Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.083
Cevap
163
Favori
134.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.nesil hakkında hiçbir bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alierr

Cihaz amazon.de mi yoksa amazon.com cikisli mi?

Suan kullandiginiz hesap amazon.com uzerinden ise amazon.de den yeni hesap acip deneyin. Ya da tam tersini deneyin.

Olmadi rootlarsiniz cihazi.

fire tv 4k almayı düşünüyorum. eğer almanya cihazı olursa amerika içeriğinde sıkıntı yaşarmıyım. amazon amerika prime üyeliğim var. smart dns kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toful

quote:

Cihaz amazon.de mi yoksa amazon.com cikisli mi?

Suan kullandiginiz hesap amazon.com uzerinden ise amazon.de den yeni hesap acip deneyin. Ya da tam tersini deneyin.

Olmadi rootlarsiniz cihazi.

fire tv 4k almayı düşünüyorum. eğer almanya cihazı olursa amerika içeriğinde sıkıntı yaşarmıyım. amazon amerika prime üyeliğim var. smart dns kullanıyorum.

Sorun olacağını düşünmüyorum, almanya çıkışlı cihazları alman uygulamaları yüklü olarak gelir en fazla. mesela benim cihaz amerika çıkışlı ama smart dns ile bbc iplayer, itv gibi uygulamaları da yükleyip kullanabiliyorum hesabıma ingiliz adresi tanımlayarak.
  • toful T kullanıcısına yanıt
    Hayir, herhangi bir sorun yasamazsiniz. o arkadasin sorunu baskaydi ve halletti. smartdns ile tadindan yenilmez
  • Alıp kullanmadığım Fire stick mevcut. Nerdeyse sıfır ayarında ve kutu vs duruyor.
    İlgilenen olursa haberleşelim.

Edit:Cihazı sattım. Tsk ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tergunt -- 25 Ocak 2018; 11:17:6 >
  • Amerika'dan bu cihazı satın almayı düşünüyorum. Dikkat etmem gereken bir şey var mı?(jenerasyonu gibi) Appletv uyumlu turkcell tv aplikasyonunda belgesel kanallarının olmadığını okudum. Bunda durum nedir?
  • Alan Wake kullanıcısına yanıt
    Turkcell TV Calışmıyor zaten cihazda
  • Alan Wake kullanıcısına yanıt
    2 versiyon var zaten; birisi stick (flash disk gibi kucuk olani) digeri ise tv-box denilen kutu seklinde olan.

https://www.superonline.net/yardim/tv-plus/evde-tv/turkcell-tv-hangi-cihazlarda-calisir
  • quote:

Youtube engelinden sonra firefox ve amazon'un kendi tarayicisi (silk) YouTube erisimi icin kollari sivamis :)

Amazon, engelden sonra; sanirim google'a yaranmak icin apple tv ve google chromecast satislarina baslamis:

http://www.aftvnews.com/amazon-to-once-again-sell-the-google-chromecast-and-apple-tv/

====

Bu arada puhutv 1.1.4 cikmis:

* Performans iyileştirmeleri yapıldı.

https://apk.tools/details-puhutv-apk/

Hocam PuhuTV'yi APK ile kurdum fakat kalite Kodi eklenti olarak kurulan PuhuTV'ye göre kötü. Tek sıkıntı 16 MBit internet hızım olmasına rağmen Kodi eklenti olarak kurulan PuhuTV'de takılmalar ve yavaş yükleme sorunu oluyor. APK ile kurulan PuhuTV'de kalite ayarı yapabiliyor muyuz?

Turkcell Kurumsal Platinium hat var. Bedava 10GB Turkcell TV+ var telefonda. APK ile Philips Smart TV'ye kurdum. NatGeo, Discovery TV yayını ve film açtım fakat 55" TV'de kaliteyi beğenmedik. Bunda kalite ayarı var mıdır yoksa başka bir durum mu var çözemedim?

Teşekkürler.
  • Bendeki Fire TV Stick'te apk dosyası ile kurulan PuhuTV v1.1.4 sürümü yüklü ve görüntü kalitesinden çok memnunun , hiçbir şikayetim yok.

Sadece bazen 1- 1,5 saatlik izlemeler sonrasında anlık bir anda donma oluyor ve onun da sebebini bilemiyorum.

