Şimdi Ara

Amazon durmuyor: Prime üyelerine Aralık'ta toplamda 980 TL'lik 9 oyun hediye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
5
Favori
13.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üyeliği sonlandırınca oyunları oynayabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FM, NFS olması bile yeter

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Epic sağolsun amazonun verdiği oyunun çoğunu zaten almıştım bu zamana kadar. Amazon da güzel oyunlar vermeye başlamış bazen bakıyordum ne olduğu belli olmayan 30 yıllık 2d oyunlar falan veriyordu.

• man utd kullanıcısına yanıt

Steam hesabına ekleniyor ise oynarsın ama amazon ile steam hesabını nasıl birleştiriyorlar onu bilmiyorum hiç amazon üzerin'den steam oyununu eklemedim

• Bunlar son oyun satışları. Bedava dağıtmalarına bakmayın isteseler şu an bulut oyun sistemini devreye alıp tüm oyunları aylık bir uygun meblağa oynatabilirler, ama henüz o zamana kadar abone kazanmanın derdindeler. Bedava veya çok ucuz olduktan sonra bu tür kampanyalar bizim gibi bütçesi düşük ülkelerin oyuncusu için nimet niyetinde. Teşekkür etmek gerek.

• MrCaner kullanıcısına yanıt
    Eline geçen kardan dağıtıyor dostum oyunda. Ben her ürünü kargoyu bedava yapıyor diye ilk bunlara bakar oldum. Benim şu ana kadar aldığım ürünlerden %10-15 falan alıyorsa verdiği oyunların parasını benden çoktan çıkarmıştır misal başkalarınınkini de ödemişimdir desem yanlış olmaz :D tabi %75 indirime razı olunmuş oyunlar bunlar. O şekilde düşünüyorum. Bu oyunları 980 TL değil 245tllik diye düşünmek lazım. bf v vs verdiği bundlelar zamanı prime gaming girmiştim. Daha öncesinde ilk geldiği gibi üye oldum ama oyunlarnı almamıştım. Umurunda olmayan, almayan bir sürü de kişi var.

• Ayda bi giriom twerkci hatunlara abone atiom :) seviniyor garibanlar 3 5 de bizim icin atiyorlar sonra cikiyorum prime gamingi supuruyorum ordan prime videoya sekiyom pek bisi olmasada bisiler buluyoruz bi kac bi alisverisde yapiyoruz kargo bedava iyi oluyor :)

• Football Manager 2021 ve NFS şuana kadarki benim açımdan verilmiş olan en iyi oyunlar.

• man utd kullanıcısına yanıt
    Zaten kod veriyor, oyunun launcher ekranından kod giriliyor, yani istersen Amazon hesabını sil, o oyun kütüphanende artık.

• Netflix da başlarda ucuzdu .Amazon bir bağlasın insanları ,bakın bakalım kaç TL oluyor.

• Eskiden prime gaming kütüphanesine eklediğim oyunları göremedim. Kurmazsan siliniyor mu, kod verdikleri dışındaki oyunlar? Oyun vermelerinin ne anlamı kalıyor ki?

• Adamlar 8tlye bir sürü hizmet sunuyor halen burun kıvıriyoruz valla bravo bize

• amazon prime önce gazte olmayı öğrensin

• "sen çölüme yağmur oldun"

• Bu oyunları steame ekleyebiliyor muyuz?

• Helal olsun amazon a. Ps turkiyede bizi soymaya devam ediyor.

• Amazon iyidir,bu tarz şeylerde tartışmaya, burun kıvırmaya gerek yok bence.Alın oyunlarınızı ekleyin platformlara,bir ara oynarsınız.Teşekkürler.

• Teşekkürler Amazon.

• Hepsi çöp bunlar oyun mu

• pikalos kullanıcısına yanıt

Amazon'un video platformuna bağlaması için çok şey yapması lazım. Daha dün indirdim uygulamayı izleyecek bir şey bulamayıp geri sildim. Bir ara seinfeld izlemeye başlamıştım onu devam ettireyim dedim. Tüm bölümler gitmiş sadece 9. sezondan bir bölüm kalmış.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.