Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
1.912
Cevap
125
Favori
171.854
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Medya Oynatıcılar >> Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1162 Mesaj
    Turkcell Tv+ Firetvstick

Firetvstick'te Turkcell Tv+ sorunsuz kullanabilen varmı? Aptoıde'ki versiyonları kurduğumda hep ekrana yatay biçimde geliyor yani normal görünümde gelmiyor.
    Tv+'sı sorunsuz kullanabilen varsa hangi versiyonu kullanıyor ve nerden indirdi acep bilgi verebilirmi?
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epivep -- 12 Aralık 2019; 14:12:51 >
    Cihaz araştırması yaparken çok ilginç birşey öğrendim. Bu cihaz Türkiye'den açılmış Prime Video aboneliğini kabul etmiyor mu? Eğer doğru ise, benim için çöp. Çünkü almaktaki asıl amacım Prime Video'daki filmleri Türkçe altyazılı ve surround izleyebilmekti. Web browser sadece stereo veriyor.

Ekleme: amazon.com'dan baktım, "Current country/region olarak United Kingdom" yazıyor. Fi tarihinde UK sitesinden açmıştım hesabı, ondan sanırım.

Ben bu hesapla Prime Video'daki içeriklere sorunsuz ulaşabilir miyim, bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 12 Aralık 2019; 11:24:50 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: epivep

Elimde Almanya'dan alınma, Türkiye prizine uyumlu son versiyon fire stick 4K var. 350 liradan veriyorum. İlgilenenler PM.
    hangi şehirdesiniz acaba?

Yalova
    |
    |
    coolman33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: floperx

Merhaba Arkadaşlar,

Yaklaşık 3-4 aydır Stick 4k kullanıyorum. Kullanım amacım genel olarak netflix ve IPTV. Genel olarak cihazdan herşeyi ile çok memnunum. Wifi üzerinden bağlanmama rağmen ne IPTV'de ne de Netflix'de hiç bir sorun yaşamıyorum. Hepsi süper...

Ancak olay şurada başlıyor. Kendim akıllı ev sistemi kurmaya başlayacağım. Bu noktada aslında iki alternatif var. Ya amazon alexa ya da google asistant (google home). Android telefon kullanmam, google asistant'da türkçe desteği olması(google home'a da geleceği söyleniyor) ve yapay zekada testlerde google home'un amazondan daha iyi çıkması gibi bir çok sebeple Google üzerinden yürümeye karar verdim. Burada Fire Tv stick alexa desteklediği için google asistant destekleyen bir cihaz ile değiştirsem mi diye düşünüyorum. Böylece google home ile tv yi kontrol edebileceğim. Ne dersiniz?
    Ne dersiniz?
    |
    |

• Yarbay
    4811 Mesaj
    arkadaşlar , puhu tv amazona en kolay nasıl yükleriz? yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    465 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sabata21

Cihazda Google a puhu apk yaz indir kur.
    Bu kadar basit olduğundan emin misiniz? Siz bu şekilde yapabildiniz mi?
    |
    |

|
    |
  • Yüzbaşı
    694 Mesaj
    Selam bu cihazı bir şekilde Türkçe yapma şansımız var mı?

İkinci sorum ise, google play kurabiliyor muyuz? Son sorum ise, blutv'yi aptoiededen indirdim ama yatay ve mobil modda açıyor daha stabil nasil olur?
    1.cevap türkçe dil desteği yok. 2.cevap kesinlikle google servislerini kurmayı dene cihaz kilitlenir.

|
    |
  • Yarbay
    2187 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alvarez

Selam bu cihazı bir şekilde Türkçe yapma şansımız var mı?

İkinci sorum ise, google play kurabiliyor muyuz? Son sorum ise, blutv'yi aptoiededen indirdim ama yatay ve mobil modda açıyor daha stabil nasil olur?
    üstad sakın google play google services ve türevlerini yüklemeyi deneme(blutv yükledikten sonra google services fln yükleyin diyor) cihaz direk devre dışı kalıyor ben çok sıkıntı yaşadım 3 haftada ancak geri döndürebildim cihazı önceki mesajlarımdan bakabilirsin.
    |
    |

|
    |
  • Emekli Yönetici
    6014 Mesaj
    Cihaza UGREEN USB 3.0 Hub Ethernet Adapter aldım ağ üzerinden mkv dosyalar hala takılmaya devam ediyor. Karşı cihazım popcorn hour, Yapılması gereken ayar vs varda benmi atladım zira araya tp-link gigabit switch takmama rağmen yol katedemedim.
    https://www.amazon.co.uk/Gigabit-1000Mbps-Ethernet-Adapter-Network/dp/B00LLUEJFU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 18 Aralık 2019; 20:36:19 >

Aynı setupla pcde de donma oluyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Am@deus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Aynı setupla pcde de donma oluyor mu
    Bilgisayar farklı bir oda'da (ağda) hocam. ama şunu söyleyebilirim bilgisayarla başka bir cihaz kullandığım dönemde aynı sorunu hiç yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 18 Aralık 2019; 21:9:23 >
    |
    |
    bildiğiniz çalışan repo adresi var mı?

quote:

Orijinalden alıntı: CXath1

arkadaşlar kodiye turkvuod kuramadım. ilk kurmaya çalıştım you banned dedi. sonra hiç kuramadım.
    bildiğiniz çalışan repo adresi var mı?
    kodi niz mac adresini alamıyor. bunun için pc den modeminize bağlanıp amazon fire 'nin mac adresini öğrenin (xx:xz:xv:wz gibi sayılardan ve harflerden oluşur). sonra kodi içerisinde ayarların içindeki mac adresi yazılacak yeri bulun (akşama bakarım ezbere hatırlamıyorum), mac kısmı ya komple boş ya da 00:00:00:00 yazar. daha önce not aldığını mac adresini yazın buraya. hepsi bu ;)

@cenkozgen abimizin bu yöntemini uygulayın defalarca sil yükle yaptım olmamıştı bu yöntemle çözüldü hemen
    |
    |
    Bahsedilenler: cenkozgen

Almayı düşünen varsa ilanıma göz atabilir

https://forum.donanimhaber.com/jelatininde-sifir-amazon-fire-tv-4k--141295596#141295596

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkness_kaan -- 20 Aralık 2019; 10:49:8 >
    |
    |
Reklamlar
Sohbet
kolayoto.com
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.