Şimdi Ara

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER] (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.235
Cevap
92
Favori
84.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMAZON ALIŞVERİŞ REHBERİ - GELMİŞ GEÇMİŞ EN DETAYLI ANLATIM (RESİMLİ) !

http://forum.donanimhaber.com/m_99980530/f_//tm.htm

Link kısa olsun, aklınızda kalsın ve hemen ulaşasanız diye Linki kısalttık !

http://tinyurl.com/AmazonRehberi

Ayrıca imzama ekledim dileyenler oradan da ulaşabilir.

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER]

KONU BÖLÜMLERİ ;

1) Üye Olma ve Sipariş Verme

2) Sipariş Sonrası Kargo Kontrol ve İletim

~~ a) i-Parcel ile ( Yavaş ve Ucuz Kargo ) ~~
    ~~ b) UPS ile ( Çok hızlı ve Pahalı Kargo ) ~~

3) Sık Sorulan Sorular, İpuçları

~~ Türkiyeye Gelmeyen Ürün Çeşitleri ~~

~~ Türkiyede Servisi Geçerli olan Markalar ~~

+ EXTRA - Sürpriz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Aralık 2014; 19:13:11 >

• Hızlı kargo ile sipariş vermiştim biraz önce DHL diye bir kargo şirketine vermişler ben UPS diye bekliyodum. Açıkcası bu kargo şirketinin ismini ilk defa görüyorum daha önce denk gelmemiştim. İnşallah hızlı çalışıyorlardır, bu arada bu şirketin getirdiği başka kişiler varsa mesajı alıntılarlarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Hızlı kargo ile sipariş vermiştim biraz önce DHL diye bir kargo şirketine vermişler ben UPS diye bekliyodum. Açıkcası bu kargo şirketinin ismini ilk defa görüyorum daha önce denk gelmemiştim. İnşallah hızlı çalışıyorlardır, bu arada bu şirketin getirdiği başka kişiler varsa mesajı alıntılarlarsa sevinirim.

Sanırım kargoyu ücretsiz yaptırdıktan sonra sipariş hızını express olarak değiştirdiniz.Dhl Extreme ile gelecek kargonuz.Yalnız bazı akıllılık yapan arkadaşları uyarim.Dhl ups kargoya göre sorunlu bir firma.Gümrüğe girmeyecek ürünü gümrüğe sokabiliyorlar.G930 u bildiğiniz üzere o kadar arkadaş sipariş etti.Yalnız dhl g930 alan bir arkadaşın ürününü gümreğe sokmuş ve ardiye,gümrük parası vs. derken 200 liradan fazla masraf çıkartmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balian De Ibelin -- 2 Aralık 2014; 3:51:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Balian De Ibelin

Sanırım kargoyu ücretsiz yaptırdıktan sonra sipariş hızını express olarak değiştirdiniz.Dhl Extreme ile gelecek kargonuz.Yalnız bazı akıllılık yapan arkadaşları uyarim.Dhl ups kargoya göre sorunlu bir firma.Gümrüğe girmeyecek ürünü gümrüğe sokabiliyorlar.G930 u bildiğiniz üzere o kadar arkadaş sipariş etti.Yalnız dhl g930 alan bir arkadaşın ürününü gümreğe sokmuş ve ardiye,gümrük parası vs. derken 200 liradan fazla masraf çıkartmış.

Hayır öyle birşey yapmadım. Ayrıca şuandada görüyorum ki hala seçenek hızlı kargo. Ayrıca öyle bir durum olduğu taktirde tüm ücreti Amazon'dan geri alır ve yenisini getirmelerini isterim. Sorun olmaz yani.

• Bende ininal kartla g930 aldım ama kendi ismimi yazdım kart bilgilerini verirken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul 'da olupta Razer yada Logitech satan olursa ulaşırsa düşünebilirim. Açılıp bir kaç kere kullanılımş olabilir :D (klavye)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlhkrc -- 3 Aralık 2014; 11:35:55 >
  • arkadaşlar upsden mesaj gelmıs şu numarayı arayınmı faxmı cekın dıye şimdi benim ne yapmam gerekiyor arkadaşlar ? gumruk deposuna almıs ups benım monıtoru ?
  • 200 dolara monitör alabilir miyiz?
    Gümrük ücreti falan öder miyiz?
  • Konunun ilk mesajında gümrük hakkında bilgi verilmiş. Ödersiniz.
  • 20 satıcıyla görüştüm hiçbiri kargo ücretini iptal etmedi. Alacağım ürün böyle olunca TR fiyatına geliyor. Lütfen ne yazdğınızı PM yoluyla gönderin kafayı yiyicem 3 saattir. Alacağım ürün 840 Evo 250 GB. Lütfen biri yardım etsin.Ürün 104 dolar ama almaya kalkınca 139 dolar oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balian De Ibelin

quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Hızlı kargo ile sipariş vermiştim biraz önce DHL diye bir kargo şirketine vermişler ben UPS diye bekliyodum. Açıkcası bu kargo şirketinin ismini ilk defa görüyorum daha önce denk gelmemiştim. İnşallah hızlı çalışıyorlardır, bu arada bu şirketin getirdiği başka kişiler varsa mesajı alıntılarlarsa sevinirim.

Ardiye yasal bir ücret değil, arkadaşınıza geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: theRoot7

az önce yaptım hocam, one time exception olarak 5 dolar indirdi eleman. bunu düzgün bir şekilde anlatırsanız bence sorun cıkmaz

25 kasım itibariyle yaptığım alışveriş, 11 aralik teslim görünmesine rağmen, bugun elime geçti.
  • http://www.amazon.com/gp/product/B000QDF3G2/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

şu ürünü almayı düşünüyorum. ürün ücreti 78 dolar gözüküyor ama add to chart diyorum 65 dolara iniyor. kredi kartı kulanmadığımdan kartım yok. kargo ücreti ne kadar olur ve ne kadar sürede elime geçer. bir de hızlı kargo olursa, ne kadar ücret öderim. ona göre bir kredi kartı bulacağım.
  • Ben de 29'unda yapmıştım alışverişi ve dün itibari ile ülkeye giriş yapmış. Bakalım bize ne zaman gelir...
  • Ülkeye giriş yaptıktan ne kadar sonra elinize geçti ve kim getiriyor?

Teşekkürler.
  • cybernoid kullanıcısına yanıt
    4 ünde ülkeye giriş yaptığı görünüyor. 5 inde bana ulaştı. yurt içi kargo getirdi.
  • Mesajdan 1 saat sonra geldi. Açıkçası yurtiçi şaşırttı beni. Cumartesi olunca kesin sarkar diyordum. Mini bir inceleme yaparız artık (Corsair M65 RGB oyuncu faresi)
  • cybernoid kullanıcısına yanıt
    Kargoyu teslim mi aldiniz? Pts.net'te dagitim programina alindi yazisinin tarihi bugun muydu yoksa pazartesi mi gozukuyordu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler yılbaşı indirimlerinde Razer Blackwidow Chroma'ya indirim gelir mi ?

Ya da direk Ultimate'i mi almak daha mantıklı olur?
  • Arkadaşlar kablosuz Mouse alacağım, hangi marka almamı tavsiye edersiniz.
    mouse kullanılmadığı zaman kendi kendisini kapatsın ve pili üç beş günde bir bitmesin ve donma yapmasın istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.