Şimdi Ara

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER] (93. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.235
Cevap
92
Favori
84.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anladım hocam. Açıkçası 3-5 dolarında değilim fakat o 3-5 dolar için saçma sapan vergilere ürünün neredeyse yarısı kadar para vermeye gönlüm el vermiyor benim de . Bir kaç gün sonra bir de dediğiniz gibi yapayım bakayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: theRoot7

hocam özetle;

Türkiye'deki gümrük üst limiti $95. Ben şu ürünü almak istiyorum ama 99-100$. Gümrük limiti geçince üzerine bir çok ek ödeme geliyor.
    Bu ürünü 95$ seviyesine indirmek için ne yapmak gereklidir?

Yani burda mezarcı gibi abi 'bi indirim yapın be' değilde, ben gerekirse o $5 doları veririm ancak üzerine bir sürü ek maliyet geliyor, bunu nasıl çözeriz demek lazım :) bunu sizin için demiyorum bazı başlıklarda gerçekten 1tl için 10 takla atıp garip garip kavga edenler, insanlara laflar edenler var, para herkese değerli onemli olan iyi niyeti karşıya belli ederek çözüm sağlamak. Amazon a da boyle bir niyetli gösterince sorun cıkmıyor gördüğüm kadarıyla.

Ben bi kulaklık alıcam 102 dolar ama 7-8 dolarlık bir indirim yapmazlar sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

quote:

hocam özetle;

Türkiye'deki gümrük üst limiti $95. Ben şu ürünü almak istiyorum ama 99-100$. Gümrük limiti geçince üzerine bir çok ek ödeme geliyor.

Yani burda mezarcı gibi abi 'bi indirim yapın be' değilde, ben gerekirse o $5 doları veririm ancak üzerine bir sürü ek maliyet geliyor, bunu nasıl çözeriz demek lazım :) bunu sizin için demiyorum bazı başlıklarda gerçekten 1tl için 10 takla atıp garip garip kavga edenler, insanlara laflar edenler var, para herkese değerli onemli olan iyi niyeti karşıya belli ederek çözüm sağlamak. Amazon a da boyle bir niyetli gösterince sorun cıkmıyor gördüğüm kadarıyla.

Ben bi kulaklık alıcam 102 dolar ama 7-8 dolarlık bir indirim yapmazlar sanırım.

Chatten konuşun.Yaparlar büyük ihtimalle.Onun dışında aradaki farkı kargoya yansıtmalarınıda isteyebilirsin.Bide adamına denk gelmen lazım.
  • Wolftired kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım,

Senin hesabını dondurmuşlar. Sebebi de kredi kartıyla alışveriş yaptığın kişi, (annen, baban, ağabeyin,...vb) alış veriş isteğini reddetmiş. Tahminim cep telefonuna gelen "Şu kadar tutar kredi kartınızdan şu firma için çekilmiştir. İşlem bilginiz dışındaysa şu numarayı arayın" diyen mesaja kart sahibi arayarak, satışın durdurulmasını talep etmiş. Kredi kartından red yiyen amazon'da seni kredi kart hırsızı sanmış ve hesabın dondurulmuş.

Düzeltme; Yapabileceklerini sıralamışlar,

Kart sahibi ile konuşup onay vermesini sağlayabilirsiniz, ya da kart sahibinin o kartın sahibi olduğuna dair bilgileri verilen güvenli fax hattına gönderebilirsiniz diyor.

Kart sahibi ile konuş, onun adına bir hesap açın. Onun hesabıyla, bilgisi dahlinde siparişini verin.

Asus VG248QE sipariş ettin sanırım... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deeside -- 25 Kasım 2014; 23:47:39 >
  • amazondan harici hdd alan oldu mu?
    tavsiyeleriniz neler?
  • İş bankası benim kuru 2,20tl den çevirmişti . Ayın 22 sinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dun 35,99$ olan urun bugun 38,36$ olmus hergun fiyatlari degisiyor mu

• quote:

hocam özetle;

hocam nereden iletisime gectiniz bulamadim bi turlu

• hocam, contact kısmı üzerinden bir kaç başlık seçmeniz gerekiyor, örneğin alışveriş sorunları, ürün fiyatı , vb. en sonundaki seçenekte de size nasıl ulaşılsın var, email - tlf - chat var. ordan da chat e basarak bağlanıyorsunuz
  • quote:

hocam, contact kısmı üzerinden bir kaç başlık seçmeniz gerekiyor, örneğin alışveriş sorunları, ürün fiyatı , vb. en sonundaki seçenekte de size nasıl ulaşılsın var, email - tlf - chat var. ordan da chat e basarak bağlanıyorsunuz

ingilizcem o kadar iyi degil birde mobildeyim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrpkr -- 26 Kasım 2014; 10:20:07 >
  • Sürekli dalgalı evet.
  • Bende durum bu logitech g930.
     Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER]

• Siberia v2 Usb frost blue 69 dolara dusmus. Alinir mi acaba bu fiyata?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgndgn2 -- 26 Kasım 2014; 12:33:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kassatura

Sürekli dalgalı evet.

acikcasi cekiniyorum replika cikma ihtimali varmi diye orjinal diye yan sanayi gondermesinler sonra 33$ fiyatada var alirken ikitane alayim diye dusunuyorum TR tanesinin fiyati amazonda iki adet fiyatina esit yurtdisindan alisveris yapmadigim icin cekincelerim var yani anlican hocam

• dgndgn2 D kullanıcısına yanıt
    o tarz bir kulaklık ihtiyacınız varsa en iyilerinden biri
  • Amazon'u nasıl bir şirket olarak düşündün merak ettim?.

2013 verilerine göre 74 milyar! dolar ciro yapan, 132.000 çalışanı olan dünya markası olmuş bir şirket.

Replika ürün satıyor musunuz diye sor istersen
  • Deeside kullanıcısına yanıt
    bu devirde babana guvenmicen kendi insanimizdan ne gorduk ki elin gavurundan gorelim

• Ar yu rili ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sende sanırım oranın kanunlarını , burayla aynı sandın . Adamı öttürürler birleşik devletlerde
  • Kulaklık önerisi yapabilecek varmı ? Kablolu kablosuz farketmez rahat ve 7.1 desteği olması yeterli
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.