Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.083
Cevap
162
Favori
134.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 8 yıl önce aldığım Panasonic plazma tv ile kullanıyorum. Ses benim için yeterli, 4k olan modeli kullanıyorum. Tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana Amerika’dan hediye geldi. Televizyonum 4k desteklemiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CZ

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Tabii ki de hayır dostum

Ama geleceğe yatırım olsun diye aradaki fark verilip 4k alınabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    tabii 4k olmayan tvde de açılıyor sıkıntı yok hocam.

bu cihaz iyidir tavsiye ederim. Bu android boxlar falan çok tırt oluyor.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    onu bende bilmiyorum valla

sahibinden.com'da sıfırını bulmak mümkün ama. 4k stick 350-400 tl civarıydı en son
  • Değerli hocalarım merhaba

amazon.de de bir miktar param var ve bununla Fire TV Stick almayı düşünüyorum da size danışmak istediğim noktalar var

1-bu cihazı film izlemek için alıyorum da projeksiyona bağlamayı düşünüyorum ses çıkış kanalı var mı yoksa hdmi üzeriden projeksiyondan alabilir miyim .

2-telefonun ekranını yansıtma gibi özellik var mı

3-sanırım apk kurabiliyoruz youtube gibi programları nasıl yönetiyorsunuz kumanda ile ekranda gezinebiliyor muyum yoksa mouse vs almak mı gerekiyor

Bu ürünü ülkemize nasıl sokabilirim yakın bir tarihte gidip gelecek birisi yok da şuanda

şimdiden teşekkür ederim sağlıcakla esen kalın
  • Merhabalar çokca sayfa okudum güzel bilgiler edindim sayenizde. 350 liraya internetten aldım.apple tv 4 kullanıyordum.bir de atv 3 vardı köşede duran.o nu satıp hemen aldım.Çok memnun kaldım.ilk android deneyimim.Apple tv 4 te appdb ile havadan kodi yuklu ama apple saptadığı zaman hesabı 5 gun sonra tekrar indirip butun ayarları yapmam gerekiyordu.neyse yatak odasına terfi etti.salonda da fırestick 4k var.
    Real debridle güzel addonlar sayesinde kodi zaten bana yetiyor.İçerideki pc hdd sindeki arşivi de kodiden paylaştırıyorum.Kendi isimlerini imdb sini bulup yapıştırıyor tükçe altyazılarıyla.

Herşey mükemmel ötesi fakat
    Playstation 4 apple tv 3 4 pc tablet kısaca her cihazda tukce altyazıyla izlediğim amazon prime app i firestick te bölge kısıtlamasına takılıyordu.

SmarDnsProxy kullanıyorum.çok da memnunum.
    ingiliz kanalları bbc vs muhtesem içerikler.prime da var ama ingilizce altyazılı ve kendi wishlistim değil.
    Kendi wishlistime ve türk prime hesabıma birtürlü erişemiyordum.

İnternetten biraz bakındım Aptoide tv yi kurdum kolayca.amazon prime ın android versiyonunu indirdim.aynı playstion menüleri ve giriş sistemi.amazona tanıttım ve türkçe oldu.😈

Kendi aletinde amazon türkçe destek verdiği halde cihazın müsade etmemesi komik gerçekten.

Sorularım

-Retroarch emulasyon kullanan varmı? Varsa oyun kumandası ve harici hdd desteği varmı?
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychovsky -- 7 Şubat 2019; 10:28:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychovsky

Merhabalar çokca sayfa okudum güzel bilgiler edindim sayenizde. 350 liraya internetten aldım.apple tv 4 kullanıyordum.bir de atv 3 vardı köşede duran.o nu satıp hemen aldım.Çok memnun kaldım.ilk android deneyimim.Apple tv 4 te appdb ile havadan kodi yuklu ama apple saptadığı zaman hesabı 5 gun sonra tekrar indirip butun ayarları yapmam gerekiyordu.neyse yatak odasına terfi etti.salonda da fırestick 4k var.
    Real debridle güzel addonlar sayesinde kodi zaten bana yetiyor.İçerideki pc hdd sindeki arşivi de kodiden paylaştırıyorum.Kendi isimlerini imdb sini bulup yapıştırıyor tükçe altyazılarıyla.

Herşey mükemmel ötesi fakat
    Playstation 4 apple tv 3 4 pc tablet kısaca her cihazda tukce altyazıyla izlediğim amazon prime app i firestick te bölge kısıtlamasına takılıyordu.

SmarDnsProxy kullanıyorum.çok da memnunum.
    ingiliz kanalları bbc vs muhtesem içerikler.prime da var ama ingilizce altyazılı ve kendi wishlistim değil.
    Kendi wishlistime ve türk prime hesabıma birtürlü erişemiyordum.

İnternetten biraz bakındım Aptoide tv yi kurdum kolayca.amazon prime ın android versiyonunu indirdim.aynı playstion menüleri ve giriş sistemi.amazona tanıttım ve türkçe oldu.😈

Kendi aletinde amazon türkçe destek verdiği halde cihazın müsade etmemesi komik gerçekten.

