Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: epivep Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
1.446
Cevap
102
Favori
135.207
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Medya Oynatıcılar >> Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1540 Mesaj
    |
    |
    mefce77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Almayı düşündüğüm ilk media oynatıcısı olacağı için yabancı olduğum bir alan.Apple tv ile arasında kaldım.ikisi arasında da bütçe açısından anlamlı bir fark var. Apple tv telefon ve iMac için biçilmiş kaftan gözüküyordu.O yüzden ekran yansıtma ya da dosya paylaşımı kolaylığı için sormuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mefce77 -- 21 Aralık 2018; 14:59:58 >
    |
    |

Ben smartdnsproxy kullanıyorum. fire tv'nin dns ayarlarından manuel olarak smartdnsproxy'nin dns'ini giriyorsun o kadar. Hbo, netflix usa ve hulu için kullanıyorum gayet memnunum.

şuradakihttps://www.smartdnsproxy.com/news/giveaway/smart-dns-proxy-s-extended-holiday-blast-winners-big-discount-91.aspx indirim linki ile üye olmuştum 2 yıllık 25$, umarım hala çalışıyordur. Üyelikle beraber vpn hizmeti de alıyorsun ondan da çok memnunum.

fire tv dns ayarları da şu linkte detaylı anlatımış;

https://support.smartdnsproxy.com/customer/en/portal/articles/1600122-amazon-fire-tv-dns-setup-for-smart-dns-proxy

Roku'da manuel dns değiştiremediğinden amerikan içerikleri için fire tv ve apple tv şart.
    |
    |
    orsimsek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 23 Aralık 2018; 17:6:14 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    https://www.amazon.com/gp/product/B00CXAC1ZW/ref=pe_3083530_379837690_em_1p_0_lm bu kablo amazon da var ama kargo çok tutuyor. Benzerini aliexpreste satılıyorsa satan yeri ben bulamadım. Alışveriş yapan arkadaşlar yardımcı olursa link verirse almak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 23 Aralık 2018; 17:4:39 >

Ugreen OTG Ethernet Micro USB 2.0 to RJ 45 Network Adapter 10/100Mbps for Nintend Switch Tablets Android Phone OTG Ethernet

https://s.click.aliexpress.com/e/A9ADHCV

Ethernet için kullanacaksınız bu kaliteli bir markadir. Alırken China Post Regestered Air Mail kargo seçeneği ile satın alın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kokanche -- 23 Aralık 2018; 23:58:8 >
    |
    |
    cimbom38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Araç: Honda Civic, Desktop: Ryzen3 2200mhz, 2GB RX550, 16GB Ram, Samsung C24F396 GSM: Xiaomi Mi6, DSLR: Nikon D80, 7.1.2 Cinema System Setup ; AVR: Denon x2500h, Hoparlör: Magnat MS 802 – 202 -102 - C252 set, Subwoofer: Magnat 8010701, Stereo: FX-Audio FX502a, DAC-x6, Polk Audio RTIa1 Projektör: Optoma HD142x, Media: Zidoo x9s, Amazon Fire 4K TV Stick, Humax HD Nano Ağ: Zyxel NAS326, Xiaomi Mi Router 3 AC. TTnet 100 Mbit Fiber, Cat7 Ethernet Cable Eğlence: Logitech Harmony 650, Logitech Driver Force GT Ham Radio:: Yaesu 8900r, Kenwood TM-v71a, Diamond X510n, Retevis RT84 DMR, UV3r, MMDVM Xiaomi Ailesi: Band3, Bluetooth Speaker, Dafang, 70 Minutes, Bisiklet Carraro Sportive 330
  • Yüzbaşı
    901 Mesaj

2 In 1 OTG Micro USB Host Power Y Splitter USB Adapter to Micro 5 Pin Male Female Cable -Shopping ND998

https://s.click.aliexpress.com/e/U3L4VcV

Bu da sizin ürün

|
    |
    Araç: Honda Civic, Desktop: Ryzen3 2200mhz, 2GB RX550, 16GB Ram, Samsung C24F396 GSM: Xiaomi Mi6, DSLR: Nikon D80, 7.1.2 Cinema System Setup ; AVR: Denon x2500h, Hoparlör: Magnat MS 802 – 202 -102 - C252 set, Subwoofer: Magnat 8010701, Stereo: FX-Audio FX502a, DAC-x6, Polk Audio RTIa1 Projektör: Optoma HD142x, Media: Zidoo x9s, Amazon Fire 4K TV Stick, Humax HD Nano Ağ: Zyxel NAS326, Xiaomi Mi Router 3 AC. TTnet 100 Mbit Fiber, Cat7 Ethernet Cable Eğlence: Logitech Harmony 650, Logitech Driver Force GT Ham Radio:: Yaesu 8900r, Kenwood TM-v71a, Diamond X510n, Retevis RT84 DMR, UV3r, MMDVM Xiaomi Ailesi: Band3, Bluetooth Speaker, Dafang, 70 Minutes, Bisiklet Carraro Sportive 330
  • Yüzbaşı
    901 Mesaj

Değişik varyasyonlu ürünler var. AliExpress için anahtar kelimeler; Micro usb otg power

Kafanıza göre bakın..

|
    |
  • Binbaşı
    1107 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kokanche

2 In 1 OTG Micro USB Host Power Y Splitter USB Adapter to Micro 5 Pin Male Female Cable -Shopping ND998

https://s.click.aliexpress.com/e/U3L4VcV

Bu da sizin ürün
    Tşk ler.Bir de https://s.click.aliexpress.com/e/chd6sPKs kablo var amazon için yazıyor 2 sini de sipariş versem gelmeme durumunda para iadesi oluyormu?

