Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.430
Cevap
67
Favori
154.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gumruk cok yogun daha gelmedi hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brigand35 -- 21 Aralık 2016; 14:26:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben "merhaba" ile 385 euroya aldım.ama stokta gozukmuyor tabi.beklemeye gectim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz ne zaman almıştınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10edz10

Siz ne zaman almıştınız?

Kardes ben dun verdim henuz.tarih belli degil.sadece siraya girdim.sizin ne kdr oldu tarih verdimi size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Video_Audio_Phile -- 22 Aralık 2016; 9:57:51 >
  • 15 aralıkta vermiştim. 19unda yola çıktı 20sinde Türkiye'ye giriş yaptı hala beklemedeyim. Biraz sabırsızlandım da sizin gibi arkadaşlara soruyorum ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10edz10

15 aralıkta vermiştim. 19unda yola çıktı 20sinde Türkiye'ye giriş yaptı hala beklemedeyim. Biraz sabırsızlandım da sizin gibi arkadaşlara soruyorum ben de

Gelir gelir merak etme beklemesi daha bir keyifli bence

• Pazartesi gunu gumrukten arandim yetki belgesi gelir gelmez 1 saat icinde yolladim 12.00 gibi 14.00 da maille belgenin ulastigi isleme konuldugu maili geldi ama hala gumrukte gozukuyor 2 gun oncesinin tarihi ile hep ayni seyler yaziliyor alttaki gibi

Paketiniz gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor. / Paket gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor.

Bizde bekliyoruz 26 si elime ulasim tarihi olarak gozukuyordu ama galiba gumruk yogunlugu bazi seyleri erteletecek bize...
  • Kart para birimini euro yapınca 385 euroyu güncel kurdan hesaplayınca 1415 TL, kart para birimini TL yapınca 1510 civarı oluyor. Kart para birimini euro yapınca 100 TL kâr mı etmiş oluyoruz yoksa yine amazonun kendi kurundan mı hesaplanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clint Eastwood

Kart para birimini euro yapınca 385 euroyu güncel kurdan hesaplayınca 1415 TL, kart para birimini TL yapınca 1510 civarı oluyor. Kart para birimini euro yapınca 100 TL kâr mı etmiş oluyoruz yoksa yine amazonun kendi kurundan mı hesaplanıyor?

Guzel soru

• Clint Eastwood kullanıcısına yanıt
    euro yu seçersen daha karlı olursun. banka 385 euro yu kendi kur değerine göre çevirir. amazon a bırakırsan onun kur değeri daha yüksek zararlı çıkarsın. amazon.com dan alacaksan usd amazon.de den alacaksan euro yu seçmen daha iyi olur.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

euro yu seçersen daha karlı olursun. banka 385 euro yu kendi kur değerine göre çevirir. amazon a bırakırsan onun kur değeri daha yüksek zararlı çıkarsın. amazon.com dan alacaksan usd amazon.de den alacaksan euro yu seçmen daha iyi olur.

Ustad bunu nerden yapiyorduk.bulamadim ben.siparisi verdim ama henuz çekim yapilmadi benden?

• Benim ürün bugün geldi ama içim pek rahat değil açıkçası. PS4 kutusu, Amazon kutusu içine sabitlenmemş, baya hareketli bir şekilde geldi. Ayrıca PS4 kutusu açılıp kapatılmışa benziyor ve alt tarafında bir yırtık var. Ürün böyle mi geldi, yoksa gümrükte mi yaptılar bilmiyorum. Kolinin ve ürünün fotoları ekliyorum, fikirlerinizi söylerseniz sevinirim. Ürünü hala açmadım, duruma göre Amazon ile iletişime geçip neler yapabileceğime bakacağım. Kutudan fatura/sevk belgesi vs. de çıkmadı.
    Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu

• g esittir on G kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an beni korkutmuş durumdasın. Gelişmeler hakkında bilgi verebilir misiniz?
  • Tl olarak mı siparişi verdin. Sanırım aldıktan sonra değiştirilemiyor. Ödeme onay sayfasında alt kısımda çıkıyor euro usd vs. Zaten son onay sayfasında tüm para birimleri var onlardan birini seçip son sayfaya gidiyorsun. İyice bakarsın olmadı iptal edip tekrar sipariş verirsin. Ben euro seçtiğim için sonradan hiç değiştirmedim. Ya da müşteri hizmetleri ile konuşabilirsin belki onlar yardımcı olurlar

• 10edz10 1 kullanıcısına yanıt
    Buraya yazarım yine.

Amazon UPS Express ile gönderdi ama UPS işleri bok etti diyebilirim. Kargoda çok gezdi ürün, yanlış şubeye göndermişler. Ürünü baya geç getirdiler, Amazon mail atıp özür diledi düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g esittir on -- 22 Aralık 2016; 15:39:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Tl olarak mı siparişi verdin. Sanırım aldıktan sonra değiştirilemiyor. Ödeme onay sayfasında alt kısımda çıkıyor euro usd vs. Zaten son onay sayfasında tüm para birimleri var onlardan birini seçip son sayfaya gidiyorsun. İyice bakarsın olmadı iptal edip tekrar sipariş verirsin. Ben euro seçtiğim için sonradan hiç değiştirmedim. Ya da müşteri hizmetleri ile konuşabilirsin belki onlar yardımcı olurlar

Eyvallah kardes saolasin iptal edip tekrar girdim tlde kalmis euro yaptim

Gümrükte içine kontrol etmek için açıyorlar ps4 kutusundaki açık bu yüzdendir.

Edit: Hatta başka bir konuda bir arkadaşın ps4 kutusunun arkasını tamamen yırtmışlardı gümrükte olan bir şey yani bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriftMaster -- 22 Aralık 2016; 17:12:29 >
  • DriftMaster D kullanıcısına yanıt
    10edz10 1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için.

Bu arada ben ürün zaten açılmış diye açtım, iç kutunun açılmadığını fark edince rahat ettim diyebilirim. Ürünü çıkardım şimdi kurulumu yapıyorum, sorusu olan varsa cevaplayabilirim.@10edz10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g esittir on -- 22 Aralık 2016; 17:20:9 >
    gümrük memurunun işgüzarlığı kontrol amaçlı açmışlar sanırım. benim xbox one ın da kolisi açıktı ama kendi kurusunu açmamışlardı. sadece kolinin içine bakıp geri kapatmışlar üzerine de kontrol edildi diye birşey yapıştırmışlardı. kırmızı yazılı şerit gibi. xbox ın kutusunu açmadıkları için önemsemedim.
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.