Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.430
Cevap
67
Favori
154.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ek bir vergi gelmiş. Gümrükte bu sebeple. Elektronik ürünler nisanın 26sindan beri bekletiliyormus.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cella kullanıcısına yanıt
    Aklım gümrük vergisine gitti pardon. Ötv de işin işine girdiyse gümrük kapılarına kilit vuralım o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Aklım gümrük vergisine gitti pardon. Ötv de işin işine girdiyse gümrük kapılarına kilit vuralım o zaman.
    Aynen öyle yurtdışı alışveriş hayal oldu artık.
  • 2017 Kasım sonu BF indiriminde PS4 Pro almıştım. Cihaz sık sık aşırı ısınma yapıyor. Bazen donmalarda gerçekleşmeye başladı. Tozunu alıyorum. Kasayı temizliyorum ama yine tekrar ediyor. Sony TR'de ürünün garantisi var mı? Mail adreslerine ulaşamadım.
  • şu an amazon'dan sipariş verdiğimizde her şey dahil ücret mi ödüyoruz gümrükten geçerken ekstra bir ödeme daha yapılıyor mu nedir durum ?
  • turgay26 kullanıcısına yanıt
    hersey dahil fiyat hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turgay26 kullanıcısına yanıt
    Amazon ürünü ya Türkiye'ye göndermez yada gümrükten geçip evinize teslim edilecek şekilde tüm masrafları da dahil ederek sipariş alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eak101

2017 Kasım sonu BF indiriminde PS4 Pro almıştım. Cihaz sık sık aşırı ısınma yapıyor. Bazen donmalarda gerçekleşmeye başladı. Tozunu alıyorum. Kasayı temizliyorum ama yine tekrar ediyor. Sony TR'de ürünün garantisi var mı? Mail adreslerine ulaşamadım.
    Hocam durum nedir öğrenebildini mi? Ben de amazonde pro konusund araştırmadayım garanti durumu nedir kaç senedir öğrenmeye çalışıyorum

• msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Ürünü değişim için 5 ay önce ptt'den kargoladım. 105 tl tuttu. Müşteri hiz. sorunu anlatırken sıfırını göndermek için kayıt açtı. Hızlı kargoyla 3 günde yenisi geldi. Bende ertesi gün kargoladım 16 günde falan gitmiş Almanya'daki depolarına. Ödediğim kargo masrafını fişiyle verdikleri mail adresine yolladım onuda kartıma iade edip yüklediler. Müşteri hiz. aynı sorun tekrarlanırsa nasıl olacak dedim. Bana Amazon.de tarafından 2 yıl tam garanti verilmektedir dedi ürün değişimi yapılıyormuş. Sony TR sordum takmadı avrupa garantiyi. Bizdeki distribitörden daha sağlam bence amazon.de'den almak. Daha elindekini yollamadan yenisiyle değişiyolar. En azından bana bu seçenekle yaklaştılar. Bazıları gibi hesabımda sabıkalı şeyler yapmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eak101 -- 5 Kasım 2018; 0:28:42 >
  • Malum black friday geliyor yeni bir amazon.de pro alma konusu açsak mı indirime girdiği an haberleşir alırdık
  • Amazon.de mükemmel iş çıkartıyor tavsiye ederim 👍🏻🎮

• Amazon italya yada ispanyadan konsol alan var mi? Almanya dan alimla ayni mi oluyor? Rezil herifler yasadigimiz yerden ps alamiyoruz boyle bir sey mi var

• Hiç denemedim girmeyi bile, Almanya varken neden oralara bakmak için özel bir sebep olabilir ki?
    Almanya'da en azından Türkçe destek mevcut bu arada alacak olanlar bu konuyu da düşünsünler. İtalya ve İspanya'da İngilizce destek bile düzgün mü emin değilim.
  • msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Bende bf yi bekliyorum uygun olursa almayi dusunuyorum. 300 euro yu bulur deniyor.yinede uygun gibi euro 6 dan asagi duserse lezzetli olur

• Playstationlar ne zaman indirime girer birde değermi almaya ?

• Arkadaşlar amazon ingiltere den playstation 4 siparişi verdim vergiler vs ödedim fakat gümrüğe takıldı.
    Bugün gelen uyarıda ithalat için sertifika istendiği belirtiliyor.

Böyle bir şey başınıza geldi mi daha önce nasıl bir yol izlemem gerekiyor?
  • tidus kullanıcısına yanıt
    Yetki belgesi mi yoksa başka birşey mi istiyorlar neden takılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Yetki belgesi mi yoksa başka birşey mi istiyorlar neden takılmış.
    Dhl takipte gondericiden ithalata dair sertifika istendi yaziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Dhl takipte gondericiden ithalata dair sertifika istendi yaziyor

Alıntıları Göster
    Hocam basit bir form doldurmanı istiyorlar senin ürününün gümrük işlerini yapmak için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene black fridayde playstation 4 slim fiyatı ne kadar olur arkadaşlar sizce?

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.