Buranın amazon topic'i olduğunu, yurt dışı alışverişler için forumun diğer konularını gözden geçirmenizi öneriyorum. Ancak sorunuza kısaca ve konuyu dağıtmadan cevap vereyim.

İstediğiniz ürünü satın alın. Ama satın alırken "regestered air mail" yani kayıtlı hava postası ile size göndermeleri için gerekirse kargo seçeneklerinden ekstra ödeme yapın. satıcıya da bu konu için özellikle mesaj atın.

siparişin nerede olduğunu ptt'den takip edebilirsiniz. ürün size 60 gün içinde gelmek zorunda. gelmez ise yada bozuk çıkarsa para iadesi alırsınız. zaten fiyat olarak oldukça ucuz kablolar bunlar. riske bile atsanız kaybedecek birşeyiniz yok. kaldı ki 2007'den beri Çin sitelerinden alış veriş yaparım, 1 dolarım bile kalmadı adamlarda.

iyi akşamlar;
    |
    |
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DeacoN

Ben smartdnsproxy kullanıyorum. fire tv'nin dns ayarlarından manuel olarak smartdnsproxy'nin dns'ini giriyorsun o kadar. Hbo, netflix usa ve hulu için kullanıyorum gayet memnunum.

şuradakihttps://www.smartdnsproxy.com/news/giveaway/smart-dns-proxy-s-extended-holiday-blast-winners-big-discount-91.aspx indirim linki ile üye olmuştum 2 yıllık 25$, umarım hala çalışıyordur. Üyelikle beraber vpn hizmeti de alıyorsun ondan da çok memnunum.

fire tv dns ayarları da şu linkte detaylı anlatımış;

https://support.smartdnsproxy.com/customer/en/portal/articles/1600122-amazon-fire-tv-dns-setup-for-smart-dns-proxy

Roku'da manuel dns değiştiremediğinden amerikan içerikleri için fire tv ve apple tv şart.
    2 yıllık smartdns aldım.rokuda dns değişmediği için asus router kurarak o engeli aştım. hem roku hemde amazon tr için üye olduğumda fire tv izin vermiyor ama rokuda izleyebiliyorum.Ancak amerika üzerinden amazon prime üye olunursa her iki cihazda destekliyor. ben her iki cihazdan da memnunum.
    |
    |
    Fişe takmadan önce araya usb çoklayıcı çoklayıcıyada usb maus takdım fare takıldı diye tv de yazı çıkıyor ama fare hiç bir işlem yapmıyor cihazdan kumanda bölümünden tanıtmakmı gerekiyor tanıt dediğim zaman ingilizce yazı çıkıyor 10 dk kadar bekleyin sonra ev resmi olan tuşa basın gibi bir yazı çıkıyor başka bir şey yapmam gerekiyorsa ne yapmalıyım.

|
    |

Orijinalden alıntı: thuglife

Arkadaşlar merhaba,

Almanya'dan Media Markt'dan arkadaşım vasıtası ile Amazon Fire TV getirttim. 4k cihazım olmadığı için normal modelini tercih ettim. Amazon.com hesabımda yukarıda arkadaşların belirttiği gibi USA adresi girdim ve default hale getirdim, tüm içeriklere erişebilmek için. Henüz cihazı açıp takıp kurcalayacak vaktim olmadı.

Yapmam gereken önereceğiniz acemi birisine öneriniz varmıdır :)
    Merhabalar, ben de Avusturya dan dönerken aldığım cihazı kullanmaya başladım. Prime video da Almanya içeriği geliyor sanırım otomatik dönen tanıtım videoları altındaki açıklamalar almanca. Sizde de böyle mi?

Cihazı ilk kurarken ise İngiltere adresi tanimliymis abd yerine yanlışlıkla İngiltere seçmişim. Bunu nasıl değiştirebilirim. Hesabıma girip adresi abd adresi ile düzelttim ancak hala almanca görünüyor.

Bilgili arkadaşlar bi yardım ederse çok makbule geçer.

|
    |
    Arkadaslar.ben fire tv nin icinden yanlislikla netflixi sildim.su an uygulamayi arama alanina yazinca bulamiyorum.tamamen silindi.yeniden yukleme yapamiyorum.bilginiz varmi ne yapmak gerekiyor.ya da bi teknik servisi varmi Turkiyede.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    10943 Mesaj
    Türkiyede çalışıyor mu bu alet ? Bende akıllı olmayan ilk çıkan led tvlerden Panasonic tv var , bu aletle tvmi smart gibi kullanabilir miyim yani?

Netflix falan izlemek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 2 Ocak 2019; 1:10:34 >

ayarlarınızı adres bilgilerinizi USA adresi olarak düzeltin.... sorun ortadan kalkacaktır.
    |
    |
    dilokiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

evet, düşündüğünüz şekilde kullanabilirsiniz...
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Tolga_06tr

evet, düşündüğünüz şekilde kullanabilirsiniz...
    anladım hocam yalnız bana ethernet bağlantısı lazım bide. Orada ethernet kablom var ama bunun girişi yok başka bir yöntemi var mı bunun? Wifi uzakta çekeceğini hiç sanmam.
    |
    |

Nerden yapiliyor o degisiklik.hangi basliklar altinda. Bir de fabrika ayarlarina.don desem geri gelirmi netflix sizce?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Tolga_06tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.