Şimdi Ara

Amazon dijital PS3 oyunları kampanyası (BİTTİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
7
Favori
13.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Black Friday" adı altında yapılan kampanya bitmiştir.

Amazon.com'dan nasıl alışveriş yapılır?
    -İlk önce yeni bir hesap oluşturun (Eğer hesabınız varsa 2. adıma geçin)
    -Daha sonra hesabınıza Amerikan adresi ekleyin.
    -Adres bulmak içinhttps://maps.google.com/maps sitesini kullanabilirsiniz.
    -Gerçek telefon numaranızı vereceğiniz gibi (+90.. şeklinde) geçersiz bir telefon numarası da yazabilirsiniz (Mesela 55555555)
    -Bu işlemleri yaptıktan sonra oyunun satış sayfasına gidip "Buy and get code" butonuna tıklayıp alışverişi tamamlayın (Kredi kartı yurtdışındaki işlemlere açık olmalı).
    -Kredi kartı numarası, kart sahibinin adı, son kullanma tarihi gibi bilgileri girmeniz yeterlidir. Kartın arkasındaki 3 haneli kodu istemiyor ve Amazon'da 3D secure sistemi yok. (Telefonunuza doğrulama SMS'i gelmez)

Önemli Bilgiler
    -Bu aldığınız oyun dijitaldir, yani size indirmek için 12 haneli PSN kodu verecektir.
    -Oyunun bölgesi 1. bölge yani NTSC'dir. Kod sadece US PSN'de çalışır.
    -TR PSN'den DLC alırsanız çalışmaz ancak oyunu indirdiğiniz PSN hesabını PS3'ten silmediğiniz sürece TR ve başka bir hesaba geçip oynayabilirsiniz.
    -Kodu aldıktan sonra yeni bir US PSN açıp kardeşlik yapabilirsiniz.(Fiyat ikiye bölünür)
    - Assassin’s Creed IV Black Flag, Battlefield 4 gibi oyunların PS3 sürümünü 10$ vererek PS4 sürümüne yükseltme kampanyası bitmiştir.

Dikkat!

Hesabınıza Türkiye'den adres eklemeyin,
    Satın almadan önce oyunun isminin yanında PS3 [Digital Code] yazdığına emin olun,
    Çalıntı kredi kartı kullanmadığınız veya işlem benim haberim dışında yapıldı diye iptal ettirmediğiniz sürece PSN hesabınıza ASLA bir şey olmaz.(Banlanma vs. gibi)

--

Grand Theft Auto V

https://www.amazon.com/Grand-Theft-Auto-Digital-Code/dp/B00GGUWHFO/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 11 Nisan 2015; 21:38:45 >

• Süper bir indirim, hatta kardeşlik yapılarak alınsa bir oyun 34 lira olur ki şaka gibi resmen Haber verdiğin için teşekkürler Alper
  • bu siteden bf4 alacak varsa ikinci hakki bana vermesi karsiliginda 75 tl degerinde nfs rivals verrim. acele edin.
  • çok iyiymiş alan olursa kardeşlik yapabilirim gta 5 için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerocx -- 28 Kasım 2013; 14:31:15 >
  • Resmen sıcak fırsat. Sıcak fırsatlara bile açılabilirmiş.
    Birde şu us psn hesabı alabilmeyi öğrenebilsem.
  • Arkadaşlar bu oyunlardan hangisi ps4 surumune yukseltilebiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elkun

Arkadaşlar bu oyunlardan hangisi ps4 surumune yukseltilebiliyor

Assassin’s Creed IV Black Flag
    Call of Duty: Ghosts
    Battlefield 4

10$ karşılığında PS3 sürümünü PS4 sürümüne yükseltebilirsin.

Detaylı bilgi için;

http://us.playstation.com/digitalupgrade/
  • Aynen 35 dolara Ac 4 alsam 10 dolara update yapılır mı acaba? Sanmıyorum ama 60 dolarlık oyunu 45 dolara satacaklarını.
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam çok sağolun...Keske fifa içinde olsaymış..Son olarak birşey sormak istiyorum..Ben kardeşlikle alsam bir oyunu yine de ps4 sürümüne yükseltebilir miyim yoksa sıkıntı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Aynen 35 dolara Ac 4 alsam 10 dolara update yapılır mı acaba? Sanmıyorum ama 60 dolarlık oyunu 45 dolara satacaklarını.

Evet yapabilirsin. PS3 sürümünü satın alınca sistem PS4 sürümünün fiyatını otomatik olarak 10$'a düşürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Aynen 35 dolara Ac 4 alsam 10 dolara update yapılır mı acaba? Sanmıyorum ama 60 dolarlık oyunu 45 dolara satacaklarını.

Evet yapabilirsin. PS3 sürümünü satın alınca sistem PS4 sürümünün fiyatını otomatik olarak 10$'a düşürüyor.

Hemen satın alıyorum
  • quote:

Anladım hocam çok sağolun...Keske fifa içinde olsaymış..Son olarak birşey sormak istiyorum..Ben kardeşlikle alsam bir oyunu yine de ps4 sürümüne yükseltebilir miyim yoksa sıkıntı olur mu?

Kardeşlik yapsan bile PS4 sürümüne yükseltebilirsin ancak PS4'teki kardeşlik sistemi çok farklı ve karışık. Arkadaşının bitirmesini bekler, daha sonra senin cihazını birincil yaparsan ikinizde sırayla oynayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 28 Kasım 2013; 15:14:56 >
  • abi çok iyi ya fifa yı almayı düşünüyorum us psn olayını nasıl yapıyoruz?
  • quote:

quote:

Kardeşlik yapsan bile PS4 sürümüne yükseltebilirsin ancak PS4'teki kardeşlik sistemi çok farklı ve karışık. Arkadaşının bitirmesini bekler, daha sonra senin cihazını birincil yaparsan ikinizde sırayla oynayabilirsiniz.

dostum bu indirim kac gun surecek?
  • bf4 yada cod ghost alan varsa diger hakkina karsilik 75 tl degerinde nfs rivals verrim. bu firsati kacirmayalim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HelodermaSuspectum

dostum bu indirim kac gun surecek?

Bu oyunlar "Black Friday" yani "Kara Cuma" yüzünden yapıldığı için en fazla 2-3 gün sürer (1-2 hafta beklerim sonra alırım diyorsanız indirimi kaçırırsınız).
  • quote:

quote:

anladım hocam çok sağolun bilgi için bende hemen 3 oyun sipariş geçiyorum o zaman

• Ps3'üm yok ama ps4 alıcam. Bunu download liste alıp bekletip 10dolar daha verip yükseltme gibi fantastik bi olay yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • khan_1903 kullanıcısına yanıt
    Umarım bu oyunları almayı düşünüp fiyatı yüzünden erteleyen arkadaşların işine yarar. 1 kişi bile kan emici firma veya kişilere para kaptırmadan uygun fiyata oyun alınca sanki kendim almışım gibi seviniyorum.
  • ps3ü olmayanlar alıp pc üzerinden yapabiliyor mu bu ps4e yükseltme işlemini
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.