Şimdi Ara

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER] (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.235
Cevap
92
Favori
84.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G930 mu Siberia v2 frost blue mu ? Kullananlardan tavsiye edecek var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay arkadaş ya g930 süper indirime gitmiş. keike bir gün sonra olsaydı ya yarın da kredi kartımın hesap kesim tarihi

sizce razer ve steelseries ürünleri de böyle indirime girer mi ?
  • A fine day to die kullanıcısına yanıt
    Sanirim 24 saat suren bi indirim. Yarin sabah 10a kadar surecek, geri sayim sayaci var urunun sayfasinda zaten. Gece 00:00dan sonra alabilirsin sanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

Arkadaşlar. Ben şimdi askerdeyim. Siparişi verecem fakat adresi arkadaşın evini vereceğim. Kargoyu o teslim alacak. Kargoyu teslim alacak kişi ismini girmemiz mümkün mü?

Güncel

• gönderilecek adres kısmına isim soyisim olarak arkadaşının ismini yaz sorun olmaz.

@myres

evt hocam bende öyle yapmayı düşünüyorum fakat şuan internette g930'u biraz araştırıyorum. alırsam son dakika alıcam galiba.

Cihazın kablosuz olmasının şarj olayında olumsuz bir etkisi olabilir mi ? kullanıma bağlı günde 10 saate kadar denmiş ama ortalama 7-9 saat olduğu söyleniyor. Acaba ileride bataryasını değiştirme imkanımız da olabillir ?

@Maskeli Bilo
  • A fine day to die kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Peki birden fazla isim yazabilir miyiz? Yada evde bulamadılar diyelim. Gidip şubeden alabilir değil mi?

• myres kullanıcısına yanıt
    birden fazla isim kısmını bilmiyorum hocam. Türkiyeye hangi posta ile geliyor acaba eğer Yurt içi kargo ise şubeden alınabilir. Ben hep iş yerime gönderttiğim için hep güvenlik alıyor o yüzden türkiye dağıtım firmanı hangisi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A fine day to die -- 23 Kasım 2014; 12:59:16 >
  • G930 fiyatı güzelmiş. Yedek mi alsam birtane daha bilemedim.
  • Is bankasi hesap kartim var yurtdisindan aliaveris yapabilir miyim? Visa

• Logitech 930 çok iyi o fiyata. Burada 700 lira kulaklık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

http://prntscr.com/591q74 yavaş kargoyla bu kadar

hızlı kargo 228 dolar tutuyor :D Toplamda 565 dolar yapıyor hızlı kargoyla.

Siz monitoru hizli kargoyla almamismiydiniz? O zamanda 391 dolar tutuyordu.simdi nasil 565 dolar oluyor ?

• Arkadaşlar logitech 930 da bi indirim söz konusu mu şuan amazonda yoksa 70 dolar normal fiyat mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolucana

Arkadaşlar logitech 930 da bi indirim söz konusu mu şuan amazonda yoksa 70 dolar normal fiyat mı?

Görüp görebileceğin en büyük indirimdeki fiyatı.
  • G930 mu G35 mi çok kararsız kaldım.Kablolu - kablosuz ayrımı dışında aralarında ki fark nedir? Bu konuda bilgisi olan varsa aydınlatsın da ona göre kapalım bir tane
  • bir g930 da ben alıyorum
  • Raydr1c kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar peki enpara ile satın alabilir miyim bilgisi olan VARMI?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolucana

Arkadaşlar peki enpara ile satın alabilir miyim bilgisi olan VARMI?

Evet kabul ediyor

• Wolftired kullanıcısına yanıt
    Evet benim aldigim zaman hizli kargo 82 dolar normali 72 dolardi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce G930 daha fazla düşermi? Özellikle 28 Kasımda fiyatı ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .CorpsE.

G930 mu G35 mi çok kararsız kaldım.Kablolu - kablosuz ayrımı dışında aralarında ki fark nedir? Bu konuda bilgisi olan varsa aydınlatsın da ona göre kapalım bir tane

+1 bende ikisi arasında kaldım kabolosuz özelliği dışında bir fark varmıdır ?

Logitech g35 kulaklıkığın fiyatı da 59.99 $ olmuş

http://www.amazon.com/Logitech-7-1-Channel-Surround-Sound-Headset/dp/B001O5CCQK/ref=lh_ni_t?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A fine day to die -- 23 Kasım 2014; 14:54:59 >

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.