Şimdi Ara

Amazon Go'yu kandırmayı denedik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
6.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    içtiğimiz kadarmı ödüyoruz
  • 8 dk yazısından sonra aklına midtown madness gelenler?

• Bir gün ülkemize geldiğinde bütün youtube kanalları benzer içerikleri yapacaktır. O sebeple ön izleme tadında olmuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Peki suyu da cipslerin oraya bıraksaydınız? Acaba o zaman ne olurdu...
    Zira ben almayı vazgeçtiğim bir ürünü tekrar taa geriye gidip de kendi rafına koymam, müsait gördüğüm bir boşluğa koyarım.
    Ben böyle yaparım.
    Bunu yapan insan, evde çoraplarını mutfakta çıkartsa tezgahın üzerine bırakır. Net.
    Çekirdek kabuklarını da yere atıyorsundur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LTT <3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suyun 8 lira olmasına takılan bir tek ben miyim?
  • Mesela 2 veya 3 kişi markete gireceğiz veya ailemizle. Girerken herkesin telefonunu okutması mı gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shrksz

Suyun 8 lira olmasına takılan bir tek ben miyim?
    sana 8 lira

gavura 1.5 lira

keşke gavur olsaydım bu ülkede doğdugum ıcın utanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeen kullanıcısına yanıt
    Zaten olmuşsun, sadece resmileştirmemişsin. Onu da git yap, sıkıntı yok! Kürke bakıp yön çizmek ne zavallı bir bakış açısı maalesef. Para babaları insanları hep bu yöne yöneltmeye çalışıyor ki tabiri caizse kolayca gavurlaştırabilsinler insanları işte! Böylece direnen kalmasın, alternatifleri kimse düşünmesin, oluşturmasın, gayret etmesin, fedakarlık etmesin ve hep onlara hizmet etsin!

• üstat şunu youtube'dan paylaşsanız ya?
  • HighDamagE kullanıcısına yanıt
    Anlaşıldı kral, öyle yapayım doğru söylüyorsun.
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Doğru, fakat bu olay yılda 1 veya 2 defa gerçekleşir, mesajımdan sanki her markete gidişimde böyle yapıyormuşum gibi anlaşılıyor. Tekrar aldığım reyonu bulana kadar, ohooo... Bunun yerine markette çalışan arkadaşlar daha efektif bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilir, ben de yoluma gidebilirim.
  • askerasker A kullanıcısına yanıt
    Çoraplarımı çıkartırken ters çıkartırım ki, ayağımla temas eden iç kısım dışa gelsin ve hava ile temas ederek havalansın. Çekirdek pek yemem fakat antep fıstığı yerken kabuklarını bir tepsiye koyarım, akabinde çöpe dökerim. Yerfıstığını da böyle yerim, ki yerfıstığı ketojenik bir besindir.
  • SHADOW kullanıcısına yanıt
    ağırlık sensörü var. Eğer ağırlık sensörü uyuşmazlık yakalarsa görevliyi uyarıyor.
  • V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    amma uzattınız ha ödersin o zaman parasını sonra şikayetle falan uğraşırsın.

burası hızlı alışveriş mekanı. Neye ihtiyacın varsa hızlıca alır çıkarsın bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Peki suyu da cipslerin oraya bıraksaydınız? Acaba o zaman ne olurdu...
    Zira ben almayı vazgeçtiğim bir ürünü tekrar taa geriye gidip de kendi rafına koymam, müsait gördüğüm bir boşluğa koyarım.
    Ben böyle yaparım.
    İşte bu yüzden böyle şeyler sadece modern toplumlarda oluyor.
  • Mesut bey küçük bir şey sorcam ürünü iade ettiginizde sistem nasıl çalışıyor mesela suyu biraz içtiniz çok az ama kapagını kapatıp iade edebiliyormusunuz bunun gibi bir şey sistemin işleyişi açısında iyi forumlar dilerim
  • Denedik derken? Siz ve kim denedi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir dahaki sefere sunu denermisiniz , tabi onceden amazon godaki calisan elemanlara haber verin boyle birsey deneyeceginizi sonra cantayi alip 2 urun cantaya atin elinizde 1 urunle amazon gonun marketinden cikin cqntaya attigimiz urunleride odeyecekmiyiz acaba bunu merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslan0058 -- 22 Şubat 2019; 15:29:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.