Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.082
Cevap
163
Favori
134.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İmkanınız varsa başka bir evde başka bir iss ile deneyebilir misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

İmkanınız varsa başka bir evde başka bir iss ile deneyebilir misiniz
    tesekkürler cevap için

yani şuan öyle bi imkan yok hocam başka bir ev bulamam dışarıda tamirci vs bakarım eğer izin veren olursa orada denerim.İss turknet,evde turkcell vodadone mobil internetleri var onlarla da denedim yine olmadı telefona vpn kurup bir de öyle deniyeyim bakayım

forumdan aldiğim kişi ile konuştum kendisi takip güncellemeyi yaptigini bir sorun olmadigini söyledi

edit: vodadone mobil neti vpn kurarar fire tv ile baglandik yine olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malaustası -- 18 Ağustos 2019; 9:33:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • malaustası M kullanıcısına yanıt
    Tam sizinle aynı dönemde bir arkadaş daha aynı sorundan muzdarip olduğunu yazmıştı. Gerçekten ilginç.

Bana niyeyse internet bağlantısıyla ilgiliymiş gibi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 18 Ağustos 2019; 11:2:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş bende de aynı problem vardı cihazı letgodan almıştım iade ettim aldığım arkadaş 12 saat bekle demişti ama ben uğraşmadım mi box aldım sıkıntısız çalışıyor
  • amazon ile görüştüm bana diyor ki cihazi nerden aldiniz hangi hesap ile aldiniz hesabiniz hangi siteye kayitli ben cihazi kendim almadim almanyadan alinmis sadece onu biliyor

• Arkadaşlar selamlar , netflixi yükledim 4k gözüküyor ama dolby atmos desteğini aktive edemedim, avr destekliyor , xbox üzerindende dolby atmos seyrediyorum. Fire stick de nasıl ayarlıyoruz . Ses ayarı kısmında en iyi opsiyonu seçili

• Pc ye kodi içerisine dizi.film vs için eklenti yükledim ip tv kanallarını çok hızlı açılıyor.Aynı uygulamayı fire tv 4 k cihazıma kurdum kanalı açılması için çok bekliyor neden olabilir?Adres usa seçili adres değiştirme , vpn vs ne yapmam gerekiyor?

• Elimde 0 açılmamış kutu uk ve usa 4k firestick var. İlgilenen arkadaşlar mesaj atsın.

Bu arada ilginç şekilde firestick netflix görüntü kalitesi samsung cihazların kendi netflix uygulaması kalitesinden düşük.

Elinde 4k ve samsung olanlar kontrol edebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tafesan

Elimde 0 açılmamış kutu uk ve usa 4k firestick var. İlgilenen arkadaşlar mesaj atsın.

Bu arada ilginç şekilde firestick netflix görüntü kalitesi samsung cihazların kendi netflix uygulaması kalitesinden düşük.

Elinde 4k ve samsung olanlar kontrol edebilir.
    Alakası yok. Bende samsung 55d7000 led tv var. Firestick 4k samsung un kendi smart uygulamasına tur bindirir.

• sabata21 S kullanıcısına yanıt
    Alakası yok derken şöyle diyeyim de alakasını karşılaştırın.

Black Spot dizisi 1. sezon 1. bölüm ... dakika 14:50 (sahnede polisler dışarı çıkar ve kamera yavaş yavaş kaymaya başlar) araba camının üst ve alt metal tarafları samsung ve baktığım bütün cihazlarda düzgün görünürken fire stick 4k da kırık kırık görünmekte (oyunlarda anti aliasing in ne işe yaradığını bilenler için onun kapanmış hali gibi).

Ayrıca firestick ile ilgili elimizdeki bant genişliğinden daha düşük kalitede göstermekle verimli kullanamamakla ilgili reddit de fln da şikayet mesajları var.Oturdum okudum bende mi gariplik var diye düşününce.

info bilgisi olmadığı için firestick netflix uygulamasında göremiyoruz verinin anlık hangi kalitede gösterdiğini samsung netflix in aksine.Ama benim gözlemlediğim rahatsız eden bu durumu kendim gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tafesan -- 19 Ağustos 2019; 2:50:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tafesan

Alakası yok derken şöyle diyeyim de alakasını karşılaştırın.

Black Spot dizisi 1. sezon 1. bölüm ... dakika 14:50 (sahnede polisler dışarı çıkar ve kamera yavaş yavaş kaymaya başlar) araba camının üst ve alt metal tarafları samsung ve baktığım bütün cihazlarda düzgün görünürken fire stick 4k da kırık kırık görünmekte (oyunlarda anti aliasing in ne işe yaradığını bilenler için onun kapanmış hali gibi).

