Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.848
Cevap
114
Favori
176.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hunhun34

Denon x 1400 fiatı tekrar 386 euroya geldi ama black friday indirimi muhteşemdi alan arkadaşlar çok iyi bir iş yaptı ,avr ler gelince bilgi paylaşımı yaparlarsa faydalı olur keyifli dinlemeler.

Benimki bugün geldi, bir problem yok, x2000 den geçtiğim için ses renginde çok bir değişiklik yok gibi... Türkiye fiyatlarını düşünürsek gerçekten iyi fiyata aldık ama 2018 avr'lerde hdmi 2.1 desteği olabilir. öyle olursa da 5-6 ay içinde zaten bunların fiyatları aldığımız seviyeye düşecektir.

başka alan varsa sadece "setup ekranındayken" nedense kablo seçiyor, denediğim 2 farklı 1.4 kabloyu bile beğenmedi. (gerçi beğendiği 1.3 kablo da var:) sonra tv ile arasına hdmi 2.0 kablo taktım sorunsuz devam ediyorum. başta böyle bir problem yaşarsanız kabloyu değiştirmeyi deneyin. arkadaş kablo konusunda biraz seçici...

unutmadan x-2000'de dts neo vs vardı, dolby pro vardı bunda göremedim. Dolby Neural-x ve virtual-x gelmiş... bir de manual equalizer aktif değil, nasıl aktifleştiriyorduk unuttum, bilen var mı? Audyssey'i mi kapatıyorduk acaba?

bu arada tertemiz avr-x2000 satıyorum, isteyen varsa iletişime geçsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 2 Aralık 2017; 17:13:10 >

• black friday indiriminden aldigim denon x1400h avr geldi,yurticikargo ile yollanmis, subeden kendim teslim aldim

amazon.de sitesinden alisveris yapacaklar nacizane tavsiyem, siparisten 3 4 gun sonra amazon un verdigi takip numarasi ile pts.net sitesine giris yaparak ordan takip etmeleri...

urunun resimlerini de yukledim, benim ilk profesyonel giris seviyesi avr,em. resimdede gorulecegi gibi hazir sistem kullaniyordum. bu avr ile, magnatin 802 , 102 252 modelini almayi dusunuyorum. oda tabi 14 m2 civari, 802 yerine onlere bookself 202 de koyabilirim.
    802'leri sehpanın yanlarına yerine üzerine koysam tvnın yanına nasıl olur sizce :) boyu 80cm yüksek değil gıbı geliyor.

kablo olarakta artik arastirmya basladim. sizlerden de kablo tavsiyesi gelirse sevinirim tabiki:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nc39 -- 2 Aralık 2017; 16:44:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ikinci el bölümünde x1400 leri 2500 e satmaya başlayanlar çıkmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

quote:

Denon x 1400 fiatı tekrar 386 euroya geldi ama black friday indirimi muhteşemdi alan arkadaşlar çok iyi bir iş yaptı ,avr ler gelince bilgi paylaşımı yaparlarsa faydalı olur keyifli dinlemeler.

Benimki bugün geldi, bir problem yok, x2000 den geçtiğim için ses renginde çok bir değişiklik yok gibi... Türkiye fiyatlarını düşünürsek gerçekten iyi fiyata aldık ama 2018 avr'lerde hdmi 2.1 desteği olabilir. öyle olursa da 5-6 ay içinde zaten bunların fiyatları aldığımız seviyeye düşecektir.

başka alan varsa sadece "setup ekranındayken" nedense kablo seçiyor, denediğim 2 farklı 1.4 kabloyu bile beğenmedi. (gerçi beğendiği 1.3 kablo da var:) sonra tv ile arasına hdmi 2.0 kablo taktım sorunsuz devam ediyorum. başta böyle bir problem yaşarsanız kabloyu değiştirmeyi deneyin. arkadaş kablo konusunda biraz seçici...

unutmadan x-2000'de dts neo vs vardı, dolby pro vardı bunda göremedim. Dolby Neural-x ve virtual-x gelmiş... bir de manual equalizer aktif değil, nasıl aktifleştiriyorduk unuttum, bilen var mı? Audyssey'i mi kapatıyorduk acaba?

bu arada tertemiz avr-x2000 satıyorum, isteyen varsa iletişime geçsin.

