Şimdi Ara

Amazon TEMEL TÜKETİM & GIDA & TEMİZLİK ve KOZMETİK ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
222
Favori
108.540
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır aksine 20-30 almayın amazon nerdeyse her şeyi ayrı paketleyor kurye 20-30 koliyi nasıl taşısın. 2 tane milkayı 2 ayrı kolide getirmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 19 Mart 2021; 17:28:25 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ahmet. kullanıcısına yanıt

Bence gayet yerinde olmuş.

• Bu arada 22 Mart haftasında bahar fırsatları başlayacakmış. Twitter'da reklamları dönmeye başlamış. Gıda tarafında da belki avantajlı bir şeyler olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: caseon

Hayır aksine 20-30 almayın amazon nerdeyse her şeyi ayrı paketleyor kurye 20-30 koliyi nasıl taşısın. 2 tane milkayı 2 ayrı kolide getirmişler

Hayır 10 tane kek almıştım hepsini aynı pakete koymuşlar olması gerektiği gibi

1 liralık şey alıp israf yapmayın gerçekten 2 3 tane alınması gerek

Hem o kutular ağaçta yetişmiyor hemde onca yolu co2 salınımını 1 liralık şey için yapmayalım

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    Amazon TEMEL TÜKETİM & GIDA & TEMİZLİK ve KOZMETİK ÜRÜNLERİ FIRSATLARI Amazon TEMEL TÜKETİM & GIDA & TEMİZLİK ve KOZMETİK ÜRÜNLERİ FIRSATLARI

Bende de böyle hocam amazon ana konusunda zaten bunun tartışması çok yapılıyor kargocu bu kadar koliyi üst üste zor getirdi . Gördüğünüz gibi ürünler bir koliyi bile doldurmuyor

(1 tane cipsi yediğim için koymadım ama var yani boşluk)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 19 Mart 2021; 17:29:7 >

• Cipsler bende de ayrı paketteydi nedenini de anladım kartonla kapladıkları için patlamaması için mantıklı geldi

Ama mesela çikolatadan 5 tane alsaydınız 5 nide ayrı DEĞİL aynı pakete koyacaklardı

Cips için mantıklı yaptıkları belki ..

Çikolata kek vs gibi ürünleri tek almak gerçetken mantıksız bu durumda

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    Bende sizin dediğiniz savunuyorum ama bant bitmişti 2 tane bant almıştım zarf yerine koliye koymuşlardı cidden bol malzeme kullanıyor bu amazon tr

Bi günde 3 tane zarf paket geldi 3 ü de kalem 1 pakete koymamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 19 Mart 2021; 17:31:50 >

Hocam ne yazık ki bu fiyat normal fiyatı. Migros'ta 22,50 TL.

19,75'e fırsat diyemem. Tabi sizin gördüğünüz fırsat fiyatı farklıysa bilemem.

• typhoone T kullanıcısına yanıt
    18 küsür görmüştüm eklediğimde. Sizin de gördüğünüz rakama yakındı yani. Dediğiniz gibi uçan kaçan bi durum yok.
  • SuperFresh Bütün Dilim 160 gr 24'lü Paket Ton Balığı

bu ürün de satılmaya başlanır mı acaba, müşteri hizmetlerine yazdım bakalım ne diyecekler

• Takip
    Gayet iyi yapmışsınız hocam. Maalesef ki forumun tartarlaşmış üyeleri her adımda olay çıkarmak için can atıyorlar.

• Büyük ihtimal kargo paketleme sistemi var otomatik

• İndirim var mı peki?

• Amazon TEMEL TÜKETİM & GIDA & TEMİZLİK ve KOZMETİK ÜRÜNLERİ FIRSATLARI 

• quote:

Bende de böyle hocam amazon ana konusunda zaten bunun tartışması çok yapılıyor kargocu bu kadar koliyi üst üste zor getirdi . Gördüğünüz gibi ürünler bir koliyi bile doldurmuyor

(1 tane cipsi yediğim için koymadım ama var yani boşluk)

Bi ara koli lazım olmuştu 5 adet aynı boy. Mecburiyetten şu ürünü almıştım.

https://www.avansas.com/kucuk-boy-tasima-kolisi-5-li-paket-p-70572

Tabi o zaman tanışma fiyatı diye 18 küsüre almıştım. Amazon olsaymış 5 tane cips alıp kutuları bedavaya getirebilirmişim.Amazon TEMEL TÜKETİM & GIDA & TEMİZLİK ve KOZMETİK ÜRÜNLERİ FIRSATLARI 

• quote:

Kargocular her kargo için ayrı para kazanıyorlar bu durum onlar için iyi bir şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Constantius kullanıcısına yanıt
    Hane başına ücret ödüyormuş amazon sanırım zaten aksi olsa bırakın prime'ı normal siparişlerden bile zarar ederler

Hepsiburada için de benzer şey geçerliydi sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 23 Mart 2021; 21:48:49 >
  • Kolay gelsin kargoda çalışan arkadaşımdan öğrendiğim benim söylediğim şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constantius -- 23 Mart 2021; 22:18:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.