Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.082
Cevap
162
Favori
134.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeacoN

Evet o işleme sideload deniyor.
    Anladım hocam teşekkürler, şu amazon bir resmi olarak girse de ülkeye uğraşmasak keşke şunlarla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Neyi bekliyorlar anlamıyorum. Piyasada bir android tv çılgınlığı var halihazırda; en iyisi bile bir fire stick stabilitesini veremiyor stick'in düşük konfigürasyonuna rağmen. Piyasaya girse hem iş yapacak hem de bizler için sideload falan uğraşmaktan kurtaracak. Çok uğraştırıcı bir şey de değil ama en azından bein connect, digiturkplay gibi uygulamaları mouse toggle ile kullanmaktan kurtulsak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar mouse toggle sadece fire tv de mi çalışıyor?
  • Arkadaşlar merhaba. Yardımcı olur iseniz sevinirim. Amazon fire stick 4k nin kurulumunu yaptim. Amazon store da felan netflix i bulamadim. Bende netflix i aptoide tv store kurup oradan yukledim. Ama videolar en fazla 1080 p aciliyor. 4k ya cikamiyor. Hesabim 4k uyelik bu arada. Aptoide den yukledigim icinmi boyle bir sorun var. Birde neden kendi store unda netflix bende cikmiyor.

• egosiesta1976 E kullanıcısına yanıt
    Netflix yüklü olması lazım. Sizin amazon.com hesabınız hangi ülke menşeili? Vergiğiniz adreste ABD adresi yoksa hesabınıza ABD adresi ekleyip, cihazı sıfırdan kurun. Netflix'in üzerinde yüklü olarak gelmesi lazım. Kurmanıza gerek yok..
  • Ürünü illa prize takmak gerekiyor mu? Amerikadan getirteceğim değiştiriciden dolayı voltajdan vs. Problem olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: bahtsızpistole

Ürünü illa prize takmak gerekiyor mu? Amerikadan getirteceğim değiştiriciden dolayı voltajdan vs. Problem olur mu?
    Bunu bende merak ediyorum.

Herhangi bir Avrupa tipi güç kablosu da iş görür mü

• Eğer ki Fire TV Stick'ten bahsediyorsanız illa ki prize takacaksınız diye birşey yok.Ben aylarca uydu cihazımın arkasındaki USB yuvasına takarak kullandım.

Yani stick'e gereken elektriği USB'den aldım.Yakınlarda bir USB yuvası varsa , sizde o USB yuvasına takarak kullanabilirsiniz stick'i...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 29 Ocak 2019; 17:22:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Eğer ki Fire TV Stick'ten bahsediyorsanız illa ki prize takacaksınız diye birşey yok.Ben aylarca uydu cihazımın arkasındaki USB yuvasına takarak kullandım.

Yani stick'e gereken elektriği USB'den aldım.Yakınlarda bir USB yuvası varsa , sizde o USB yuvasına takarak kullanabilirsiniz stick'i...
    yakınlarda usb yok hocam, zaten televizyonum smart tv ve usb desteği olmadığı için bu cihazı almayı düşünüyorum.
  • bahtsızpistole kullanıcısına yanıt
    BlackLead kullanıcısına yanıt
    Amerika’dan fire tv 2 almistim. Kutudan cikan adaptor universal yani sadece 2 liralik priz ucu donusturucusu takip kullaniyorum.

Voltaj yonunden Stick’in de universal oldugunu dusunuyorum.

Bendeki Pıoneer Plazma TV'ninde USB desteği yoktu ve
    de smart değildi ama yazılım güncellemesi v.s amacıyla kullanmak için kenarda bir tane USB yuvası vardı.Öyle bir USB yuvası da iş görüyor ama yoksa tabii ki iş elektriğe kalıyor mecburen...

• Teşekkürler hocam bende işimi öyle halledirim o zaman. Gerçi daha almama var önümüzdeki aylarda almayı düşünüyorum. Bakarsın o zamana kadar resmi olarak amazon türkiye içinde fire tv stick satmaya başlar.

@Papirus Teşekkürler hocam bilgi için, yukarıda ki arkadaşın dediği gibi 2 liralık bir dönüştürücüde iş görüyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 29 Ocak 2019; 19:54:17 >
    Bizzat ABD'den aldığım ürünü 2 liralık dönüştürücü ile kendi adaptörünü prize takılı kullanıyorum. Voltaj ile ilgili sorun yok. Uyumlu,

• Cevaplar için teşekkür ederim. Bu Echo Dot tam olarak ne iş görüyor anlayamadım. Mikrofon olarak kullanılıyor Alexa için zannedersem fakat aynı zamanda ses çıkışı da var mı? Örneğin mutfaktan müzik vs. çalabilir miyim?
  • Stremio v1.1.4 cikmis:

quote:

Improvements for reliability and speed

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stremio
    https://www.stremio.com/downloads

ARM:

https://dl.strem.io/android/v1.1.4-com.stremio/app-armeabi-v7a-release-1.1.4-1060885.apk

x86:

https://dl.strem.io/android/v1.1.4-com.stremio/app-x86-release-1.1.4-1060885.apk

(Fire tv icin arm olan yuklenecek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alierr -- 31 Ocak 2019; 9:41:19 >
  • Fire stick TV 4k. Netflixte atmos destekliyormu. Destekliyorsa bunu avr ye nasıl aktaracağız peki. TV ye takıyoruz sanirim hdmı dan. Yada direk avr ye takılmazmı Media player gibi. Avr denon avr-x4300

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saheemr -- 1 Şubat 2019; 8:14:10 >
  • Fire tv 4 k kullanıyorum.Kendi klavyesi pek pratik değil.Tambu Klavye Apk olarak yükledim çalışmadı.Chorome vs de kullanabileceğim kendi klavyesi dışında başka klavye varmı?
  • Amazonun bütün ürünleri çok kaliteli.'. nesil Amazon stick 2. nesil amazon 4k stick ve stick olmayan (kare kutu) fire tv lerin hepsini kullandım.Üstüne Amazon kindle touch e-kitap okuyucum var.Tüm ürünleri bence birbirinden kaliteli.Netflix 4k için kesinlikle android kutu almayın yakında hepsi patlayacak ya da bir sürü yazılımla uğraşmak zorunda kalacaksınız.Ben de Mecool Kİİİ pro vardı.Sattım .Hiçbir android box a bulaşmayın.
  • Arkadaşlar merhaba. Cihazda bir sorun yaşıyorum. Sürekli restart atıyor. Beyaz ekranda fire tv logosu geliyor sonra tekrar başlıyor. Nasıl çözebilirim?

• Bu cihaza sorunsuz digiturk play kurabiliyor muyuz?

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.