/B01JIYIHZS/?th=1&psc=1

Fiyat 100 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herkel -- 21 Temmuz 2017; 21:16:2 >
  • ALINIK
    43 numara ayakkabı
    Sırt çantası
    Deniz şortu M-L Beden

• lemixings kullanıcısına yanıt
    Hocam bôyle sifon kahve makinesi almak istiyorumda butceyi asiyor biraz:)

• SATILDI ve ALINDI mesajlarını içeren ilanları bir süre sonra silmeye ne dersiniz ? çünkü orada durmasına gerek yok artık boşa yer kaplamasın konu da şişmesin, katılımınızı mesaja artı vererek veya görüşlerinizi PM ile atmanız rica olunur, ben tamamen genelin görmek istediklerini yansıtmaya çalışıyorum yani siz ne isterseniz o.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • selamlar hocalar

qck+ mousepad arıyorum csgo navi sk edition onemli degil yeterki o boyutlarda olsun iletişime gecebilirisniz
  • Satılık M65 Pro RGB Beyaz. Tertemiz uzun süredir kutusunda. Amazon faturası çıktısı verilecektir. 200TL'dir. Macbook'da kullanmak gereksiz oluyor.

Amazon İkinci El Satış
    Amazon İkinci El Satış

Satılık Watchdogs 1 ve 2 sıfır. Amazon.de konsol yanında gelmişti açmadım sıfırdırlar ikisi için 200TL istiyorum.

Tekliflerinizi PM atabilir veya hızlı iletişim için steam hesabım:http://steamcommunity.com/id/devilofdarkofficial

Ayrıca M330 Silent ve Sabrent SSD to USB 3.0 arıyorum indirimden alıp kullanmayanlar mesaj atabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDeviLofDark -- 16 Temmuz 2017; 19:9:31 >

• Satılık AMD Ryzen 1600
    İşlemciyi Mayıs başında aldım ama yeni pc kurdum ve ramler Haziranda geldi o yüzden 1 buçuk aydır kullanıyorum. 850 küsür lira çekmişti banka, istediğim fiyat 800 lira. Satma amacım 1700 almaktır.
    Amazon İkinci El Satış
  • Amazon.com'dan alınmış, hiç kullanılmamış, jelatininde EVGA 4GB 1050 Ti SC'yi 700 TL'ye satıyorum zaten şu an .com'dan alırsanız kurla filan 695 TL gibi bir fiyata geliyor, üstüne birde stokta yok, 15-20 gün beklemek zorunda kalırsınız. İlgilenen varsa PM atabilir, aynı gün kargoya veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 17 Temmuz 2017; 0:22:14 >
  • Mekanik klavye
    Oyuncu kulaklığı
    Webcam
    Hoparlör

Satan bana ulaşsın
  • Sepet tamamlamak için satın almıştım. Hiç açılmadı.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain PS4 = 60 lira (kargo alıcıdan)

Amazon İkinci El Satış

• Logitech g602 190 tl son fiyat amazon.de malı

• ALINIK

uygun fiyatlı kahve makinesi
    melitta'lardan olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.