Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
114
Favori
176.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Q acoustics 3020 mi Dali Zensor 3 ümü önerirsiniz? Veya daha farklı bir raf tipi hoparlör ne önerirsiniz? Elimde focal dome subwoofer ve denon 2400x amfi var. Center ve 2.0 alıcam, ileridede 5.1 e tamamlamayı düşünüyorum. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, burdaki tüm yazıları okudum. Her geçen gün hem ülkemizden yurtdışı alışverişini zorlaştırıyorlar, hem gönderilen ürün çeşidi azalıyor hem de dövizdeki artış sebebiyle ürün fiyatları alım gücümüze göre artmış oluyor. Bu sebeple biran evvel alışveriş yapmayı düşünüyorum.

Amazon.de' den ve review sitelerinden okuduğum kadarıyla elac'ın debut serisi sinema için uygun. Ben de ilk etapta front olarak B6 , center olarak C5 düşünüyorum. Eğer ses doyurmaz ise bir süre sonra kule takviyesi yaparım. Alternatif olarak da Klipsch Rp - 150/160M front , 250c center düşünüyorum. Ancak Klipschlerin detay başarısından ziyade Elacların gövdeli, bas karakterli sesini tercih ederim.

Bugün denon x3300 ve x3400'leri alayım dedim. Turkiye' ye gönderim kapalı. Acaba beklesem mi bir süre yoksa Marantz sr 5012'mi alsam. (Marantz'ın gönderimi açık) Denon'un 3xxx serisini çok iyi fiyattan veriyorlar. Güzel bir fırsat bence.

• Selam,
    Aynı ürünün iki farklı rengi farkli fiyata satılıyor. Birinci ürün 330, ikinci 320 € gibi.
    Birinci üründe ithalat depozitosu %10 gibi bir oran ekliyorlar. İkincide ise neredeyse %40 ekleniyor.
    Farkın sebebi ne olabilir? Eğer sonuçta ikinci üründe paramı geri iade alacaksam onu tercih edeceğim.
    Yorumunuz var mı?
    Teşekkürler
  • Marantz SR 5012 siparişi verdim. Şu anda kargoya verilmiş gözüküyor. Hadi hayırlısı...
  • İyi seçim , hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.de/Denon-AVRX2400H-AV-Receiver-Integration-Kompatibilität-Schwarz/dp/B072LZMGHZ

Güncel fiyat sizce nasıl. İlk kez alışveriş düşünüyorum acaba bu fiyat ikinci el mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 35scenic

https://www.amazon.de/Denon-AVRX2400H-AV-Receiver-Integration-Kompatibilität-Schwarz/dp/B072LZMGHZ

Güncel fiyat sizce nasıl. İlk kez alışveriş düşünüyorum acaba bu fiyat ikinci el mi.

İkinci el değil hocam. Ama göndermiyor .

• Bugün de 1 çift Elac Debut B6 siparişi verdim. Front olarak kullanıcam. C5 center tükenmiş. Stoklara geldiğinde C5 ile aynı markadan devam edeceğim.

• 2+1 Front ve center'ı avr'ye bağlamak için kablo tavsiyesinde bulunur musunuz ?

Bir de ne kadar uzunlukta almalıyım ?

• Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar

Satarim

Denon x2400h

Cantin chrono 502

Canton chrono 507 kuleler. Sifir kutusunda

Canton chrono 505 center. Sifir kutusunda

Sanourus ayak

Kablo ve banana

Tekliflere acigim. Ama kompile mis gibi set. Sub yok. Gel al

Fitik nedeni ile ben tasiyamiyorum

• Amazon.de'den kullanılmış ürün alan, bu konuda tecrübesi olan var mı? Satıcı Amazon olmayan bir ürün ikinci el olarak satılıyor ve 13 Euro gibi bir kargo ücreti ile gönderiyor satıcı. Gümrük ücretini geldiğinde ödeyerek alma konusunda sıkıntı yaşar mıyım? Şansa mı kalmış durumda?
  • O satıcı amazon degil biraz ugraştırır amazonu bekleyin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar

Satarim

Denon x2400h

Cantin chrono 502

Canton chrono 507 kuleler. Sifir kutusunda

Canton chrono 505 center. Sifir kutusunda

Sanourus ayak

Kablo ve banana

Tekliflere acigim. Ama kompile mis gibi set. Sub yok. Gel al

Fitik nedeni ile ben tasiyamiyorum

Geçmiş olsun. Şimdi bunları satıp ne alacaksın hocam kullanmayıp gene satıyorsun

• Hakkini veremiyorumki. Yerim yok kuramadim.

Kaldi ole.

• https://www.amazon.de/dp/B072BK3W3G/_encoding=UTF8?coliid=I1KSIFEGV5Z2AZ&colid=38AN72XF3MUY5&psc=0
    Yamaha rx v 683 avr çok iyi fiat ,
    Tr teslimi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunhun34 -- 11 Şubat 2018; 23:29:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

https://www.amazon.de/dp/B072BK3W3G/_encoding=UTF8?coliid=I1KSIFEGV5Z2AZ&colid=38AN72XF3MUY5&psc=0
    Yamaha rx v 683 avr çok iyi fiat ,
    Tr teslimi var.

İyi günler. Ürüne sepetteyken eklenen ithalat depozitosu çok fazla çıkıyor. 358 + 161 euro görünüyor. Sony 1070 denedim, 417 + 75 euro vergi çıkıyor. Daha önce Denon 1400 almıştım onda da 50-60 euro civarı bir vergi çıkmıştı. Neden bu kadar fark ediyor? Tahmin ederim daha sonra vergi iadesi olur.

• hunhun34 kullanıcısına yanıt
    Cok iyi fiyat . Vergi geri yatar zaten . Ihtiyaci olan kacirmasin

• Yamaha RX-V683 fiyat gerçekten çok iyi. Kasımda aldığım denon 1400 den geçsem mi diye düşünmüyor değilim.
  • yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    fiyat artmış
  • Fiyat dusmesini bekledigim bir iki urun var dussun hemen yapistiricam

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.