Sorularım

-Retroarch emulasyon kullanan varmı? Varsa oyun kumandası ve harici hdd desteği varmı?
    Teşekkürler
    Real Debrid addons içeriği ve kurulumu hakkında kısaca bilgi verir misiniz?
  • Arkadaşlar bir sorum olacak, amerikadan bir arkadaşım Türkiye ye gelirken yanında Fire TV with 4K Ultra HD (Pendant Design) olan modeli getirecek resmi aşağıda ekledim. Öncelikle bu pendant design versiyonun farkı ne bilen var mı? birde benim amazon hesabımda hem amerika hemde türkiye adresleri mevcut netflix izleyebilmem için illa türk adreslerimi silmem mi gerek? ve son olarak netflix amerikan versiyon mu içerik olarak? ben açıkçası türkiye versiyonu olmasını istiyorum eğer amerikan versiyonsa sanırım türkçe içerik ve türkçe altyazı olmuyor bildiğim kadarıyla eğer öyleyse arkadaşıma getirme diyeceğim o nedenle kıymetli bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler..

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ben de 2 adet alacağım yakınlarım için, güvenilir ve uygun satış yapan yer var mı hocam?
  • Di Renovatio kullanıcısına yanıt
    fire tv 3 (pendant) 3. jenerasyondur 2017 sonlarinda cikti artik satilmiyor. donanimi guncel ve iyidir yazilimi ise en guncel olan fireOS 6'dir ve guncelleme almaya devam ediyor. fire tv cube ciktiktan sonra bir sure satildi. bence, cihaz eski oldugu icin degil satis politikasi geregi satistan kaldirildi.

netflix sorunuza gelirsek; tr'den baglanacaginiz icin netflix turkiye acilacaktir. (vpn, smartdns kullanirsaniz amerika-almanya vs)
  • alierr A kullanıcısına yanıt
    hocam hiç bu vpn'lerle falan uğraşmadan kullanırsak netflix,blutv,beinconnect falan kullanabiliyoruz değil mi?

amazon prime video kullanamıyoruz sanırım sadece?
  • Elimde 1 kez denediğim ama apple tv ye alışık olduğumdan kullanmayacağım Amazon Fire TV with Alexa Voice Remote 4K var son 450 ye bırakacağım düşünen varsa pm atsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakgoz79 -- 9 Şubat 2019; 17:34:19 >
  • Selamlar,

Firetvde Bein connect kullanan var kemı acaba? Kurmam gereken apk hangisi? TV uyumlu olan bir uygulama var mı acaba zira dokunmatik ekran için olan uygulama pek kullanışlı değil.

Bu arada Netflix Amerika içeriği izleyebileceğim bir proxy önerisi olan var mı? İlk zamanlar unotelly sonra ironsocket kullanıyordum artık ikisi de çalışmıyor. Hulu gibi uygulamaları ABD kredi kartı olmadan nasıl açıyorsunuz? Hediye kartları için iyi bir site tavsiyesi olan var mı?

Teşekkürler

• Fire stick 4 k satın alınmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 3 Mart 2019; 12:54:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

Fire stick 4 k satın alınmıştır.
    hocam satan birini bulamazsınız sahibinden.com'dan alabilirsiniz. her türlü modeli sıfır veya ikinci el olarak var.
  • epivep E kullanıcısına yanıt
    çoğu addonda ya da kendi realdebrid addonunda yada kodi nin resolver settings inden diğer şirketler arasından realdebrid i seçiyorsunuz.
    pirority sini 105 iken daha yuksek bir rakam yapıyorsunuz.150 vs.
    kullanıcı adı ve şifrenizi girip authorize diyorsunuz size bir www sitesi veriyor kodi. /device la biten. bilgisayardan telefondan farketmez o adresi girip, kutucuğa kodinin size verdiği kodu girip realdebridi kodi de yetkilendiriyordunuz.daha sonra addonlar tarafından aranan ucretsiz linklerin dahada üstünde realdebrid uyumlu linkleri çıkmay başlıyor.webde yada gorsel sitelerde de kolayca bulabilirsiniz.
  • arkadaşlar bir sorum olacak bu tam basık çıkan,tam uyumlu olmayan apk ler -i hadi toggle mouse ile kullanma işkencesini sineye çekebilirim ama - bu basık görüntüyü düzeltmenin bir yolu varmıdır?
  • https://tr.aliexpress.com/item/Micro-USB-to-2-Port-USB-2-0-with-1-port-Micro-USB-Charge-HUB-OTG/32812545039.html?spm=a2g10.search0103.3.326.154d5944wEXKL4&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_10_10065_10068_319_10059_10884_317_10887_10696_321_322_10084_453_10083_454_10103_10618_10307_537_536_10902,searchweb201603_59,ppcSwitch_0&algo_expid=5a3e09e5-9a4b-42b9-a442-a9abaee65348-42&algo_pvid=5a3e09e5-9a4b-42b9-a442-a9abaee65348&transAbTest=ae803_5 aldığım otg kablo telefonda çalışıyor ama fire stickte çalışmadı.

Diğerhttps://s.click.aliexpress.com/e/U3L4VcV aldığım otg kablo ile amazon fire tv 4 k cihazıma hem elektrik geliyor ve hemde usb çoklayıcıya takdığım kablosuz maus, kablosuz klavye çalışıyor. Aynı zamanda usb belleği görüyor, cihazı kullanmak daha zevkli hale geldi.

Kablosuz klavyeyi kullanırken stickin klavyesinde bulunan harflerde sorun yok.Sadece bulunmayan ü,ö,ğ gibi harfleri yazdığımda farklı simgeler çıkıyor.

Daha önce kullandığım android cihazdaki uyumsuzluğu External-Keyboard-Helper-Pro ap uygulamasını yükleyerek çözmüştüm.Stickte çalışmadı.Stickte çalışan Keyboard apk konusunda bilgisi olan arkadaş varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 4 Mart 2019; 16:9:21 >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.