Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.430
Cevap
67
Favori
154.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Belli olmuyor en ucuz kargo normalde i parcel ama bazen ups ile veriyolar bazen aramex ile. Ps4ler genelde ups ile geliyor en ucuz kargoyla

Takip numarası veriyorlar mı?
  • Amazonda her zaman takip numarası verilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki şu anda alsak 2 ocakta stoğa girdiği gunun kuru uzerindenmi kesilecek yoksa siparisi verdigimiz gun uzerindenmi kur hesaplaniyor?kargo secerken hangisini secmeliyim?adresi buyuk harflerlemi yazdiniz simdiden tskler

• stoğa girip göndercekleri zaman parayi cekerler ogunkü kur neyse o kurdan hesaplanir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

stoğa girip göndercekleri zaman parayi cekerler ogunkü kur neyse o kurdan hesaplanir

Peki patron alirken püf noktalarini hizlica anlatirmisin bana?adres yazarken kargo secenegi merhaba kodu vs vs.bugun siparis gecmeyi dusunuyorum.simdiden tskler

• Arkadaşlar Merhaba,

Sizlerden bir konuda bilgi almak istiyorum, baya araştırdım ama tatmin edici bir cevap bulamadım. Amazon Warehouse deals tam olarak nedir? Yani defolu ürün mü satıyorlar? Yoksa arıza dolayısıyla iade olup tamir edilmiş ürün mü? Yoksa sadece kutu hasarı olan ürünler mi satılıyor?

satıcı olarak amazon gözüküyor ama 2. el ürün mü satıyorlar tam emin olamadım.

Ayrıca bu ürünlerde garanti oluyor mu? Mesela denemek için birtanesini sepete ekledim, ödeme ekranına geldiğimde normalde aldığı gümrük işlemleri depozitosunu almadı? O kalemi göremedim, acaba bu ürünlerde gümrük vs. işlemler ve ücretler direk bizim tarafımızdan mı hallediliyor?

Eğer bu konuda bilgisi olan varsa cevaplarsa çok sevinirim.

Şimdiden Teşekkürler.
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlışınız olmasın?

Ups ucuz olduğu için ps4'ü taşımak için gerekli vasıflara sahip olduklarından ups tercih ediliyor. Normalde ucuz olan iparcel.
  • igneli kullanıcısına yanıt
    Ben de ucuz olan iparcel yazdım hocam. Ama bazen ucuz seçtiğim halde ups e verdiler bende. Ps4te yaptılar bunu bi de Ps4 oyununda. Ama başka bi Ps4 oyunu aldım onda iparcele verildi.

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma hocam yanlış anlamışım.

ps4'ü dediğim olaydan veriyorlar ups'e.
  • igneli kullanıcısına yanıt
    Aynen onu okumuştum da Ps4 oyununu anlamadım ben de. Benim şansıma oldu herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_tuna

Arkadaşlar Merhaba,

Sizlerden bir konuda bilgi almak istiyorum, baya araştırdım ama tatmin edici bir cevap bulamadım. Amazon Warehouse deals tam olarak nedir? Yani defolu ürün mü satıyorlar? Yoksa arıza dolayısıyla iade olup tamir edilmiş ürün mü? Yoksa sadece kutu hasarı olan ürünler mi satılıyor?

satıcı olarak amazon gözüküyor ama 2. el ürün mü satıyorlar tam emin olamadım.

Ayrıca bu ürünlerde garanti oluyor mu? Mesela denemek için birtanesini sepete ekledim, ödeme ekranına geldiğimde normalde aldığı gümrük işlemleri depozitosunu almadı? O kalemi göremedim, acaba bu ürünlerde gümrük vs. işlemler ve ücretler direk bizim tarafımızdan mı hallediliyor?

Eğer bu konuda bilgisi olan varsa cevaplarsa çok sevinirim.

Şimdiden Teşekkürler.

İkinci el ürünler tavsiyem almayın zaten çok da fiyat olarak cazip değil

Genellikle refurbished ürünler oluyor (umarım doğru yazmışımdır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thief27 -- 15 Aralık 2016; 12:58:12 >

• thief27 kullanıcısına yanıt
    Amazon.com dan alışveriş yapıyorum ama .de den daha ürün gelemedi takipliyse sorun olmaz herhalde joystick aldım bakalım ne olacak

• Arkadaslar hangi kur uzerinden cevriliyor bizmi seciyoruz dolar veya euro olsun diye?ve nerden?

• ilk ve tek yapmış olduğum alışverişe dayanarak şu bilgiyi vermek istedim. Ben dolar kuruyla amazon.com üzerinden bir alışveriş yapmıştım. kullandığım kart enparaydı. para çekilirken; çekilen günün bir gün öncesine ait merkez bankasının gösterge niteliğindeki Döviz Satış fiyatıyla TL olarak yansıtıldı.
  • thief27 kullanıcısına yanıt
    Peki hocam tesekkurler. Ayrica avatariniz yakiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Lhb675

Cikartir evet sen standarti sec en usttekini zaten 7 gunde gelio

Tamam hocam oyle yaptim tesekkurler

• Heat15 kullanıcısına yanıt
    Aynaya bakmış gibi oldum

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Takipli hocam. Ben de amazon com üzerinden yaptım amazon de den yapmamıştım ama yapan arkadaşım vasıtasıyla biliyorum

• evet amazon.de 8. defa siparişimi iptal etti yine sebepsiz. 7 defa pro aldım. 8. de joystick o da iptal oldu. yani iptal olayı pro ya özel değilmiş. artık amazon.de ile işim olmaz. amazon.com a devam.
  • arkadaşlar amazon.de de ne zaman stoğa girecek ps4 pro?
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.