Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.430
Cevap
67
Favori
154.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xChernobilx

arkadaşlar amazon.de de ne zaman stoğa girecek ps4 pro?

2 ocakta stoklara gireceğini belirtiyordu sabah. Ben siparişimi vermiştim. Kontrol ettiğimde 20 aralıkta gönderileceğini 24-28 aralıkta bana ulaşacağı yazıyor.
  • beyler nereye yazsam bilemedim.
    Let it die diye bir oyun cıktı.
    4 aralıktaki psx konferansında tanıtılmıştı.
    ben 1 haftadır oynuyorum.soyle diyim hayatımda hiçbir oyun beni bu kadar baglamamıştı.

oyun bedava oyun içinde birşeyler satın alabiliyorsunuz kaldıgınız yerden devam etme gibi ama hiç gerek yok.
    kesinlikle şiddetle tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=h70B8jDD0yQ&t=295s
  • Arkadaslar cok önemli herkes okusun.

Teslimatlarda tesl tarihini baz alin kargo tarihini degil

Musteri hizmetleri bunu iletmemi soyledi.cok sorun yasiyorlarmis siparis edenlerle. Teslimat tarihine bakin.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Stoğa bugün girer diye nerede yazıyor acaba? 2de1 bakiyorum ama stok yok halen amazonda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    Onu günlük takip etmen lazım. Şu an stokta yok. Kırmızı yazıyla yazıyor bazen stoğa şu gün girecek diye. Şu an yok o yazı

Tamam hocam sağol

Siparis sirasinda yani odemeyi onaylayacaginiz ekranda ustte birtakim madde var onu tik isaretiyle isaretliyormusunuz peki ?
    Bende daha onceden siparis verirken isaretlememistim siparisim kisa surede iptal olmustu.Bilginiz olsun diye soyleyeyim dedim.

• Kazumatr kullanıcısına yanıt
    Önemli mesaj
    Bu teslimat ve ödeme seçeneklerini, varsayılan teslimat ve ödeme seçenekleriniz olarak ileride kullanabilmek için bu kutucuğu işaretleyin.

Bu msj var ödeme ekranında sadece. Bunu seçmiyorum. Amazon.com da işaretlemediğim halde sorun çıkmayınca amazon.de de işaretlemedim hiç. Bir de böyle denerim

Daha onceden benimde iptal olmuatu siparisim nedensuz olarak otomatikman birde kartimi mail order ve internet iki alandada acmistim alisverise.Zaten para cekimini genellikle sabah saatlerinde yapiyorlar 9 - 11 arasi gibi.
    Onun haricinde musteri hizmetlerine aratin kendinizi belirtin sorununuzu ilgilensinler illaki bi problem vardir gayet bilgililer bazisi bilmesede sonradan bilgi alip geriye donuste yapiyorlar.

Bankayı da aradım sorun yok dediler amazon de de sorun yok diyor bankadan yana sorun olsa amazon.com dan alışveriş yapamazdım. Sorun amazon.de kaynaklı bir de bu şekilde seçeneği seçip alayım

• Tüm konuyu okuyamadım, amazon de üzerinden pro alıp gümrük parasını iade alan oldumu 6 hafta içinde iade oluyormuş müşteri hizmetleri ile telefonda görüşmemde böyle söyledi varmı bilgisi olan.
  • LENASSO kullanıcısına yanıt
    Fazlası iade oluyor

Amazona sorununuzu acikca ifade edin benimde siparisim iptal olmustu daha onceki alisverisimde ama dedigim kutucugu isaretleyip mail order ve internet ten alisverise kartimi actim ve amazonu aradim he birde kartiniz ibternete acik mi satin alma esnasinda buda onemli ve genelse sabah saatlerinde ucret cekimi yapiliyor by saatler de de nete acik olmali kart.
    Daha onceden us den alis verus yaptim bende kart netten alisverise kapaliyken siparis hata verir karti nete acip kart bilgilerimi yenilerrim siparis onaylanip kargolanirdi bikac saate.
    Benzeri amazon.de de oldu ama onaylanmadi mesela musteri hizmetleri siparisi iptal edip yeniden siparis vermeniz gerekiyor dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Fazlası iade oluyor

Size oldumu hocam? Bende öyle biliyordum ama müşteri hizmetleri üstüne basa basa tamamı 6 hafta içinde iade oluyor dedi bende şaşırdım buraya yazıp bi sorayım dedim.

• LENASSO kullanıcısına yanıt
    Öyle bir olay kesinlikle yok. İade alan vardır elbet ama gümrükten masraf alınmadan ürün geçmiştir ona istinaden amazon da tam iade yapmıştır. Onun dışında iade sadece amazon fazla hesap çıkarırsa oluyor. Amazon 80 euro almıştır gümrükte 60 euro tutar 20 euro iade ediliyor. Ben ps4 xbox one ekran kartı vb aldım 1$ bile iade gelmedi. Yani kesin olarak varsa hemen alalım. Ben sordum kesinlikle olmadığını fazla alırlarsa fazla olan kısmı iade ediyoruz dedi. Zaten mantıken de öyle bu ithalat ücretini devlet alıyor amazon neden ödesin bu ücreti. Onu da bizden alıyor doğal olarak. Devlet gümrük almıyorum dese amazon da bu ücreti talep etmez

Bu sefer işaretleyip aldım bakalım ne olacak 1_ 2 güne belli olur

Internetten alisverise ve mail posta ile alisverise sabah acik olursa sabah saatlerinde cekim yapiliyor eger yine olmazsa amazon musteri hizmetleriyle kapsamli gorusun bende iptal problemi yasadim 25 dk galan gorustum mh ile iki farkli temsilci ile gorustum hatta.

• Arkadaslar bu isi daha once yapanlara sorum var

Yetki beglesi geldi bana en ustte irsaliye numarasi var onu biz doldurmucaz demi birde en altta .......... Awb no ile gelen yazan yere ben bisey yazcakmiyim...

NOT: Problem yok halledildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brigand35 -- 19 Aralık 2016; 15:17:37 >
  • Beyler prolar amazon.dede ne zmn stoğa girecek bilgisi olan varmi acaba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • brigand35 kullanıcısına yanıt
    cihaz size ulaştı mı?
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.