Cihaz ağzına kadar dolu hocam güle güle kullanın yalnız ses olarak 2000 e kıyasla torku nasıl? Subwoofer yönetimi vs? Spotify 2000 de cihazdan login olup giriliyordu. Bunda connect var büyük rahatlık. Bu devirde 1300-1400 e sıfır avr almak şamda kayısı sıfırı 4000 iken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2000 sanırım biraz daha güçlü idi... daha gür ve daha tok bir sesi vardı. ama bu da eski kullandığım vsx920 gibi daha parlak, daha net bir ses veriyor gibi... henüz hiçbir şey yapmadım sayılır, 1-2 film izlesem fikrim daha netleşir. bir de tabii uygun ayarları bulma meselesi var, o da zaman alabilir. o yüzden şu anda net bir şey söyleyemiyorum.

ek olarak; 2000'le arasında OSD farkı var. 2000 OSD tamamen kapatabiliyordu, yani istendiğinde görüntünün üzerine hiçbir işlem yapmıyordu. Bu illa ki onu yapıyor sanırım. bu durum input lag'e neden olur mu bilemiyorum?

bir de bu 1-2 saniye daha geç açılıyor galiba... çıt şeklindeki röle sesi açılırken 2 defa duyuluyor. 2000'de 1 defa duyuluyordu.

2000'in uzaktan kumandasının beyaz tuşları fosforluydu, güzel bir özellikti, bununki değil...

unutmadan bu, 2000'den az ısınıyor ve eko modu da var.

bu arada evet avr fiyatları uçmuşken bu fırsat çok iyi denk geldi... ne zamandır bekliyordum, sizin uyarınızla gördüm aldım zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 3 Aralık 2017; 10:16:27 >

• İlerdeki surroundlar için heos özelliği göz önüne alarak kablosuz kullanabileceginiz hoplar arayışında olabilirsiniz ama şimdilik hem fiat performans ürünü olarak aşagıda linkini verdiğim kabloyu tavsiye ederim
    https://www.amazon.de/dp/B01C79Z1FU/_encoding=UTF8?coliid=IS1V43BPSDF9U&colid=QHIOH9758420&psc=0
    Bu kablodan iki evdede kullandık ve çok memnunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim Denon AVR X1400 de bugün geldi. Geekbuying den aldığım Zidoo X9S 25 gündür gelemedi bir türlü Ukim den çıkmış bakalım. O da gelsinde testlere başlıyalım.

• quote:

İlerdeki surroundlar için heos özelliği göz önüne alarak kablosuz kullanabileceginiz hoplar arayışında olabilirsiniz ama şimdilik hem fiat performans ürünü olarak aşagıda linkini verdiğim kabloyu tavsiye ederim
    https://www.amazon.de/dp/B01C79Z1FU/_encoding=UTF8?coliid=IS1V43BPSDF9U&colid=QHIOH9758420&psc=0

Ben de Avrx1400 aldım ve şuan için gayet memnunum. Zensor 7.0 ile kullanıyorum ve subwoofer konusunda çok kararsızım(önerilerinizi bekliyorum).

Bu arada link ini verdiğiniz kablodan aldım ve çok memnunum. Tavsiye için tekrar teşekkür ederim.

• İyi günlerde kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: Brkblk10

quote:

İlerdeki surroundlar için heos özelliği göz önüne alarak kablosuz kullanabileceginiz hoplar arayışında olabilirsiniz ama şimdilik hem fiat performans ürünü olarak aşagıda linkini verdiğim kabloyu tavsiye ederim

Ben de Avrx1400 aldım ve şuan için gayet memnunum. Zensor 7.0 ile kullanıyorum ve subwoofer konusunda çok kararsızım(önerilerinizi bekliyorum).

