Şimdi Ara

Amazon durmuyor: Prime üyelerine Aralık'ta toplamda 980 TL'lik 9 oyun hediye (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
5
Favori
13.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son model laptop lazım gaming bilgisayar lazım bu oyunlara of

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse fm21 yeter tek başına

• oyunlar yayınlandıktan sonra prime üyesi olsak bile oyunları alabiliyor muyuz ?

• Frostpunk o kadar güzel bir oyunki arkadaşlar anlatamam kesinlikle oynayın ben çok beğendim

• arkadaşlar bu oyunlar 1 ay boyunca mı bizim oluyor, prime'a üye olduğumuz sürece oynayabiliyor muyuz?

• Tracy-Mcgrady kullanıcısına yanıt

Yok hocam oyunlar süreli olarak değil tamamen sizin oluyor.

• Ben 1 yıldan fazladır prime üyesiyim hiç oyun yüklemedim :) Nasıl alıyoruz bu oyunları pc uygulaması mı var?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • e hocam oyun yapımcıları ne yapsın, biz oynayabilelim diye gta vice city grafiklerine geri mi dönsünler? elbet oyun dünyası geliştikçe bunları işlemek için gerekli olan güç de artmaya devam edecektir. mesela 2080 ekran kartı günümüzde yeni bir teknoloji olduğu için üretimi de zor, bu yüzden pahalı. bi 20 sene sonra her firma elini kolunu sallaya sallaya üretebilir belki de bu kartı, o yüzden fiyatı aşırı ucuz olur. ama oyun dünyası da geliştiği için 20 sene sonra çocuğunuza 2080 ekran kartı alırsanız birtakım küfürler yiyebilirsiniz. çünkü oynatabildiği oyunlar 15 20 sene öncesinin oyunları olacak o zaman. yani kimse para kazanmak için zorla yüksek kapasiteli gereksinimlere yönlendirmiyor. teknoloji her zamankinden hızlı ilerlediği için biz hızına yetişemiyoruz, o kadar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Prime'a bugün üye olursam hem Kasım hem Aralık oyunlarına erişebiliyorum doğru mudur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 25 Kasım 2021; 12:53:38 >
  • Daimon88 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aliyorum zevkle arsive atiyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ulan keşke Borderlands 3'ü de bir ara Prime'da dağıtsalar. Çok oynamak istiyorum şu oyunu.

• 4S14N_HUNT3R kullanıcısına yanıt

2010 yapımı oyun için??

• ufo U kullanıcısına yanıt
    Oyunları tarihlerine göre herhalde iyi yada kötü diyorsunuz ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • no_Antijen kullanıcısına yanıt
    gaming.amazon.com
    Prime Gaming
    https://gaming.amazon.com/intro
  • 4S14N_HUNT3R kullanıcısına yanıt

tarihlerine göre değerlendirmeye karşıyım da 11 sene olmuş ?! Biraz fazla değil mi? Oraya indirim veya ücretsiz vs diye yazması ayıp artık..

• Stubbs the Zombie gördüğüme sevindim

• nfs neden eski oyun anlamadım, remastered varken.

• NFS REMASTERED dışındakiler zaten vardı bende olsun ama yinede güzel.

• ee geldi aralık oyunları ama football manager ve nfs yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yilsev -- 1 Aralık 2021; 20:06:13 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.