Ayrıca firestick ile ilgili elimizdeki bant genişliğinden daha düşük kalitede göstermekle verimli kullanamamakla ilgili reddit de fln da şikayet mesajları var.Oturdum okudum bende mi gariplik var diye düşününce.

info bilgisi olmadığı için firestick netflix uygulamasında göremiyoruz verinin anlık hangi kalitede gösterdiğini samsung netflix in aksine.Ama benim gözlemlediğim rahatsız eden bu durumu kendim gördüm.
    Benim için görüntü çok önemlidir. Pc de oyun oynarken antialiasing 32x ten aşağısını kullanmazdım. Bunun için çok ekran kartı değiştirmişimdir. Belki senin firestick ayarlarında bir sıkıntı vardır ya da sadece söylediğin sahnede takılma oluyordur. Bak lg tv dersen onun kalitesi de en az fire stick 4k kadar derim. Ama samsung bana o kadar iyi gelmediği için bu cihazı aldım ve çok memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

Pc ye kodi içerisine dizi.film vs için eklenti yükledim ip tv kanallarını çok hızlı açılıyor.Aynı uygulamayı fire tv 4 k cihazıma kurdum kanalı açılması için çok bekliyor neden olabilir?Adres usa seçili adres değiştirme , vpn vs ne yapmam gerekiyor?
    Pc ile bu cihazları kıyas biraz ilginç olur iptv kullanacaksınız tivimate premium kullanın iptv geçişleri normal tvden bile hızlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yousuf27

Pc ile bu cihazları kıyas biraz ilginç olur iptv kullanacaksınız tivimate premium kullanın iptv geçişleri normal tvden bile hızlı.

Alıntıları Göster
    smartip tv den dahamı iyi sence tivimate iptv
  • quote:

Orijinalden alıntı: pantoom

smartip tv den dahamı iyi sence tivimate iptv

Alıntıları Göster
    Tivimate kanal geçişleri yarım saniye tek sıkıntı vodlarda ileri saramıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Yousuf27

Alıntıları Göster
    Amaç kıyaslamak değil aynı eklenti miboxta da sorunsuz çalışıyor fire tv de ücretli ip tv sorunsuz kullanıyorum kodiye kurduğum eklentiyi fire tv 4 k da engelleyen bir şey var onu çözmeye çalışıyorum.

• Arkadaşlar, bir arkadaşımın amerikaya gitme durumu var. Bu cihaz amazon.com'dan baktım şu an indirimle 40 dolara satılıyor.

Ben bu siteden girip arkadaşımın konaklayacağı eve bu cihazı sipariş edebilir miyim? Türkiyeye gelirken sıkıntı çıkar mı, üzerine vergi filan biner mi?

En rahat şekilde nasıl alınabilir sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

Amaç kıyaslamak değil aynı eklenti miboxta da sorunsuz çalışıyor fire tv de ücretli ip tv sorunsuz kullanıyorum kodiye kurduğum eklentiyi fire tv 4 k da engelleyen bir şey var onu çözmeye çalışıyorum.

Alıntıları Göster
    Pvr iptv client mi kullanıyorsun öyleyse ayarlarını sıfırla tekrar dene istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: maxi_rocker

Arkadaşlar, bir arkadaşımın amerikaya gitme durumu var. Bu cihaz amazon.com'dan baktım şu an indirimle 40 dolara satılıyor.

Ben bu siteden girip arkadaşımın konaklayacağı eve bu cihazı sipariş edebilir miyim? Türkiyeye gelirken sıkıntı çıkar mı, üzerine vergi filan biner mi?

En rahat şekilde nasıl alınabilir sizce?
    Hocam hiç sıkıntı olmaz. Arkadaşın adrese yollarsınız. O da gelirken getirir. Vergi vs. de çıkmaz.
    Hatta getirebiliyorsa bi tane de bana getirsin :) 40 dolar güzel fiyat.
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com/Fire-TV-Stick-4K-with-Alexa-Voice-Remote/dp/B079QHML21

Şu linkteli versiyonunu sipariş edebilirim değil mi? International sürüm filan oluyor mu bunlarda, bu uyumlu olacak mıdır geldiğinde?

Bir de bu stick ile hem youtube, netflix, iptv, kodi vs hepsi sıkıntısız şekilde olur değil mi? Bir de kendi tarayıcısından girip film izleme vs filan?

• quote:

Orijinalden alıntı: maxi_rocker

https://www.amazon.com/Fire-TV-Stick-4K-with-Alexa-Voice-Remote/dp/B079QHML21

Şu linkteli versiyonunu sipariş edebilirim değil mi? International sürüm filan oluyor mu bunlarda, bu uyumlu olacak mıdır geldiğinde?

Bir de bu stick ile hem youtube, netflix, iptv, kodi vs hepsi sıkıntısız şekilde olur değil mi? Bir de kendi tarayıcısından girip film izleme vs filan?
    Evet bunu alabilirsiniz. International falan değil hepsi aynı. Bununla şu an saydığınız her şeyi yaparsınız. Film izleme için zaten tarayıcıdan ziyade bir çok uygulama mevcut. Onları da kullanabilirsiniz. Sadece iptv kullanacaksanız bence bir de ethernet adaptörü alın. Gerçi kullanan arkadaşlar daha iyi bilgi verebilirler wi-fi konusunda ama iptv işinde wi-fi biraz sıkıntı. Bu cihazda da ethernet girişi mevcut değil.
    https://www.amazon.com/dp/B074TC662N/ref=ods_dabb_B074TC662N_productInfo

Bu arada bana da almanız konusunda şaka yapmıyorum :) Eğer 2 tane alırsanız birini sizden 250 liraya alabilirim :)
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.