Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify (86. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.083
Cevap
162
Favori
134.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kalpakci

Çok çok teşekkür ettim, uygulama sorunsuz açılıyor. Cihazla %100 uyumlu, menüler akıcı çok beğendim.

Kanalları açtıktan bir kaç saniye içinde yayın HD oluyor. Ne kadar övsem ne kadar teşekkür etsem azdır.

Hocam bu dosyayi nasil kurdunuz amazon fire a. Bir suredir uzagim. Downloader ile denedim inmiyor.
    Telefona kurup apps2fire ile gonderyim dedim telefona da kurulmuyor .
    Yardimci olabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • toggle kullanıcısına yanıt
    apps2fire ile yolluyorum. Sağ üst köşede ortadaki düğme upload düğmesi. Ona tıklayıp telefondan herhangi bir dosyayı seçip yollayabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Versiyonu bilmiyorum ama tvde yüklü gelen uygulama. Hata dediğiniz format desteklemiyor hatası ise tv ayarlarından menü dilini ingilizce yapınca tivibu çalışıyor. Akşam eve gidince apk çıkartıp mi box ve firestickte deneyeceğim. Olacağını tahmin diyorum.

Alıntıları Göster
    denedin mi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

denedin mi hocam

Alıntıları Göster
    Denedim hocam, mi boxta da firestickte de çalışmadı. Apkyı çıkarıp cihazlara aktardım. Uygulama yükleniyor ama açmaya kalkınca ana sayfaya dönüyor. Farklı program da denedim apk çıkarma için ama fayda etmedi maalesef.

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    paylasir misin hocam, bende deneyeyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kalpakci kullanıcısına yanıt
    Cok teşekkürler hocam. Görmemişim o dosya göndermeyi şimdiye kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

paylasir misin hocam, bende deneyeyim
    Özelden attım hocam. Burada paylaşıp milletin kafasını karıştırmayayım Sizde sorun olmazsa kamuya açarız

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Özelden attım hocam. Burada paylaşıp milletin kafasını karıştırmayayım Sizde sorun olmazsa kamuya açarız

Alıntıları Göster
    Hocam denediyseniz sonucu bekliyoruz merakla

• quote:

Orijinalden alıntı: natureltiqqy

Hocam denediyseniz sonucu bekliyoruz merakla

Alıntıları Göster
    Denedim hocam ama olmuyor nedense. Apk çıkarma işlemi için 3 ayrı program denedim sonuç aynı. Uygulama yükleniyor ancak açılışta ana sayfaya dönüyor. Apk boyutunun 26kb olması tuhaf geliyor ama philips tvde de aynı boyutta. Bir yerde hata yapıyorum galiba ama çözemedim

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Hocam çıkarıcı yerine share it gibi uygulamaları kullanabiliyor musunuz, direk apkyi telefona gönderme yapabilir mi? 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: natureltiqqy

Hocam çıkarıcı yerine share it gibi uygulamaları kullanabiliyor musunuz, direk apkyi telefona gönderme yapabilir mi? 🤔
    xplore dosya yöneticisinin uygulama paylaşım özelliğini denedim. Olmadı maalesef

• Ulan Türk Telekom yine yapacağını yaptı 😏

• kalpakci kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam bu proğramı nasıl kurdunuz bende beceremedim yardımcı olursanız sevinirim.
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Hocam kurulumu nasıl yapacağız yardımcı olurmusun? TV+
  • turkcell ve vodafone tv icin yukarida paylasilan apk lar calisiyor beyler. Denedim sonuc olumlu

• Merhaba ;
    Fire tv Stick 4k cihazı 70-80 gb lik 4k hdr mkv filmleri ekstra kodi vs uygulama olmadan türkçe altyazılı oynatabiliyor mu ? Built in media player varmı kaliteli .

Ayrica evde NAS cihazım var ama harici HDDler de var . USB 3.0 girişi yok sanırım hdd i nasıl bağlıyoruz ? Dönüştürücü mü almak gerekiyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: mithril12345

Merhaba ;
    Fire tv Stick 4k cihazı 70-80 gb lik 4k hdr mkv filmleri ekstra kodi vs uygulama olmadan türkçe altyazılı oynatabiliyor mu ? Built in media player varmı kaliteli .

Ayrica evde NAS cihazım var ama harici HDDler de var . USB 3.0 girişi yok sanırım hdd i nasıl bağlıyoruz ? Dönüştürücü mü almak gerekiyor .
    hocam
    usb girişi yok cihazın. elektrik girişinden otg ile bellek bağlanabiliyor. oda fat32 destekliyor sadece.
    ağ üzerinden kodi ile oynatabilirsin anca dediğin filmleri. başka yolu yok malesef amazon ailesinde.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    mithril12345 M kullanıcısına yanıt
    quote:

Merhaba ;

VLC Player ile ağdan sorunsuz oynatıyorum (Amazon Store'da var). OTG USB tak çıkar uğraşmaya gerek yok.
    VLC Player settings'ten encoding Türkçe seçin, NAS cihazının network yolunu VLC player'a bir kez ekleyin. Evdeki network sinyaliniz iyiyse 2160p sıfır takılma oynatırsınız.

• erer2727 E kullanıcısına yanıt
    Kendi yaptıklarımı anlatayım.

Arkadaşın verdiği linkten APK'yı indirdim.
    Telefona kurmayla uğraşmadım.
    apps2fire'da üstte upload düğmesi var, telefondan inen dosyası seçip Fire'a upload ettim.
    Fire'daki dosya yöneteciden Download klasörüne gelen apk'yı kurdum. İşlem bu kadar.
  • Arkadaşlar merhaba. Amazon neden bu aleti satmıyor? Sadece gittigidiyor gibi sitelerde var anlayamadim

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.