Şimdi Ara

Amazon i-Parcel Kargo Takip Bilgisi Güncellenmemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.808
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler, herkese iyi forumlar. Martın 15'i gibi Amazon'dan kulaklık sipariş verdim. Pazartesi günü kargoya verildi. I-parcel için takip numarası verdiler, yaklaşık 4 gündür takip ediyorum fakat şöyle bir soru takıldı kafama.
     Amazon i-Parcel Kargo Takip Bilgisi Güncellenmemesi

Görselde belirttiğim gibi yeşil olan kısım sürekli ilerleme yapıyor fakat en son güncelleme ayın 18'i diyor. Aynı şekilde I-parcel'de en son ayın 18'i olarak gözüküyor. Konu ile ilgili yardımcı olabilecek varsa teşekkürlerimi sunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoubleQQ -- 21 Nisan 2016; 18:00:41 >

• Takip numaranı şuraya girmeyi dener misin http://www.pts.net/ptstrack.php
  • Buraya girdim veri tabanında kayıt değil diyor anlamadım gitti olayı halen ama hadi hayırlısı.
  • iparcel kargo türkiyeye gelince pts'ye teslim ediyordu ben son alışveriş yaptığımda. Bir de ups'nin sitesine girmeyi dener misin
  • Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    Oradan girdim i-parcel bunlar yazıyor.En son 18'inde güncellenmiş

Received at i-Parcel 4/18/2016 2:55:01 PM Edison US

Package details received electronically from Seller 4/18/2016 8:30:29 AM
  • henüz fiziksel kargo ellerine geçmemiş. amazona durumu sorabilirsin. iparcel'lik bir durum göremedim.
  • aqhuan kullanıcısına yanıt
    Resimde de belirttiğim gibi kargoya verilmiş olarak gözüküyor çünkü aldığım zaman bir 15 dakika sonra sipariş onaylandı ve hafta sonu olduğu için pazartesi günü kargoya verildi kulaklık.
  • Aynı dönemde kargoya verilen bir ürünüm 18'inden beri Edison'da bekliyor. Diğer siparişim ise bugün Edison'a ulaştı. Heralde Pazartesi çıkar hepsi. Bu arada konun yeri burası değil. Ufaktan bir bilgilendirme olsun
  • Orhun kullanıcısına yanıt
    Üzgünüm yeniyim bilmiyorum :D kusura bakmayın tekrardan ilk defa alış veriş yaptım internetten ondan merak ediyorum beklemek sorun değil ama neden halen edisonda çözemedim :D
  • Hocam aynı problemle karsı karsıyayım kulaklık sipariş verdim en son bu ayın 1inde ürün kargoya verilmiş gözüküyor onun haricinde herhangi bir güncelleme olmamış. Geldimi sizin ürün ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.