Gerçi v1.1.5 sürümü de çıkmış , onu denemek lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 24 Ocak 2018; 9:58:11 >
  • Fire TV Stick üzerine apk dosyası ile Stremio uygulamasını kurdum ama kumanda çalışmadı.

https://www.stremio.com/

Stick üzerine bu uygulamayı kurup çalıştırabilen var mı aranızda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Bendeki Fire TV Stick'te apk dosyası ile kurulan PuhuTV v1.1.4 sürümü yüklü ve görüntü kalitesinden çok memnunun , hiçbir şikayetim yok.

Sadece bazen 1- 1,5 saatlik izlemeler sonrasında anlık bir anda donma oluyor ve onun da sebebini bilemiyorum.

Gerçi v1.1.5 sürümü de çıkmış , onu denemek lazım...

Evet, yaklaşık 45-90 dakika çok iyi sonra takılma ve donma olabiliyor Kodi eklentide, görüntü kalitesi seçmeli 1080P'de oluyor. APK ile kurulan uygulamada kalite seçebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Fire TV Stick üzerine apk dosyası ile Stremio uygulamasını kurdum ama kumanda çalışmadı.

https://www.stremio.com/

Stick üzerine bu uygulamayı kurup çalıştırabilen var mı aranızda ?

Fire stick'i aldığımda ilk kurduğum apk'ydı stremio. hatta dün eski sürümü silip yeni sürümü kurdum o da düzgün çalışıyor kumanda ile beraber.

Mevcut stremio uygulamasını silin, downloader'ı açın, browser'a tıklayın ve sitesinden direkt indirip kurmayı deneyin çalışacaktır.
  • DeacoN kullanıcısına yanıt
    Bu akşam ilk işim Downloader üzerinden tekrar denemek olacak,eyvallah...
  • Bendeki donma KODI eklentisinde değil yalnız , apk üzerinden kurulan uygulamasında.Demek ki dizi ya da filmlerdeki ilerleyen süreçte genelde bir sorun oluşuyor.

Görüntü kalitesini seçme olayı ile ilgili ise ; bir menüye rastlamadım ben , sanırım yok böyle bir seçenek...
  • Merhaba arkadaşlar bende bu cihazdan almayı düşünüyorum ancak sıfır almak istemiyorum satmayı düşünen varsa iletişime geçebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeacoN kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ,

Dediğin yöntemi uyguladım ve Downloader'ı açıp Browser'a tıklayarak kendi sitesinden direkt indirip kurdum Stremio'yu.Kurulum sorunsuzca tamamlandı ama sonuç yine değişmedi.

Çalıştırdığımda ekrana bir sayfa açılıyor ve uygulama çalışmıyor.Üstelik geri tuşu ile bu sayfadan çıkamadığım içinde , Stick'i mecburen uyku moduna alıp kapatarak çıkabiliyorum.

Yani bende hâlâ sıkıntılı Stremio uygulaması.

Senin Stick'te yüklü versiyonuna bakma şansın var mı uygulamanın ? Belki de son sürümlerde falan çalışmıyordur !!!
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç bir durum. En son sürümü kurdum, 2-3 gün oldu en fazla. Yalnız kurduktan sonra bana reklamlı mı reklamsız mı kullanmak istersin diye bir uyarı çıktı ve tam o esnada stremio çalışmadı ne yaparsam yapayım. ben de fişi çekip tekrar başlattım bir sonraki açılışta kendi kendine düzeltti. şu an sorunsuz kullanıyorum reklam da çıkmıyor. mouse toggle ile reklamsız versiyonu seçtiğimi hatırlıyorum ama sonra takıldı uygulama. kapatıp açınca düzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stremio'yu ilk kez calistirdiginiz zaman reklamlar ile ilgili bir secenek cikiyor ve kumanda SADECE bu ekranda calismiyor. Bu ekrani gecebilmeniz icin cihazda Mouse Toggle for Fire TV uygulamasi gerekli. toogle i yukledikten sonra aktif edebilmek icin play tusuna ard arda hizlica iki kez basmaniz lazim.

indirme linkleri:
    http://overdose.srve.io/apk/mouse.apk v1.06
    https://troypoint.com/install-mouse-toggle-fire-tv/ v1.09

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alierr -- 31 Ocak 2018; 22:47:8 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.