Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2.238
Cevap
106
Favori
78.605
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Klavye, Fare, Joystick, Gamepad >> Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      864 Mesaj
      22 Kasım 2014 00:27:39
      quote:

Orijinalden alıntı: Deeside

quote:

Orijinalden alıntı: memorello

Razer Goliathus Speed edition öneririm. DA 13 kullanıcısıyım SteelSeries Qck'lerden çok daha kaliteli bir mouse pad olduğu kesin. Çokta güzel 2li oluyorlar. Fakat fiyatları biraz daha tuzludur.

Aşağıdaki linkte, indirimli Razer'in gamepad'i var. "Dragon Age'li olsun farketmez benim için" diyenlere tavsiye ederim. İndirimde ve amazon'dan bile ucuza geliyor.

RAZER GOLIATHUS

ucuza geliyorda stokta varmı diye baktınmı :)

• Yüzbaşı
      809 Mesaj
      22 Kasım 2014 00:59:51
      quote:

Orijinalden alıntı: Wolftired

quote:

Orijinalden alıntı: RedlighTR

Ürünüm geldi sonunda tahmini süreden 12 gün önce daha erken geldi toplam gelmesi ayın 14'ünde sipariş vermiştim 7 günde elimde oldu.Yanlız kutunun içersinden steelseries kauçuğu çıkmadı sadece rival kauçuğu var bu kampayamıydı yoksa bittimi ek kauçuklar ? Mouse resmen performansımı arttırdı goda x7 ile arasında dağlar kadar fark var steelseries qck mass mousepadimlede uyumlular herhangi bir sapma söz konusu bile deği.Ürünü 3 gibi kargo firmasından aldım mouse test edim medim derken şimdi yazma gereğinde bulunduml ve sslerimize geçelim :

Ürün takip sürecinide paylaşayım

Kutuyu açarkende cırt cırtlı kullanmışlar bu güzel olmuş;

Merhaba hocam benim ellerim biraz kucuk ve sadece bf4 oynuyorum.bununla da2013 arasinda kaldim siz ne onerirsiniz ? X7 gibi teneke gibi dandik bir mouseyse hic almiyim?

Hocam kesinlikle x7 almayın pişman olursunuz. Hocam ben bilekten işaret parmağıma kadar ölçtüm toplam 18 cm eğer sizinde buna yakın bir değerlerniz varsa rival derim zaten rival ile da13 el boyutları aynı gibi bide ben sade olsun istiyorum diyosanız renkli olsun diyorsanız rival ama ben şekilli seviyorum diyorsanız razer da13 öneririm
      |
      |

Case: THERMALTAKE Core V1 Black Case PSU: EVGA 80+ BRONZE 600W Mainboard: MSI Z170I GAMING PRO AC
      GPU: MSI RX 570 8GB GDDR5 256Bit CPU: INTEL I5 6400 Skylake Ram: KINGSTON HYPERX DDR4 8GB 2133MHZ
      HDD/SSD: TOSHIBA 2.5 500GB 5400RPM / SANDISK ULTRA II 240GB Monitör: AOC G2460PF 24-Inch Free Sync Gaming 144Hz 1ms
      Gaming Set: STEELSERIES V3 PRISM,RIVAL 300,6GV2,QCK MASS,Razer Surround PRO

STEAM
      STEELSERIES REVIEW

• Yüzbaşı
      250 Mesaj
      22 Kasım 2014 01:08:42
      quote:

Orijinalden alıntı: DangerTuRK

quote:

Orijinalden alıntı: Deeside

quote:

Orijinalden alıntı: memorello

Razer Goliathus Speed edition öneririm. DA 13 kullanıcısıyım SteelSeries Qck'lerden çok daha kaliteli bir mouse pad olduğu kesin. Çokta güzel 2li oluyorlar. Fakat fiyatları biraz daha tuzludur.

Aşağıdaki linkte, indirimli Razer'in gamepad'i var. "Dragon Age'li olsun farketmez benim için" diyenlere tavsiye ederim. İndirimde ve amazon'dan bile ucuza geliyor.

RAZER GOLIATHUS

ucuza geliyorda stokta varmı diye baktınmı :)

O "ufak" bir ayrıntı. :)

Ben buraya yazana kadar bitmiş. 2 hafta önce almıştım. Neyse, sağlık olsun :)
      |
      |

İmza

• Yüzbaşı
      864 Mesaj
      22 Kasım 2014 01:20:09
      Arkadaşla Razer DA 2013 alanlara hayırlı olsun fiyatı 50 dolara cıkmış tekrar

• Çavuş
      93 Mesaj
      22 Kasım 2014 09:06:16
      Logitech k400
      http://www.amazon.com/Logitech-Wireless-Keyboard-Built-In-Multi-Touch/dp/B005DKZTMG
      Kargoya bakamıyorum kargosuz 25 $ türkiyede en ucuz 80-90

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Mavi
    • Yüzbaşı
      563 Mesaj
      22 Kasım 2014 12:06:19
      i-parcelda thank you uyarısını gördüysek tamamdır değil mi? Başka bir şey yapmaya gerek var mı?
      |
      |

• Teğmen
      223 Mesaj
      22 Kasım 2014 12:57:12
      quote:

Hocam senin sipariş detaylarınca urunun ustunde ne olarak gözüküyor suan tam olarak ?
      Ben bw 2014 razer da 2014 ve galiathus sipariş ettim.
      Ürünlerin birinde henüz sevk degil
      digerinde ise Transit olarak
      yazılarını görmekteyim.Kredi kartımdan para çekilmemiş neden acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BogachanF -- 22 Kasım 2014; 13:21:07 >

AMD FX 8350 // GeForce GTX 680 // Asus M5A99FX PRO R2.0 // Corsair GT 120 GB SSD // Corsair C70 Case // Corsair Vegeance Pro 1866 Mhz // Corsair H100i //

I7 7700 // 1070 Strix // Asus H270F // Samsung 860 Evo // Corsair C70 // Kingston HyperX 8 Gb 2400 MHz Single // Corsair H100i
    • Yüzbaşı
      864 Mesaj
      22 Kasım 2014 14:44:03
      quote:

Orijinalden alıntı: BogachanF

quote:

Hocam senin sipariş detaylarınca urunun ustunde ne olarak gözüküyor suan tam olarak ?

