Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.430
Cevap
67
Favori
154.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam inşallah hepimizin makinesi sorunsuz olur. Disk çıkarma sorunu bende ciddi sorun çıkartır. Uncharted, witcher 3, bloodborn, rainbow var cd li. İnternet zaten bir halta benzemiyor sözde 16 mgbit ama reelde 8, sen gel bunla psnden oyun al. Tam bir eziyet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Hocam psnden indirme hızınız snde kaç mb dı ?

• Ben daha disc alip takmadim ps4de. Yani 50 dolar daha ucuza bdsiz cikarsalar onu alirim..

• Pre-order'ı geçtik TR fiyatı 1899TL olacak çok büyük ihtimalle 500tl fazla vermenin lüzumu yok.

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu

@GoldPunch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 3 Ekim 2016; 22:14:41 >
  • 41 kişi olduk. 41 kere maşallah.
  • Altin gibi masaallah cikana kadar 1500 olur fiyati

• Yok daha 20 tl arti ama euro bidaha duserse hemen gift almak lazim..

• Bu nesildeki ağırlığım daha çok Xbox One üzerine olsa da gün itibariyle ben de PS4Pro ön siparişi verenler arasına katıldım. Aslında ara konsol işi tabii ki tasvip ettiğim bir mantık değil ama PS4 'ü satıp üstüne çok az bir fark koyarak Pro'ya geçebilme fırsatını kaçırmak istemedim. Artık şimdiye kadar tek tük çıkan özel oyunların çoğalması ve ufukta görünen yenilerinin hayal kırıklığı yaratmaması tek temennim, Pro'yu muhtemelen exclusive oyunlar için kullanacağım ve umuyorum, 1080p'de de PS4'e göre olan güç farkını ortaya koyabilir.

Oyun yapımcılarının 4K'ya zıplamadan evvel oyunculara 1080p@60 FPS konusunda çok borcu var, tek isteğim kolaya kaçmadan her seçeneği ayrı ayrı sunmaları ve 1080p çözünürlükte de fps düşmeleri yaşamadan, adam gibi bir AA ve doku kalitesiyle kendisini gösterebilmesi. Upscale 4K'sı eksik kalsın şimdilik.

• Hızlı kargo ile aldım büyük ihtimalle 14 yada 15 kasımda elimde olur konsol şafak 30.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPM

Hızlı kargo ile aldım büyük ihtimalle 14 yada 15 kasımda elimde olur konsol şafak 30.

Bende hızlı kargoyu seçtim ama daha erken gönderirler gibime geliyor 10 kasıma yetişmesi için ama bizim gümrükçüler ne zaman alırlar orası muamma.

• Ben ps4 pro nun yanında bir de kamerasını sipariş geçtim.
    Vr için
    Acaba almasam mı diye düşünüyorum çünkü vr bundle olarak çıkar ise vr + kamera + move bir paket olursa o zaman aldığım bu kamera elimde patlar.
    Acaba kamera siparişini iptal mi etsem ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

quote:

Hızlı kargo ile aldım büyük ihtimalle 14 yada 15 kasımda elimde olur konsol şafak 30.

Bende hızlı kargoyu seçtim ama daha erken gönderirler gibime geliyor 10 kasıma yetişmesi için ama bizim gümrükçüler ne zaman alırlar orası muamma.

Hızlı kargoda gümrük işlemlerini kargo şirketi hallediyor o yüzden yavaş kargodaki gibi gümrükte bekleme olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak73

Ben ps4 pro nun yanında bir de kamerasını sipariş geçtim.
    Vr için
    Acaba almasam mı diye düşünüyorum çünkü vr bundle olarak çıkar ise vr + kamera + move bir paket olursa o zaman aldığım bu kamera elimde patlar.
    Acaba kamera siparişini iptal mi etsem ?

Kesinlikle sadece bundle cikartamazlar kardeş ben kamerayi 1 yil once 2. El 90 tl ye aldim. Yeni 2 tane move kontrolleride 80 tl ye aldim vr icin hazir hersey vr kesinlikle tek satiliyor ve ps 3 move 4 icin uyumlu

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

quote:

quote:

Hızlı kargoda gümrük işlemlerini kargo şirketi hallediyor o yüzden yavaş kargodaki gibi gümrükte bekleme olmuyor

Hadi yaaa süpermiş. Hızlı kargoyla bir şey almadığım için prosedür nasıl işliyor bilmiyordum. Ee o zaman erken gönderim olursaki inşallah olur, 10 kasımda kapıda olur procuk.

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    6. Günde elinde oluyor en geç

• Geç Ekim geç....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • guguk kullanıcısına yanıt
    Sizde mi hızlı kargo verdiniz hocam. Yalnız hzılı kargoda bize mail atıyorlarmış bir kaç dosyayı sonra geri yollamak gerekiyormuş. Bir şey biliyor musunuz bu konuda.

• quote:

Sizde mi hızlı kargo verdiniz hocam. Yalnız hzılı kargoda bize mail atıyorlarmış bir kaç dosyayı sonra geri yollamak gerekiyormuş. Bir şey biliyor musunuz bu konuda.

Evet hocam gümrüğe ürün girince kargo firması hemen sizi arıyor ve mail adresinizi istiyor mail adrsine kargo işlemlerini kargocular yürütsün onay veriyorum diye vekalet veriyorsunuz yani size gelen formi doldurup tekrar aynı mail adrsine gönderiyorsunuz 2 dk lık işlem ondan sonrası kapınıza geliyor evet bende hızlı kargo seçtim

• ilk eklediğimde toplamda 1338 e geliyordu, şimdi 1405 tl oldu ve daha bir ay var, 70tl girdi şimdiden, euro 3.42 oldu,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartımdan ücreti şimdi çeker misiniz diye rica ettim, sonucu buraya yazarım.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.