Şimdi Ara

Amazon.de PS4 Ön Siparişi... PS4 + Killzone: S.F. + 2. DS4 + Kamera 1579 TL!!! (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.950
Cevap
46
Favori
96.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • banada gelmıs o mailden anladıgım kadarıyla bu oyunlardan 2 tane alırsak (Assassin's Creed 4: Black Flag, FIFA 14, Battlefield 4, Need for Speed: Rivals oder Call of Duty Ghosts) bu oyunlardan bırı hediyemiş (Killzone: Shadow Fall, Knack oder DriveClub).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cahit_99 -- 30 Ekim 2013; 12:40:27 >
  • Aynı mail banada geldi
  • Arkadaşlar enpara.com "encard" ile amazon.com'dan ps4'ü yeni yıla kadar alım yaparsam %20 avantajından faydalanabilecek miyim, konu hakkında kesin bilgisi olan varmı?
  • schi8850 kullanıcısına yanıt
    Amazon.com'da var hocam ben dün en para ile görüştüm, amazon.comdan birşeyler aldım en kartımda 60 lira vardı onunla gift kart alıp siparişimin üstünü de kredi kartımla çektim aldım amazon.com Türkiye'ye şuan için PS4 göndermiyor ama maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lj.23 -- 30 Ekim 2013; 14:54:20 >
  • Lj.23 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim, bi arkadaşım Amerika'dan dönecek Aralık ayı sonuna kadar yetişirse eğer bu şekilde almayı düşünüyorum. Malesef preorder erken kapandı ikinci partiyi bekliyoruz bakalım.
  • Bu paketlerdeki Killzone kod mu olacak, yoksa kutulu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc-rıdvan

Bu paketlerdeki Killzone kod mu olacak, yoksa kutulu mu?

Kutulu olmasi lazim yoksa killzone indirilmez kim bilir kac gb olur

• schi8850 kullanıcısına yanıt
    hocam, amazon kanada USA'a gönderi yapıyorsa kanada'dan da alabilirsin.Konsol 750 Tl'ye geliyor.USA'dan daha uygun fiyata almış oluyorsun.Şu an kanada doları 1,72 Tl .Ben amazon kanada üzerinden Konsol+2 kol+kamera+KZ4 için 1150 tl ödedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gogorock

banada söyle bir mail geldi amazon.de'den

Sie haben die PlayStation 4 Konsole vorbestellt und sind noch auf der Suche nach passenden Games? Nutzen Sie Ihren persönlichen Gutschein-Code und bestellen Sie von der Aktionsseite zwei Games vor und erhalten ein drittes Game gratis dazu. Verwenden Sie dazu am Ende des Bestellvorgangs einfach Ihren persönlichen Gutschein-Code: ********** (gültig bis 28.11.2013).

2 oyun alırsam 1 tanede amazon hediye edecekmiş.

Bak bu iş de çok iyi oldu.

Ben Battlefield serisini başından beri bilgisayardan takip ediyordum, şimdi Ps4'e alacağım için yeni Battlefield Pc versiyonunu sipariş etmedim. 1. seçeneğim BF4 olacak yani.

Malum, 2 kolumuz var... Yani? İki kişilik sağlam bir oyun lazım. Ayrıca PS4 sahibi olduğumuzu öğrenen eş-dost gelecek, ne isteyecek? Futbol. Sanırım yeni Fifa, son PES'ten daha iyi, pek anlamam ben, öyle duydum sadece. 2. Seçeneğim Fifa 14!

Sorum şu: Bedavayı ne seçmeli?

Bu arada fiyat hakkında bilgi vereyim;
    Standart kargo ile Bf4-Fifa14-Knack üçlüsü 340 TL'ye geliyor. Gümrük vergisini ekleyince 400 TL oluyor... Sıcak fırsat mı? Pek değil. Ama siparişi verdim... Çok mu kaptırdım kendimi? Cepten çıkacak para 1370+400=1770... yuvarlak hesap: 1750 TL

Amazon.de PS4 Ön Siparişi... PS4 + Killzone: S.F. + 2. DS4 + Kamera 1579 TL!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MesutBY -- 30 Ekim 2013; 21:17:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: paratoner85

quote:

Sie haben die PlayStation 4 Konsole vorbestellt und sind noch auf der Suche nach passenden Games? Nutzen Sie Ihren persönlichen Gutschein-Code und bestellen Sie von der Aktionsseite zwei Games vor und erhalten ein drittes Game gratis dazu. Verwenden Sie dazu am Ende des Bestellvorgangs einfach Ihren persönlichen Gutschein-Code: ********** (gültig bis 28.11.2013).

