Şimdi Ara

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER] (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.235
Cevap
92
Favori
84.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    orasida var dogru diyorsun kara cumayi bekleyelim bakalim istedigim urunde dusus olacak mi diyorumda fazlada yuksek degil zaten cuma gunu daha ne kadar dusebilir ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logitech g35 veya g930 ben g930 u amazondan 70 dolara aldım 20 dolarda kargo toplam 90 dolara geldi.

• http://www.amazon.com/Razer-Kraken-Over-Music-Headset/dp/B009SJR2BE/ref=lp_3015405011_1_8?s=pc&ie=UTF8&qid=1417014707&sr=1-8 fiyatı çok uygun almalısınız bence.

• Amazondan TR klavye getirtebilirmiyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mertw1

Logitech g35 veya g930 ben g930 u amazondan 70 dolara aldım 20 dolarda kargo toplam 90 dolara geldi.

Hocam siz ininalle logitech g930 almıştınız heralde ne kadar çekildi karttan ininalın dolar kuru biraz fazla heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtreme28

orasida var dogru diyorsun kara cumayi bekleyelim bakalim istedigim urunde dusus olacak mi diyorumda fazlada yuksek degil zaten cuma gunu daha ne kadar dusebilir ki

ülkemizdeki firmaların %99,99 dan daha güvenilirdir amazon
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    amazonun en iyi sitelerden biri oldugunu duydumda hocam birde ulasim sureleri 9-16 gun degilde max 5-7 gun olsa daha iyi olurmus tabi bircok urunde TR ye gonderilmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xtreme28

amazonun en iyi sitelerden biri oldugunu duydumda hocam birde ulasim sureleri 9-16 gun degilde max 5-7 gun olsa daha iyi olurmus tabi bircok urunde TR ye gonderilmiyor

amazon bundan 2 sene evvel bu yolladıklarını dahi yollamıyorlardı

şu an klavye mouse , kasa , işlemci , ram , soğutucu ,harddisk , ssd gibi ürünleri yollamaya başladı .

yavaş yavaş gönderim çeşitliliği sağlanmaya başladı bu da iyi bir gelişme
  • quote:

http://www.amazon.com/Razer-Kraken-Over-Music-Headset/dp/B009SJR2BE/ref=lp_3015405011_1_8?s=pc&ie=UTF8&qid=1417014707&sr=1-8 fiyatı çok uygun almalısınız bence.

Yeşili zaten sürekli bu fiyatta

• quote:

Orijinalden alıntı: asus44

Kulaklık önerisi yapabilecek varmı ? Kablolu kablosuz farketmez rahat ve 7.1 desteği olması yeterli

G930 kampanyası yeni bitti. Onun dışında razer kraken 7.1 e bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: Luaz.

Amazona zaten tc kimlik nomu yazmıştım i-parcel tekrar isteyecek mi

Üye olurken verdiyseniz istemiyor. bende şahsen öyle olmuştu. T.C felan isteyen mail gelmedi üründe 8 günde elime ulaştı parcelden takip ediniz.
  • Siberia v2 frost blue 70 dolara inmiş. 1 hafta önce türkiyeye gönderim yok yazıyordu şimdi var yazıyor. Gönderilmiyor diye de g930 aldım. Ama şimdi bunu görünce içime oturdu.

• Istanbul, Turkey 27/11/2014 8:47 Out for Delivery

Benim paket birazdan kapıda olur sanırım. Böyle hizmet kalitesi görmedim. 9-16 gün dedikleri süreden çok ama çok önce ulaştırdılar.
  • ininal kartimda para yok ama siparisi verdi sanirim thank you order dedi bu nasil oluyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Wolftired

ininal kartimda para yok ama siparisi verdi sanirim thank you order dedi bu nasil oluyor ?

daha para cekmeye calismadi,birkac saate para cekmek isteyecek ve dogal olarak siparis dusecek

• quote:

Orijinalden alıntı: asus44

quote:

Logitech g35 veya g930 ben g930 u amazondan 70 dolara aldım 20 dolarda kargo toplam 90 dolara geldi.

Hocam siz ininalle logitech g930 almıştınız heralde ne kadar çekildi karttan ininalın dolar kuru biraz fazla heralde

bana da haber verirseniz sevinirim.Kuzenim ininal ile kulaklik aldi 10 tl daha fazla verdi.Neden acaba

• İninal kartımdan 208 tl çekti. Pazartesi günü sipariş ettim şuan İstanbulda dağıtımda 9-16 kargosunu seçmiştim.

• İninal kendi sitesinde 10 tl komiayon mu ne alırız yazıyomuş tam hatırlamıyorum.

• G930 71.99$ olmuş.
  • Hyperx cloud alacaktim. Siyahi 80 beyazi 65 dolar ama siyah turkiyeye gelirken beyazi gondermiyorlar -_-

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.