Şimdi Ara

Amazon 'HP bilgisayarınızın yanma riski var' diyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6ZT56EA, Windows 10 Home ürününü kullanmanızın yanma riski nedeniyle güvenli olmadığı bilgisini aldık.

Sizden bu ürünü kullanmayı hemen bırakmanızı istiyoruz.

Ne yapmanız gerektiği ve nereden yardım alabileceğiniz gibi bilgileri aşağıdaki bildirimden öğrenebilirsiniz.
    https://h30686.www3.hp.com/?lang=tr-TR

Şeklinde bir mail aldım. Bilgisayarı 1 ay önce aldım. Konu hakkında bilgisi olan var mı?

İade etmeli miyim?

Benzer bir bilgisayarı aynı paraya almam mümkün değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• her notebook etkılenmemıs dıyor bunun test etmek ıcı uygulamayı ındır test et dıyor . Eger etkılendıyen pili cıkar pilsiz kullan dıyor . Bataryanın yenisini biz gönderecez dıyor.

iadelik bir durum yok her seyı acık acık yazmıslarda nasıl anlamadınız o ilginc
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt
    Program 2017 yılında genişletilmiştir diyor. Hpnin çoğu zaman anlaşılmayan bir çevirisi var malesef.

2017de genişletilmiş olmakla, acaba 2017 sonrası bilgisayarlarla ilgili henüz tespit edilmemiş bir durum olabilir mi diye sormuştum.

Ben de sizin kadar okuyup yazabiliyorum. Endişe etmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HP'nin yazılımı bataryanın seri numarasını kontrol ediyor aslında. Üretim bandında seri numarası ve hangi hafta üretim yapıldıysa o bilgiler mevcut olduğu için kolayca tespit edilebiliyor. Zaten bios update yapıldığı zamanda batarya güvenlik açısından sarj etmeyi kesiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.