Şimdi Ara

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER] (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.235
Cevap
92
Favori
84.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gaara34

teşekkürler, mah. sok. gibi kısaltmalar kullansak sıkıntı çıkarmı?

Hayır.
  • Daha 2 gün önce indirimden başka bir ürün daha almıştım.Şimdi de g930 aldım.Aynı TC noyu verirsem sıkıntı çıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: potcu

Daha 2 gün önce indirimden başka bir ürün daha almıştım.Şimdi de g930 aldım.Aynı TC noyu verirsem sıkıntı çıkar mı?

Senden bir daha TC istemeyecekler, ayrıca senede 5 defa ürün getirtebiliyorsun.
  • Arkadaşlar amazondan daha önce klavye alanlara bi sorum olacak. Tüm klavye fotoğraflarında türkçe harfler yani ş i ü ğ ö ç gibi harfler klavye üzerinde gözükmüyor. Elinize ulaşan klavyelerde de bu durum böyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

quote:

Orijinalden alıntı: potcu

Daha 2 gün önce indirimden başka bir ürün daha almıştım.Şimdi de g930 aldım.Aynı TC noyu verirsem sıkıntı çıkar mı?

Senden bir daha TC istemeyecekler, ayrıca senede 5 defa ürün getirtebiliyorsun.

Anladım,teşekkürler.
  • Beyler en fazla 70-80 Tl ye gelecek mause lardan hangilerini önerirsiniz şuan kullandığım imzamda lakin küçük geliyor
  • cmravclr C kullanıcısına yanıt
    İngilizce klavye hocam onlar Türkçe karakter yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan173

Tamda bana fare lazımken g700s indirime girmiş sizce alayımmı iyi mousemi kullanan ya da fikri olan arkadaşlar belirtebilirse güzel olur fiyatı daha fazla düşermi black friday günü gerçi riske etmek istemiyorum ama. Bir de g502 nin fiyatı düşebilirmi aslında aklımda o vardı benim. Teşekkürler.

Ben kullanıyorum iyi mouse gerçekten.. elime filan tam oturuyor zaten.. şarjlı olması da büyük bir avantaj.. black friday'de daha fazla indirime girmez.. geçen sene de bu fiyattaydı çünkü.. ben o zaman aldım enpara indirimi ile beraber 85-90 civarı tuttu
  • Arkadaşlar G930, CX300 II ve Xbox 360 Controller for PC almayı düşünüyorum.

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER]

120 dolar tutuyor. 75 euro'yu geçtiğim için vergi filan eklenecek. Şimdi ben bu siparişi 3 ayrı şipariş olarak girsem 75euro aşılmayacağı için vergi ödemeyeceğim (ama ayrıca kargo vereceğim her biri için ) doğru mudur?
    İkinci olarak Amazon Prime'a geçsek kargo bizim için ücretsiz oluyor mu? Yoksa boş yere mi 99 dolar vermiş oluyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: VoLVoXxX99

Arkadaşlar G930, CX300 II ve Xbox 360 Controller for PC almayı düşünüyorum.

120 dolar tutuyor. 75 euro'yu geçtiğim için vergi filan eklenecek. Şimdi ben bu siparişi 3 ayrı şipariş olarak girsem 75euro aşılmayacağı için vergi ödemeyeceğim (ama ayrıca kargo vereceğim her biri için ) doğru mudur?
    İkinci olarak Amazon Prime'a geçsek kargo bizim için ücretsiz oluyor mu? Yoksa boş yere mi 99 dolar vermiş oluyoruz?

G930'u ayrı diğer 2'sini ise bir arada sipariş verin hocam. Prime'ın Amerika dışı için bir avantajı var mı bilmiyorum. Ama ilk 1 ay deneme süresi var, sonra cart diye parayı kredi kartından kesiyorlar.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Ben her daim büyük harflerle , türkçe karakter kullanmadan ve kısaltma yapmadan yazıyorum. Adres , isim vb. Şu ana kadar da hiç bir sıkıntı olmadı çok şükür.
    Siz bilirsiniz hocam
  • ben siparişi verdim ama 1 saattir bu ekrana bakıyorum yanlıs birsey mi yaptım acaba karttan parada çekilmemiş

http://puu.sh/d2v7K/d2164760c3.png
  • D Nihilus kullanıcısına yanıt
    Not yet shipped yazısı bir süre sonra böyle değişecek hocam

• yazar yazmaz değişti ordaki yazı şuan benlik bir durum kalmadı dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D Nihilus -- 23 Kasım 2014; 20:15:55 >
  • D Nihilus kullanıcısına yanıt
    i-parcel'den mail gelecek ve t.c. kimlik onayı yapmak gerekiyordu bir de yanlış hatırlamıyorsam
  • Amazona zaten tc kimlik nomu yazmıştım i-parcel tekrar isteyecek mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lütfen yardım edin böyle hata veriyor ininal kartımda 199 tl var napıcam acil yardım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luaz.

Amazona zaten tc kimlik nomu yazmıştım i-parcel tekrar isteyecek mi

Eğer ilk alışverişinse i parcel'den mail gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raydr1c -- 23 Kasım 2014; 23:14:40 >
  • Hocam karta 5-10 lira daha yükleyin.Amazon benden 200.80 tl gibi bir rakam çekti.

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.