Ben Battlefield serisini başından beri bilgisayardan takip ediyordum, şimdi Ps4'e alacağım için yeni Battlefield Pc versiyonunu sipariş etmedim. 1. seçeneğim BF4 olacak yani.

Malum, 2 kolumuz var... Yani? İki kişilik sağlam bir oyun lazım. Ayrıca PS4 sahibi olduğumuzu öğrenen eş-dost gelecek, ne isteyecek? Futbol. Sanırım yeni Fifa, son PES'ten daha iyi, pek anlamam ben, öyle duydum sadece. 2. Seçeneğim Fifa 14!

Standart kargo ile Bf4-Fifa14-Knack üçlüsü 340 TL'ye geliyor. Gümrük vergisini ekleyince 400 TL oluyor... Sıcak fırsat mı? Pek değil. Ama siparişi verdim... Çok mu kaptırdım kendimi? Cepten çıkacak para 1370+400=1770... yuvarlak hesap: 1750 TL

Hocam sizde kod ile mi satin aldiniz? Mail ile indirim kodu gelmeden bizde alanilirmiyiz? Bu arada sanirim amazon ile goryssen iki siparisini tek kargo ve faturada odesen 60 tl gumruk parani iade alabilirsin. Bugun bir arkadas bir kac post once oyle soylemisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: senki
    quote:

Orijinalden alıntı: paratoner85
    quote:

Hocam sizde kod ile mi satin aldiniz? Mail ile indirim kodu gelmeden bizde alanilirmiyiz? Bu arada sanirim amazon ile goryssen iki siparisini tek kargo ve faturada odesen 60 tl gumruk parani iade alabilirsin. Bugun bir arkadas bir kac post once oyle soylemisti.
    Evet, kod ile satın aldım. Kod mutlaka lazım, yakında gelir.
    Almancam yok ama yarım yamalak İngilizcem ile o işi Amazon'a ileteyim. Umarım işe yarar. Bilgilendirme için teşekkürler.

• Alpheratz kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam çok iyi fiyata almışsınız. Denedim az önce malesef California'ya gönderim yapmıyor amazon.ca
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahit_99

quote:

Orijinalden alıntı: tunc-rıdvan

Bu paketlerdeki Killzone kod mu olacak, yoksa kutulu mu?

Kutulu olmasi lazim yoksa killzone indirilmez kim bilir kac gb olur

39GB olacaktı galiba. İndirmek dert değil de kutulu oyunun bir asaleti var. BF4de PSN'den olacak, hiç kutulu oyun olmayacak gibi
  • AMAZON.de´den siparis verenlerin dikkatine bana bugün bir e-mail geldi iki ps4 oyunu alana 1 bedava.
    tabi daha önceden PS4´ü ön siparis verenlere, 3 oyun icin yaklasik 60 euro eksiliyor ( e-mildeki kod ile gecerli.)
    200euro tutan oyunlar 140 euro yapdi.

kampanya burda ,tabi önce 3 kutu isaretleyip bestellung yapin ( tiklayin) e-maildeki kodu "Gutschein" yazan yere yapisdirin ve onaylayin.
    siperisi verin.

http://www.amazon.de/gp/feature.html/ref=pe_6961_40766281_pe_GreetImg/?docId=1000759923

( daha önce verilmis fakat yinede yazayim dedim :D )

• amazon kanada'dan vermiş olduğum joystick ve kamera kargoya verilmiş.Aşırı heycanlandım :D

• Konunun birazını okudum da alan arkadaşların herhangi bir sorunu oldu mu ?
    DHL express ile alsam kargonun vergi işleriyle vs uğraşır mıyım ? Ayın 20'sinde teslim yapar mı ?
  • Rimesia R kullanıcısına yanıt
    evine kadar gelir , hiçbirşeyler uğraşmazsın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

amazon kanada'dan vermiş olduğum joystick ve kamera kargoya verilmiş.Aşırı heycanlandım :D

amazon.ca dan yaptığın alışveriş nereye kargolanacak, ben newyork a istedim yapılamıyor dedi ?

• Kanada da yaşayan arkadaşımın adresine gönderdim.

• Ya acaba şu killzone 2 gamepad kameralı bundledan şimdi sipariş versem ne zamana kargolanır,bilen bilgisi olan Bi arkadaş var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.