Bu arada link ini verdiğiniz kablodan aldım ve çok memnunum. Tavsiye için tekrar teşekkür ederim.

tr ye gonderilemiyor hatasi aliyorum nasil aldiniz

• 15 metre x 2.5 mm2 de tr teslim var 2 top alrsanız kargoda ücretsiz olabilir bir deneyin isterseniz

• hunhun34 kullanıcısına yanıt
    1 top alinca, 142 lira

2 top alinca 292 oluyor( kargo ve ithalat depositosu diyor)

• İyi günler ;
    Kompakt Müzik Sistemi bakıyorum fakat bu 3 ürün arasında kaldım.Teknik bilgiye fazla sahip olamadığım için karar vermekte zorlanıyorum.Özellikle benim aklımı kurcalayan konu bu ses sistemlerinin Watt gücü.Mesela Denon marka ürünün 65watt gücü varken diğer Yamaha ve ve Onkyo markalarının her birinin watt gücü 20 watt.Şimdi karar verirken hangi özelliğine bakıp karar vermeliyim.Genelde slow müzik veya new age tarzı müzikler dinlemekteyim.Ona göre bir kompakt ses sistemi araştırıyorum.
    Örnek vermek gerekirse Watt gücü en yüksek olan ürün (DENON) diğer watt'ı düşük olan ürünlerden(YAMAHA,ONKYO) daha uygun fiyatlı.
    Bu konuda sizden detaylı bilgi istiyorum.

Ürün linkleri şöyledir;
    1-)https://www.amazon.de/Denon-N-9WTE2-Netzwerk-Kompaktanlage-Internetradio-App-Steuerung/dp/B00L3JXZ6S/ref=sr_1_59?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=ce-de&ie=UTF8&qid=1512389621&sr=1-59&refinements=p_6%3AA3JWKAKR8XB7XF

2-)https://www.amazon.de/Yamaha-MCR-N570-mcr-n570d-System-Audio/dp/B01MDIZ63Y/ref=sr_1_21?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=ce-de&ie=UTF8&qid=1512389666&sr=1-21&refinements=p_6%3AA3JWKAKR8XB7XF

3-)https://www.amazon.de/Onkyo-CS-N575D-BB-CD-Hi-Fi-System-integrierter-Chromecast-Technologie-Schwarz/dp/B075RFDYQB/ref=sr_1_50?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=ce-de&ie=UTF8&qid=1512389444&sr=1-50&refinements=p_6%3AA3JWKAKR8XB7XF

• Pelin ltd de bu kabloda işinizi görebilir.
    http://www.pelinltd.com.tr/Oehlbach-106-Speaker-Cable-2x25mm-clear-20mt,PR-421.html

http://www.pelinltd.com.tr/Acoustic-Research-SSW-250-30-2x25mm2-30mt-hoparlor-kablosu,PR-285.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunhun34 -- 5 Aralık 2017; 0:05:53 >

• quote:

Pelin ltd de bu kabloda işinizi görebilir.
    http://www.pelinltd.com.tr/Oehlbach-106-Speaker-Cable-2x25mm-clear-20mt,PR-421.html

http://www.pelinltd.com.tr/Acoustic-Research-SSW-250-30-2x25mm2-30mt-hoparlor-kablosu,PR-285.html

tesekkur ederim, yrin bi daha amazon undenerim , olmadi pelinden alirim artik.

• euro biraz düşmüşken Klipsch RP-150M siparişi verdim tekrar, ilkini satıcı göndermemişti
  • Amazon'dan sipariş verdiğim Denon X3400H nihayet kargoya verilmiş.

• Onkyo TX-NR 676e 399 euro olmuştu. Denon AVR x1400 den sonra alınır mı diye düşünürken fiyat 565 euro oldu.

• İyi fiatı yakalayınca almak lazım ,fiatları sık sık indirimsiz hale getiriyorlar ama beklerseniz yine indirim yakalanıyor

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.