Şimdi Ara

Amazon Fire TV Stick 4K FIRSATLARI (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
8
Favori
25.183
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Muhtemelen öyle, bir sorun olacağını zannetmem ama olursa da hakem heyeti en kötüsü çözer. Hayırlı olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayabrt

Evet bana da mesaj geldi ayın 25 kargo gözüküyordu ama bu gün kargolanmış ürün. 350 TL ye aldım kupon ile mibox kullanıyordum sırf bunu wifi bağlantısını çok met ettilerinden dolayı aldım yoksa mibox dan da memnunum
    Hocam gelince yorumunuzu bekliyoruz. Açıkçası Mi Box S'den daha stabil vs iyi olduğunu söyleyenler oluyor.
  • benim cihaz geldi her şeyiyle mükemmel çok memnun kaldım ancak ne hikmetse echo dot cihaz ile fire stick bağlantısını kuramadım bölge değiştirdim görmüyor onun dışında tüm aplikasyonlar sorunsuz ve çok hızlı çalışıyor yüklemeler çok iyi çoğaltıcı hub ile ekstra şeyler takacağım birde geforce now deneyen oldu mu bu cihazda merak ediyorum ekstra usb çoğalttığımızda bu stabillik hız bozuluyor mu merak ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • drarter kullanıcısına yanıt
    Gforce now sorunsuz. Xcloud da parali bir vpn ile zaman zaman sorunsuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu konu yeri mi bilmiyorum ama mi box mu yoksa yöre stick mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

Gforce now sorunsuz. Xcloud da parali bir vpn ile zaman zaman sorunsuz.
    çok iyi echo dot bağlantı işini de çözdüm olay güncelleme yapmaktan geçiyormuş gelen fire stick sürümü eski geliyor güncellenince herşey daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan943

Arkadaşlar bu konu yeri mi bilmiyorum ama mi box mu yoksa yöre stick mi
    Mi box. Usb girişi çok işe yarıyor. Google marketi yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinan943

Arkadaşlar bu konu yeri mi bilmiyorum ama mi box mu yoksa yöre stick mi
    Tabii ki farklı düşünenler çok ama Mi Box alıp iade ettim, çok takılıyordu. Fire TV gayet iyi şu ana kadar. Daha stabil çalışıyor.
  • Arkadaşlar şöyle bir sorunum var cihaz 4k.
    Telefonda 32mb hız alıyorum ama cihazda hız testi yapınca en fazla 4mb görüyor ve dengesiz geliyor hız.
    Sinyal gücüne baktığımda çok iyi yazıyor ama neden böyle oluyor anlamadım. Modem WiFi ayarlarını, sinyal kanallarına kadar değiştirdim ama işe yaramadı. Fikri olan var mı?

• Black Friday için Amazon sitelerinde Türkiye gönderimli bir fırsata denk gelen oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: coderux

Black Friday için Amazon sitelerinde Türkiye gönderimli bir fırsata denk gelen oldu mu?

Olmadı

• Ben de takipteyim ancak maalesef bir türlü fırsat çıkmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa2008

Ben de takipteyim ancak maalesef bir türlü fırsat çıkmıyor.

Yorum için teşekkürler. Bende takip ediyorum ama fırsat göremiyorum.

• Trendyolda Amazon fire stick 4k 627 tl ye satılıyor. Worldcard ile 500 tl üstü harcamaya 50 tl puan var. Ayrıca Trendyol cüzdana 400 tl üstü yüklemeye 40 tl para iadesi var. Worldcard dan Trendyol cüzdana para yüklerseniz Amazon fire stick 4k size 537 tl ye gelecektir.

• htlr H kullanıcısına yanıt
    Hocam selam, bende Hepsiburada dan aldım daha 2 gün önce mi box s’i.

Dediğin gibi bariz takılma yapıyor ve Samsung tv üzerindeki kendi YouTube app’inden açtığım 4k ilk bir videoda inanilmaz detaylar alabiliyor iken, mi box çamur gibi geliyordu.

Fire tv stick de nasıl bu durumlar? Film içinde böyle anlık kasmalar yapıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HULKBABA

Hocam selam, bende Hepsiburada dan aldım daha 2 gün önce mi box s’i.

Dediğin gibi bariz takılma yapıyor ve Samsung tv üzerindeki kendi YouTube app’inden açtığım 4k ilk bir videoda inanilmaz detaylar alabiliyor iken, mi box çamur gibi geliyordu.

Fire tv stick de nasıl bu durumlar? Film içinde böyle anlık kasmalar yapıyor mu?

Selamlar hocam,

Fire'ı 9-10 aydır aktif olarak (Netflix-Youtube) kullanıyorum takılma, gecikme, internet yavaşlığı vb. hiç sorun yok çok şükür. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htlr -- 27 Kasım 2020; 12:17:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa2008

Trendyolda Amazon fire stick 4k 627 tl ye satılıyor. Worldcard ile 500 tl üstü harcamaya 50 tl puan var. Ayrıca Trendyol cüzdana 400 tl üstü yüklemeye 40 tl para iadesi var. Worldcard dan Trendyol cüzdana para yüklerseniz Amazon fire stick 4k size 537 tl ye gelecektir.

Detaylı bilgilendirme için teşekkür ederim, gerçekten muazzam bir paylaşım olmuş.

• Akıllı tv için fire stick gereksiz ancak akıllı olmayan televizyonum için aldım 3 yıldır kullanıyorum.

Iptv, netflix, prime video, youtube dışında kodi ve yabancı filmler için cinema uygulamaları harika ötesi çalışıyor.

onun dışında bir beklentiniz olmasın. cast falan kötü. kendi kumandası dışında telefona kurulan ve wifi üzerinden çalışan, klavye görevi de gören uygulaması da var.

o kadar memnunum ki dün black friday'den bir tane de lite aldım. seyahatlerde veya arkadaş ziyaretlerinde kullanabilirim diye.

• sinan943 S kullanıcısına yanıt

Fire TV apple gibi. Kendi işletim sistemi nedeniyle takılma sorunu yok. Ayrıca WiFi çekimi çok daha iyi Mi'ye göre..

• amazon.tr ürünü satmıyor mu arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.