Benim kartımdanda 1 gün sonra cektiler parayı cekerler merak etme

• Çavuş
      60 Mesaj
      22 Kasım 2014 14:48:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Redesus

Logitech k400
      http://www.amazon.com/Logitech-Wireless-Keyboard-Built-In-Multi-Touch/dp/B005DKZTMG
      Kargoya bakamıyorum kargosuz 25 $ türkiyede en ucuz 80-90

Kargo ile 43 dolar oluyor. Türkiyeden almak daha iyi
      |
      |

• Teğmen
      223 Mesaj
      22 Kasım 2014 14:49:06
      quote:

quote:

quote:

Sende şuan ne yazıyor

AMD FX 8350 // GeForce GTX 680 // Asus M5A99FX PRO R2.0 // Corsair GT 120 GB SSD // Corsair C70 Case // Corsair Vegeance Pro 1866 Mhz // Corsair H100i //

I7 7700 // 1070 Strix // Asus H270F // Samsung 860 Evo // Corsair C70 // Kingston HyperX 8 Gb 2400 MHz Single // Corsair H100i

• Yüzbaşı
      864 Mesaj
      22 Kasım 2014 14:50:15
      quote:

quote:

quote:

quote:

Sende şuan ne yazıyor

tam olarak nerde ne yazdıgını soruyosunuz anlamadım benim ürünüm şu anda yolda taşınma durumunda eger onu soruyosanız
      |
      |

• Teğmen
      223 Mesaj
      22 Kasım 2014 14:51:37
      In transit mi yazıyor siparişinizde ; amazon sipariş dediğimizde ürünün üstünde yazıyor

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      22 Kasım 2014 17:46:57
      arkadaslar asus vg248qe hizli kargoyla su anda ne kadara geliyor ? vede yavas kargoyla ne kadara geliyor ?

• Yüzbaşı
      864 Mesaj
      22 Kasım 2014 18:55:14
      quote:

In transit mi yazıyor siparişinizde ; amazon sipariş dediğimizde ürünün üstünde yazıyor

Evet

|
      |

• Binbaşı
      1045 Mesaj
      22 Kasım 2014 19:35:03
      merhaba arkadaşlar, bende de şuanda in transit yazıyor ama ben adresi yazarken ilçeyi yazmayı unutmuşum fakat posta kodu doğru bir şekilde yazılı yani posta kodundan zaten direk ilçeyi bulabiliyorlar. Yurt içi kargoya pek güvenmiyorum sanırım Türkiye'de onlar teslim ediyorlar. Sizce amazon destekle iletişime geçip durumu bildirmeli miyim yoksa çok mu geç?

• Yüzbaşı
      864 Mesaj
      22 Kasım 2014 21:40:36
      quote:

Orijinalden alıntı: Luaz.

merhaba arkadaşlar, bende de şuanda in transit yazıyor ama ben adresi yazarken ilçeyi yazmayı unutmuşum fakat posta kodu doğru bir şekilde yazılı yani posta kodundan zaten direk ilçeyi bulabiliyorlar. Yurt içi kargoya pek güvenmiyorum sanırım Türkiye'de onlar teslim ediyorlar. Sizce amazon destekle iletişime geçip durumu bildirmeli miyim yoksa çok mu geç?

İletişime gecmek için geç değil bence ama pek gerek oldugunu sanmıyorum siz kargoyu takip edin türkiyeye geldikten sonra yurt içi kargoyu arayıp ilçeyi yazmayı unuttum adres şu olacak diyin yada gelip şubeden alacagım diyin siz gidip alın sorun olmaz

|
      |

• Yarbay
      4310 Mesaj
      22 Kasım 2014 21:53:29
      Amazon'dan gelen ürünü yurtiçi kargo mu getiriyor? Benim de trainsitte. Yurt dışı ürünlerini ptt getiriyordu hep?

Ibanez Prestige RG1451 + Marshall Amfi

Lenovo Y500 SLI
    • Yarbay
      2660 Mesaj
      22 Kasım 2014 21:56:16

Evet amazondan alınan ürünleri türkiye içinde yurtiçi kargo getiriyor. pts.net'te amazondaki takip kodunu yazarak aratırsanız ref2 kodu diye bi bölüm çıkar. O bölümdeki kodu da yurtiçi kargodan sorgulatıp en güncel bilgiyi alabilirsiniz.
      |
      |
      Espa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2660 Mesaj
      22 Kasım 2014 21:59:44

http://prntscr.com/591q74 yavaş kargoyla bu kadar

hızlı kargo 228 dolar tutuyor :D Toplamda 565 dolar yapıyor hızlı kargoyla.
      |
      |
      Wolftired kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2660 Mesaj
      22 Kasım 2014 22:00:59

Pts.net bu siteye girip telefon numaralarını arayıp söyleyebilirsin. Türkiyeye girdiği andan itibaren ilk olarak pts firması uğraşıyor kargoyla.
      |
      |
      Luaz. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.